Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Yardımlarınıza alışan insanlar, yaşamın diğer pencerelerinde de sizi yanlarında görmek istiyorlar. İşte bu noktada, bazen taşan sabrınızla hemen “kötü insan” oluyorsunuz. Herkesin bir yaşam kuralı olduğunu onlara belirtin.

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Eski arkadaşlarınızla buluşup, anıları canlandırıp nostalji dolu sohbetler için şahane bir gün. Yeme ve içme konusunda tatlıyı abartmamalısınız. Gündelik hayatın kuralcı temposu, çizdiği sınırlamalar ve zamana karşı yarış sizi çok yormuşa benziyor. Haftanın kalan günlerine enerjinizi saklamak için bu fırsatı kaçırmayın. Ev ile dış dünya arasındaki tempoyu dengelemekte zorlanacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu tüm kararlarınızı doğru, verimli, güvenilir şekilde ele almanızda rehberlik ediyor.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz tamdır.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında boşlukta olacak Ay etkisinde, yarım kalan işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Sizi ilgilendiren bazı konularda yüreğinizin sesini dinlemek gayet ferahlandırıcı olabilir. Sezgilerinizin gücü, kafanızın içinde çözümsüz kalmış konuları aydınlatmanızda size rehber olabilir.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız durumlar olabilir. Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz zamanlar var. Beklemediğiniz olaylar karşısında tepkisel davranabilirsiniz. Bazı konularda bitişler meydana gelebilir. Sosyal olaylar gündeminizi etkileyebilir. Karar almanız gereken konularda net olamayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Arkadaşlarınızın istekleriniz konusunda size yardım edebileceğini görüyorsunuz. İstemekten korkmayın ve planlarınıza sevdiklerinizi de dahil edin. O zaman daha rahat harekete geçeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sorumlulukların seni depresif yapabilir. Yurt dışı bağlantılarında kendini dengede tutmaya dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Kendinize ait bir projeniz var ise bununla ilgili girişimde bulunabilirsiniz.• Bugünki girişimleriniz maddi kazanımlar getirebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |