Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Maddi konularda doğru kararlar alacak, birikime ve yatırıma önem vereceksiniz. Ailenizle ilgili aktiviteler önem kazanacaktır. Onlarla yapacağınız olumlu işbirlikleri ve vereceğiniz destek, sizi oldukça mutlu edecektir..

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Duygusal olarak çok yoğun olmasanız da doğru eğilimler ve içgüdülerle ikili ilişkilerde ilerleme sağlayabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkinizde ciddiyet gerektiren bir konu gündeme gelebilir. Fazla akılcı ve resmi olmak nedeniyle aranızda duygusal soğukluk meydana gelebilir. Aynı şekilde ortaklığınızla ilgili mali ve yönetimsel konularda fikir ayrılıkları ve tarafların birbirine baskı uygulama durumu meydana gelebilir. Ortaklığınızı veya ilişkinizi tehlikeye atabilecek bir kaçamak veya faaliyet riski beş gün boyunca hayatınızı riske edebilir.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, araştırmalar yapmak, iş veya diğer konularda kişisel gelişimimizi önemsemek, çevremizle temasımızı güçlü tutmak en doğrusudur. Biz mutluluğu ve doyumu sadece dışarıda arayamayız. Hayatın bize getireceği güzelliklerden umut kesemeyiz. Kaldı ki, her sıkıntının mutlaka bir çözümü vardır. Bunu da unutmayalım.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde, ilişkimiz ve iş hayatımızla alakalı konular üzerimizde baskı yaratabilir. Bu nedenle biraz mesafeli davranabiliriz.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır.
Saat 12:02 Mars-Pluto mücadeleci görünümü, kariyer hayatınız ve özel yaşamınızla ilgili konularda mücadelenizin yoğun olduğunu gösteriyor. Başarılı olabilmek, hakkınızı korumak için, hem dış dünyada hem de ilişkinizle alakalı meseleler üzerinde soğukkanlı olmanız, bilinçli davranmanız gerekecek. Bir yandan partnerinizin baskın tavırları veya ilişkiniz yoksa yalnızlığın getirdiği sorunlar diğer yandan sorumluluklarınız. Bütün bunlar daha fazla yorulmanıza, gerginleşmenize sebep olabilir ve bu gerginlik kopuşlara zemin hazırlayacağından elinizden geldiğince soğukkanlı davranmakta yarar var.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşum etkisinde sağlığımıza özen göstermeliyiz. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bizim istediğimiz, gizli saklı hareket etmemesi ve dürüst davranması. Kaba hareketlerden hoşlanmayacağız.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, partnerimizin mesafeli tutumu veya ailevi meselelerin bizim için bir hayli önemli olduğunun göstergesi. Sadece bununla da kalmıyor. İş hayatı ve toplumsal sorumluluklarımızın da üzerimizde etkili olduğunu hissediyoruz. Ne yana dönsek, bu saatlerde duygusal anlamda üzerimizde bir baskı oluşabilir. Elimizden geldiğince insanlarla aramızdaki mesafeyi korumaya, çatışmamaya, tartışmamaya gayret gösterelim. Durumları da sanki bize bir tehditte bulunuyormuş gibi algılamazsak iyi olur.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Değişen koşullar sizi zorlayabilir. Çevrenizdeki insanlara ani tepkiler vermeyin. Sorumlu olduğunuz işlerde çözülmeler olabilir. Olayları daha iyi kavramanız gereken bir gündesiniz. Olaylara ani girişler yapabilirsiniz. Güçlü kişilerle mücadele içinde olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Ortaklaşa iş alanlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Aktif enerjinizle size karşı koyanlara öfke duyabilirsiniz. Toplum önünde bazı sürtüşmeleriniz ve zorlanmalarınız oluşabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugünlerde duyguların zihnini fazlasıyla meşgul edecek. Vazgeçmenin anlamını sorgulayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Aşk ve flörtlerde rekabet konulu olaylar kafanızı karıştırabilir.• Duygusal anlamda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.• İlişkilerde güven duygunuz zarar görebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |