1 Mart Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


1 Mart Hangi Burç ? 1 Martta doğanlar balık burcudur. Balık Burcu 20 Şubat ve 19 Mart arası doğan herkesi kapsar. 1 Martta doğan Balık Burcu insanı sabırlı, cömert ve herkesten daha duyarlıdır. Girdiği ortamlara uyum sağlamakta zorlanmaz. Ancak hoşuna gitmeyen bir yere bir daha asla uğramaz. Herkesle iyi geçinmesine rağmen dostlarını seçicilikte titizdir. Sırlarını herkese açmaz. Hayal kurmayı çok sever fakat iş uygulamaya geldiğinde gerçekçidir. Diğer insanlar için anlaşılması zor insanlar olarak nitelendirilebilir. Adeta bir bilmecedir. Özellikle ilişkilerde güven arar. Güveni bittiğinde sevgisi de biter. Zordur ve zor olduğu kadar zoru sever. Karasızlığı onun en büyük zaafıdır. Hep bir durumun aksi gideceği yönünde endişeleri vardır. Bazı konularda iradeleri zayıftır. Acılardan kaçma eğilimindedir. 1 Martta doğan Balık Burcu insanı aşkın ve hüznün insanıdır. Ayrılıklar onu korkuttuğu için kolay sevip aşık olamaz.

1 Martta Doğan Kadınlar Hangi Burç

1 Martta doğan kadınlar balık burcudur ve oldukça hassas yapıları vardır. Mizah duyguları son derece gelişmiştir. Hayatla alay etmeyi severler. Her şeyin mükemmel olması yönünde hareket eder yapılan hataları üstlenmekte zorlanırlar. Ruhsal anlamda kırılgandır. Duygularını kolay açmaz ve kendini kolay teslim etmez. Diğer insanlara karşı aşırı merhameti ve yardımseverliği ile tanınır.

1 Martta Doğan Erkekler Hangi Burç

1 Martta doğan erkekler balık burcudur ve her anlamda zor insanlardır. Hayatla mücadele etmenin farklı yollarını arar bulurlar. Sanata düşkün ve disiplinli bir yapıya sahiptir. Kendini geliştirmemişse haddinden fazla bağımlılıkları ve içinden çıkılması güç sorunları vardır. Onun iç dünyasını anlamak ve ne yapmak istediğini çözmek imkansızdır. Evlilikleri genelde sıkıntılıdır ve bir ilişki kafasında bittiyse bitmiştir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |