Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Bugünlerde gideceğiniz sosyal ortamlarda aşk kapınızı çalacak. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. bazı olayların yeniden gündeme geliyor.

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün sevdikleriniz için gönülden çaba sarfedebilirsiniz. Özellikle kardeşinizle yapacağınız duygusal paylaşımlar size huzur verir. İkili ilişkinizde tartışma ve öfkeden kaçının. Kurumsal bağlantılarınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü, hassas düşünmenin, değerlerine sahip çıkmanın ve geçmişte yaşanılanlar ışığı altında tedbirli olmak gerektiğinin işaretidir. Sosyal yönden hem kendisi hem de ilerisi adına ayrıca ilişkisiyle alakalı konular üzerinde yaratıcı düşünmeye çalışan birey, tamamen geleceğini garanti altına alma peşindedir. Vizyonu yüksektir. Yani ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini bilerek yol aldığında, gücünün iki misli artacağını bilmelidir. Hayalleri yoğun, kendini hırslı bir şekilde ortaya koyma arzusu büyüyen birey bunları güvendiği insanlarla paylaşabilir ve onların fikirlerini alabilir. Derin hisleri, duyarlı ve hassas yüreği ile sevdiklerini sahiplenir ve kafasının içindeki dünya görüşüne göre hareket edebilir.
Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanız, titizlenmeniz, detayları önemsemeniz demektir. Çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, etrafımızdaki kişileri iyice gözlem altına alırız. Değerlerimizi savunuruz. Yanlış bir şeyler gördüğümüzde bunları kendi kriterlerimiz doğrultusunda bazen eleştirebiliriz. Bu çok doğaldır. Ailemize düşkün oluruz. Etrafımızdaki insanlarla elden geldiğince anlaşmaya çalışırız. Yakınlarımıza yardımcı olmaya çalışırız.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, arzu ettiklerimize ulaşmak adına itekliyor. Değer verdiğimiz her ne varsa, ister zorlasın, ister yorsun, eğer bizim için kıymetliyse, gerekliyse, mücadele etmeye hazırız. Bu görünüm bizim için çok önemli. Kaybetmek değil, kazanmak istiyoruz. Üzülmek değil, mutlu olmak istiyoruz. Mücadelemiz bir hayli yoğun, ancak pes etmemek gerektiğinin farkındayız.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminiz hareketli olabilir fakat işlerin akışında yavaşlama yaşanabilir. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Finansal konularda genişlemeler olabilir. Ortaklıklarınıza özen gösterin. Harcamalarınızı düzenlemeye çalışın.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Söylemlerinizde sert çıkışlar ve anlık tepkiler söz konusu olacak. Özellikle sevdiğiniz insanla anlaşmanız zor görünüyor. Aşırı tepkilerden kaçınmalısınız.27 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün, sevdiklerinizle eğlenmek isteyecek ve para harcamaktan gocunmayacaksınız. Aile hayatınızda tutamayacağınız sözler vermekten kaçının.
26 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU
Kafanızda idealize ettiğiniz konuları istediğiniz gerçekliğe oturtabilirsiniz. Aşk hayatınızda yönünüzü iyi belirleyecek ve sorumluluk alacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ruh halindeki karmaşa, iş hayatında kendini gösterebilir. Finansal gelişmeler, bu sürecin esas kilit noktası.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Ruhen rahatlamaya çalışmalı ve fiziken sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Kendinize zaman ayırmanız ve vücudunuzdan gelen sinyallere kulak vermeniz diğer görevlerinizden daha önemli bugünlerde. Her konuyu uzun vadeli ele almalı ve kısa vadeli düşünmekten uzak kalmalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |