1 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


1 Ekim Hangi Burç ? 1 Ekimde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül - 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 1 Ekimde doğan terazi insanı sosyal ilişkilerinde yakaladığı başarıyla adından sıkça söz ettirir. İnsanlar onu karşılıksız ve hatta bazen nedenini anlayamadıkları bir şekilde severler. Belki de bu sevgi, yaydığı güzel ve pozitif enerjinin bir geri dönüşüdür. Duruşundaki, konuşmasındaki ve hareketindeki doğallık ve kalite hemen göze çarpar, insanları ona çeken şeylerdendir bu özellikleri. Sorunlu insanlar ve ortamlar onun dikkatle kaçındığı şeylerdir, olumsuzluklar girdabına sürüklenmekten ve kendini kaybetmekten korktuğu için bu tarz kişilerle iletişim kurmaz. Zaten sorunlu kişileri birkaç saniye içerisinde görebilecek keskin hissiyatları uzak durması gereken kişileri ona adeta parmaklarıyla gösterir. Çevresine sadece gözleriyle bakmaz; içgüdüleri durmaksızın çalışan bir makine misali herkese ve her şeye dikkat eder. Biraz da bu nedenle ona yalan söylemek ya da herhangi bir şey yaşanmamış gibi davranmak oldukça zordur, gerçekleri nereye saklanırlarsa saklansınlar illa ki bulur.

1 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

1 Ekimde doğan kadınlar terazi burcudur... 1 Ekimde doğan terazi kadını tam bir kedili kadındır. Genel olarak hayvanlara karşı zaten duyarlıdır ancak kediler söz konusu olduğunda durum bir anda sevgi pıtırcıklığına dönüşür. Onun partneri olacak kişinin de aynı duyarlılıklara sahip olması, evindeki kedilere aynı sevgi ve şefkatle yaklaşması gerekir. Aksi halde ilişki başlamadan bitecektir.

1 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

1 Ekimde doğan erkekler terazi burcudur.... 1 Ekimde doğan terazi erkeği nasıl göründüğüne dikkat etmekten garip bir zevk alır. Öyle ki pek çok etkinlik için farklı giyim kuşam kalıpları oluşturur ve buna göre giyinir. Biraz takıntılı halleri vardır ancak kendini ya da arkadaşlarını krize sokacak derecede yoğun yaşanan durumlar değildir. Hatta çoğu zaman arkadaşları arasında komikliği ve esprileri yönünden aranan kişidir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |