1 Ağustos Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


1 Ağustos Hangi Burç ? 1 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 1 Ağustosta doğan aslan insanı söz konusu iyilik ve yardım olduğunda ağırbaşlı ve cömert bir melektir. Ondan herhangi bir yardım gördüğünüzde ve ilerleyen zamanlarda aranız bozulduğunda, asla geçmişte size yaptığı iyilik konusunda böbürlenmeyeceğinden ya da yüzünüze vurmayacağından emin olabilirsiniz. Bu tarz davranışlar onun nahif karakterine uymaz. Kendisine değer verildiğini unutup da nankörlüğe düşenleri ise unutmaz ama aşırı bir tepki de göstermez. Asil bir tavrı vardır; hak edene hak ettiği şekilde davranmak yerine büyüklük bende kalsın diyerek bu nankörlükten hiçbir darbe almamış gibi davranır. Karşısındakini bir daha adam yerine koyup da muhabbetine ortak etmez ya da arkasından ileri geri konuşmaz ama hassas bir kalbi vardır, kendi içinde yaşar kırgınlıklarını. Hassasiyetlerini zayıflık olarak görenleri de Allah’a havale eder.

1 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

1 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur... 1 Ağustosta doğan aslan kadını prensipleriyle yaşayan biridir; onunla birlikte bir hayat kurma arzunuz varsa öncelikle onun prensiplerini biliyor ve onlara uyuyor olmanız gerekir. Başta onun prensiplerini kabul etmiş gibi davranıp da sonradan gerçek yüzünüzü gösterdiğinizde; geçmişte ona yaşattığınız ne maddi ne de manevi mutluluk anıları onu yanınızda tutmaya yetmeyecektir.

1 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

1 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur.... 1 Ağustosta doğan aslan erkeğinin yalana tahammülü yoktur. Partnerinin kendisine sadık ve dürüst olmasını ister, çünkü o da ona aynı şekilde davranacaktır. Partnerinin geçmişine dair takıntıları yoktur; kendisiyle birlikte olmadan önceki yaşantısının sadece partnerini ilgilendirdiğini düşünerek ona geçmişiyle ilgili sorular dahi sormaz. Ancak kendisiyle birlikte olduğu sürece samimi olmasını ister.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |