Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Çevrenizdekilere sevgiyle yaklaşıyor olmanız, sizi farklı kılabilir. Çevrenizle kuracağınız diyalog, rutin işlerinizin canlanmasına neden olacak. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirmek için önemli günlerdesiniz..

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yeni çözümler üretebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İş hayatınızdan alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Yetenekleriniz farklı konularda deneyimlemek isteyebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

 

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler Pazar günümüz, Ay-Aslan burcu seyir etkinliği altındadır. Bu enerji, aradığınız güveni iç dünyanızın derinliklerinde hissetmeniz mümkündür.
Saat 19:42 Mars-Jüpiter görünümü, hedefimizi para kazanmak, huzurlu bir yaşam sürmek, geleceğimizi garanti altına almak adına belirleyeceğiz. Sosyal ilişkilerimizi, aşk hayatımızı önem verdiğimiz kriterler çerçevesinde ele alacağız. Burada önemli olan amaca dönük harekettir. Kişi ne istediğini bilir ve buna göre yol alır. Çocuklarımız veya çocuk sahibi olmakla ilgili konuları da aynı şekilde bilinçli ve dengeli bir temele oturtacağız.
Not: 21 Ağustos Tam Güneş Tutulması nelere işaret. Burcunuza göre etkisi alttaki linktedir.
https://www.mynet.com/21-agustos-2017-aslan-burcunda-tam-gunes-tutulmasi-1208516-mykadin
Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Öz değer ve kazanç alanınızda meydana gelen Aslan burcundaki Güneş tutulması, farklılaşmak, değişmek, kendinizi yenilemek, kimliğinizi dışarı vurmak, kendinizi sevmek ve öne çıkarmak için size yeni kapılar açacak. Kişisel gücününüz farkına vararak yeni maddi kazancınıza da rahatlıkla art değer katabilirsiniz. Aşırı lüks harcamalardan kaçınmayı ihmal etmeyin.

 

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Tam güneş tutulması maddi konuları hızlandırıyor. Güzel gelişmeler olabilir. Ne kadar esnek olursanız o kadar farklı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.20 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMU
Bu pazar aile hayatınız için harekete geçecek, mücadeleci ve yorucu yanlarınızı bir kenara bırakarak kendinizi en açık biçimde ortaya koyacaksınız. Çabuk sinirlenmemeye dikkat etmeli, hayatı olduğu gibi kabul etmelisiniz.
19 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU YORUMU
İstek ve beklentilerinize odaklanabilirsiniz. Kendiniz için harcamalarda bulunmak isteyeceksiniz. Maddi konularda hesabınızı iyi yapmanız gereken bir dönem olduğunu unutmayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Para ve yatırım konularında şanslısın. Bugün eline bir miktar para geçebilir. Genel harcamalarına da dikkat et.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yakın çevre iletişimlerinizyoğunlaşıyor. İletişimsel anlamda önemli bir güç dengesi oluşturacaksınız. 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |