1 Eylül Hangi Burç

Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmazsın. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkansın. Kimsenin bir şeyinde gözün olmaz. Kendin çalışıp kazanmak, helalinden yemek istersin.

01.09.2021
469
1 Eylül Hangi Burç

1 Eylül Hangi Burç ? 1 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 1 Eylülde doğan başak insanı kendi halinde bir kedi gibi huzurlu bir köşe bulup kıvrılmaya meyillidir, gergin ortamlarda ne yapacağını şaşırıp psikolojik açıdan moral bozukluğu yaşayabilir. Hele de bir kavganın ortasında kaldığında iyice ruh hali bozulabilir. Aslında kendi işinden gücünden başka şeylerle ilgilenmeyen biridir, hayat gailesi içerisinde başkalarının yaşamlarına burnunu sokmak ya da milletin arkasından yalan yanlış konuşarak dedikodu yapmak gibi şeyler aklının ucundan bile geçmez. Ailesine ve dostlarına olan düşkünlüğü ve ihtiyaç anında yardımlarına koşması ile bilinir ve insanlar arasında sevilir. Birçok yönden hayata karşı sabırlı davranır, istediklerinin armut piş ağzıma düş şeklinde birden bire gerçekleşmeyeceğini ve beklemesi gerektiğini bilir. Sevdiklerine karşı da agresif bir tavırla istediği yola getirme değil de sakince huylarına gitme yöntemini kullanır ki çoğu zaman en taş kalpleri bile erittiği vakidir.

1 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

1 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 1 Eylülde doğan başak kadını hamaratlık yarışında pek çok rakibini sollayarak geçer. Elinde sadece bir kibrit çöpü, biraz taş ve kâğıt bardak olsa yokluk anında onları gerçekten işe yarayacak şeyler halinde bir araya getirebilir. Aynı zamanda da hayran olunası derecede tutumludur, alışverişe gittiğinde nelere ihtiyacı varsa onları alarak evine döner.

1 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

1 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 1 Eylülde doğan başak erkeği büyük bir aile kurmak ister, kendisini en çok o hayalin içerisinde huzurlu hisseder. Bu hayalini gerçekleştirdiğinde ise sorumluluk duygusu arşa çıkacağı için özellikle kızlarının partnerlerine karşı başlarda bir kabullenememezlik duygusuyla hareket edebilir. Kaç yaşına gelirse gelsin çocuklarını hala çocuk olarak görme konusunu biraz abartabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.