Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Yay Burcu Özellikleri Yay Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Yay Burcu Günlük Fal
Yay Burcu Aşk Yay Burcu Cinsellik Yay Burcu Sağlık Yay Burcu Karakteri
Google aramalarında burcunuza özel sonuçlar görmek için +1'leyin
Yay Burcu

Yay Burcu

Yıldızınız: Jüpiter. Bolluk, neşe ve zenginlik kaynağıdır.
Grubunuz: Ateş. Pozitif.
Burcunuzun Türü: Canlılık.
Üstün Yeteneğiniz: Düşünme.
Emeliniz: Büyük üne kavuşmak.
Amacınız: Çok gezip, görmek ve çok şeye kavuşmak.
Yenmeniz gereken huyunuz: Başkalannı küçümseme.
Uğurlu gününüz: Perşembe.
Uğurlu sayınız: 3, 12, 582, 934, 2334.
Uğurlu taşınız: Turkuvaz.
Uğurlu renkleriniz: Mor, menekşe moru ve koyu mavi.
Uğurlu çiçekleriniz: Leylâk, mor menekşe.
Uğurlu kokularınız: Nergis, menekşe ve zambak.
Uğurlu müziğiniz: Pop müziği.
Uygun eş: Terazi, Kova.
Muhtemel hastalıklarınız: Kalça ve uyluk hastalıkları, siyatik, romaLin akciğer hastalıkları.
Başarılı Olacağınız Meslekler: Bankacılık, komisyonculuk, mencerlik, müdürlük, yöneticilik, politikacılık, çiftçilik, yargıçlık, avukatlık, memurluk, devlet adamlığı, hocalık, sanatkârlık, araştırıcılık,
Yay burcunda doğanlar, bir şeyin sonucunu siz daha o şeyi görmeden görebilir, çünkü zekâsı bir yay gibi gerilim halindedir. Yolu ise. yaydan çıkan ok gibi direkt yoldur.

Çabuk arkadaşlık kurar ve dostlarına sadık kalır. Karşı cinse tutumu böyledir. Aşk konusunda hisli olmaktan çok idealisttir. Kötü şeylerden kendini geri çeker. En saf aşkla sever ve aynı temiz sevgiyi isterler.

Son derece titizdirler. Kendinizi işinize çok iyi verebiliyorsunuz kat herhangi bir müdahale, ilginizi yok ediyor. Zeki yaradışınızla kuvvetinizi bir araya getirebilirseniz, çok ilerlersiniz.

Yay burcunda doğanlann hemen hemen hepsi, dürüst, açık korkusuz ve atılgandır. Bencillikten uzak, hakikatli ve yüce ruhludur.

İşleriniz, uzak görüşlülüğünüz sayesinde iyi gidecek. Acil durumlarda başkalarına yardımcı olabiliyorsunuz. Bu yanınızı iyi kullanın. Bazen kabuğunuza çekiliyorsunuz. Biraz daha atılgan olun ve çevrenizdekilerin duygularına saygılı davranın.

Yay BURCU
Yay Burcu Erkeği Yay Burcu Erkeği
Yay burcu erkeği eğlenceye düşkün yapısıyla aşkı seven kadınları tercih eder. Sürekli ilgi beklemeyen ve mızmız olmayan kadın tiplerinden hoşlanır.
Yay Burcu Kadını Yay Burcu Kadını
Yay burcu kadını özellikle yabancı uyruklu erkeklerden çok hoşlanır. Ülkeniz ve ana diliniz farklıysa bir Yay kadınıyla berabersiniz demektir.
Yay Burcu Aşk Hayatı Yay Burcu Aşk Hayatı
Yay Burcu insanı aşk için en çekici ve ilginç burçlardan birisidir. Bir yay için yaşam eğlencedir, aşkı ve hayal kurmayı çok sever. En belirgin özelliklerinden bir tanesi espri yeteneğidir.
Yay Burcu Cinsellik Yay Burcu Cinsellik
Yay burcu insanları egzotik kişilerden hoşlanırlar ve yollarına bu tür kişiler çıktığında aşık olabilirler. .
Yay Burcu İş Hayatı Yay Burcu İş Hayatı
Yay burcu oratağınız varsa eğer, ondan alacağınız çok şey var demektir. Daha iyisi de kendini her yönden geliştirmiş bir yay burcuyla ortaklık kurmanız sizin için çok yararlı olur.
Yay Burcu Sağlık Yay Burcu Sağlık
Yay burcu vücutta karaciğer, uyluk ve dişleri yönetir. Hareketli bir kişiliğe sahip olan yay insanları, ihtiyacı olan gerekli fiziksel ve zihinsel egzersizleri yapmadıklarında zorluk çekerler.
Yay Burcu Günlük Fal - Türk.net
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri