Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Bugün çevrenizle güçlü işbirliği içinde olacaksınız. Duygusal gelişiminiz için yapacağınız çalışmalarda, maddi beklentilerinde önem kazanacağını biliyor ve hedeflerinizi ona göre belirliyorsunuz. Başarıya çeyrek kaldı.

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Duygularınızı daha akıcı ve şanslı biçimde ifade edebilirsiniz. Dışadönük uğraşlar ve eğlenceli imkanlar vurgulanıyor.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne başlıyoruz. Geleceğimizi maddi anlamda garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde, huzur, paylaşım, karşılıklı anlayış gibi olgular bizim için son derece önemli olacak.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Bu saatler arasında, inatlaşmaktan kaçınalım. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları ikna etmenizi sağlayabilir.
Saat 20:40 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bazı konularda taviz veremeyeceğinizi kendinize göre doğrularınız ve yanlışlarınız olduğunu, eğer bir şey doğru ve sağlıklı şekilde gitmiyorsa, buna müdahalede bulunmak ve düzeltmek gerektiğini düşünürsünüz. Özel yaşamınızla ilgili mevzularda da durum böyledir. En zayıf noktanızdan sizi vurmaya çalışan kim ve ne varsa onunla mücadele ederek tedavi etmek isteyebilirsiniz.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, akıllıca düşünüldüğünde, iyi bir analiz yapıldığında, olan bitene duygularınızı katmadan bakıldığında her türlü pürüzün üstesinden gelineceğini gösteriyor. Bazen eşiniz veya başka insanlar sizin üzerinizde baskı kurarak yıldırmaya çalışıyorlar. Ancak siz de hassasiyetiniz nedeniyle onlara zemin hazırlıyorsunuz. Artık lütfen kendinize güveniniz ve siz de hoşlanmadığınız durumları dile getiriniz.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek para evinizin yöneticisi Güneş, yuvanızın giderleri nedeniyle paranızın keyfini sürememek veya evlenip en azından üstünüzdeki yükü azaltmak arzunuzu da ifade edebilir. Bu dönemde bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Düşünmeden kararlar almamalı, paranıza dikkat etmeli, öfkeden veya problemlerin üstünü kapatmakta da uzak durunuz. Eğer sorunlarımız varsa, ev içinde rahatsızsak bunlara susmak yerine ılımlı bir şekilde konuşmak, sıkıntılarınızı dile getirmek, birbirinizi dinlemek faydalı olacaktır. Bu geçiş, finansal konularda da etkilidir. Güzel görünmek, modayı takip etmek, kaliteli ürünler satın almak amacıyla kesenin ağzını bir hayli açabilirsiniz. Partnerinize hediyeler sunmak, jestler yapmak, ne kadar kibar ve zarif biri olduğunuzu göstermek istersiniz. Evinizle ilgili alışverişlerde bulunabilirsiniz. Bütçenizin dengelerini bozmamaya gayret ediniz.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün kararları somutlaştırma zamanı. Partnerinizle olan yolculuğunuzu nasıl idare etmeniz gerekir bu soruya cevap aradığınız bir gün. Aile ortamına sahip çıkmak adına pek çok şeyi kontrol altına almak gücünü kendinizde bulursunuz. Zaten epeyden beri para yönetimini siz şekillendirirsiniz. Yüksek enerjinizi korumak için meditasyon yapıp, beslenmenize dikkat edin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Ev alım, satım ya da kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Eviniz ve aileniz hayatınızın merkezine yerleşebilir. Çevrenizdeki size yakın olan insanlarla birlikte planlar yapabilirsiniz. 
21 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMU
Aile hayatınızdaki ilişkilerinizde her şeye tek bir açıdan bakmamaya çalışın. Bugün aklınız çözüme yönelik çalışabilir. İş hayatınızdaki önemli değişimler parasal olarak işinize yarayacak. 
20 EYLÜL YENGEÇ BURCU YORUMU
Satış, reklam, pazarlama, ulaşım ve öğrenim alanlarınızda önemli adımlar devrede olabilir ama koşulların netliğinden emin olmalısınız. Yakın çevrenizdeki aldatıcı durumlara dikkat edin. 

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün alacağın elektronik bir eşya ya da değişim varsa; sözleşmelerini iyice kontrol etmende fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bazı dengeleri yakın çevreniz yardımıyla bulmak durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizin size karşı davranışlarının değiştiğini düşünebilirsiniz. Doğru değil!


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |