Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Değişim yaşamak için en uygun günlerden biri. Çözümlenmesi zor olan bir çok olayı radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Görünüşte iyi izlenim veren sorunlar, bazı tıkanmalara neden oluyor. Beklemek bazen işe yarıyor.

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinize denge ve uyum içinde kalmaya çalışın. Sizi uğraştıran koşullarla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konuları sizden daha yetkin gördüğünüz kişilerle paylaşabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Ön göremediğiniz koşullar sizi biraz zorlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler, 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi, genel olarak bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, derinlikli düşünmenin işaretçisidir. Beceri ve yeteneklerinize göre iş tercihlerinde bulunuruz. Sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor. Bir işi yaparken veya karar verirken boşa kürek sallamayacağız. Zamanımız önemli ve kıymetli. İş hayatımızda düzen, intizam, planlı ve programlı olmaya mecburuz. Sistem de bunu bizden istiyor. Sabır kıymetli ve etrafımızdaki insanlarla iletişimde bulurken ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gerekiyor.
Bir de önemli husus, Güneş-Yay burcunda ilerlerken, Merkür 3 Aralık itibariyle Yay burcunda gerileyecek. Günlük işlerimiz, çalışma ortamımız, sağlığımız, sorumluluğumuz, rutinleşen her şey zihnimizde yorgunluk, yanlış anlaşılma, huzursuzluk veya endişe yaratabilir veya biz böyle hissedebiliriz. İş ortamında en ufak bir sorunu, iş yerinde bir anlaşmazlığı sanki birileri arkamızdan oyun oynuyormuş, işler çeviriyormuş gibi düşünerek geri çekilmemize sebep olabilir. Onun için şimdiden bu konularda dikkatli olmamızda yarar var.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim sosyal çevrenizle ilişkilerinizde zorlu bir tablo yönetmenize neden olabilir. İnsanların kendi menfaatlerini güden tavır ve tutumları sizi çileden çıkarmasın. Onların bakış açısıyla da olayları yeniden gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Çocuğunuzun inatçı bir isteğini yerine getirmeden önce tekrar düşünün. Her dediğine evet demek belki de doğru olmayacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Sevdiğiniz insana güvenmek pek de kolay olmayabilir. Kıskançlığınız zaman zaman sizi zorluyor. Kendinizi daha çok işinize vereceksiniz. 
22 KASIM  YENGEÇ BURCU YORUMU
Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, başkaları için uğraşacaksınız. 
21 KASIM  YENGEÇ BURCU YORUMU
Tutkularınızı sevdiğiniz insana göstermek bu hafta sizin için önemli olabilir. Sahiplenilmek çok hoşunuza gidiyor. Partnerinizle geziler ve seyahatlerde bulunabilirsiniz. 

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Gün içinde işlerinde endişe duyduğun bazı konularda kaygı ve sabırsızlık gösterebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Çevremize cesaret verici, motivesi yüksek mesajlar vermemiz, hem işlerimizi kolaylaştırırken hem de bizi daha mutlu yapabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |