Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Bir süredir beklediğiniz şartların, kendiliğinden oluşması sizi şaşırtabilir. Enerjinizi arttıracak olaylar peşinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz şartların sosyal yönüyle değerlendirmeniz, size farklı bir statü kazandırıyor.

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Maneviyatla ilgili oldukça net bir tutum içerisinde bulunabilir, yardımlaşma ve ihtiyacı olanların yardımına efektif bir biçimde yönelebilirsiniz. Duygulardan arınmış bir ciddiyetle ilerleme sağlayabileceksiniz. Finansal konularda yeni fikirler ve yöntemler geliştirebilirsiniz. Zihinsel ve fikirsel olarak olgun ve sorumlu davranıp arkadaşlarınıza tavsiye vermeniz olasıdır. Hobileriniz, çocuklarınız ve evliliğinizle ilgili olası gerginliklerin, maddi taleplerin ve aşırı harcamaların maddi durumunuza düzeltilemez zarar verme durumu beş gün etkili olabilir.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, iş-ev arası hayatımızı dengede tutmaya çalışırken yorulmaktayız. Hangi cephede savaşacağımızı bazen bilemiyoruz. Benim tavsiyem öncelikle işimize, ideallerimize önem vermemiz. Dış etkenler zorlasa da, biz hedefimize odaklanırsak, kararlı olursak her türlü zorluğun üstesinden gelebiliriz.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde, harcamalarımızı kontrol altında tutmamız kolay olmayabilir. Gördüğümüz her şeyi almak isteriz. Buna dikkat edelim. Aşkta sıkıntıya gelemeyiz. Her şey istediğimiz gibi olsun diyerek diretebiliriz.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, aile dirliğiniz, huzur ve güven içinde yaşamanız için birbirinizi incitmemeye özen göstermeniz gerektiğini söylemektedir. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşünmeniz çok daha hayırlıdır. Aksi halde boş yere güven duygunuzu, inancınızı zedelemiş olursunuz. Sevgi, dostluk bağlarınızı lütfen güçlü tutunuz.
Saat 12:02 Mars-Pluto arasındaki mücadeleci görünüm etkisinde, hem aşk hayatınız hem ileriye yönelik hedefleriniz hem de maddi konular üzerinde hırslı davranmanızı, gücü sevmenizi ve isteklerinizi elde etmek amaçlı hareket etmenizi sağlıyor. Siz bir yandan gayet enerjik ve ihtiraslı bir şeklide aşkı arzuluyor ve hayatın zevkli yanlarını yaşamak istiyorsunuz. Ancak diğer yandan arzularınıza ulaşmanız için paranın şart olduğunu biliyorsunuz. Bütün bunlar bir araya geldiğinde gün boyu, nasıl ve hangi yöntemle isteklerinizi elde edeceğinizi düşünürsünüz.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, finansal, iş ve ilişkiler anlamında iç huzurumuzu, güvenliğimizi önemsediğimizin göstergesidir. Bu yüzden elimizde olana sahip çıkarız. Kolay kazanmadığımızı biliriz. Ancak bir yandan da, doğamız gereği özgür olmak, dilediğimiz gibi hareket etmekten yanayınızdır. Şimdi cebimizde paramız yetersiz ise, bu saatlerde tabii ki sıkılırız, tepki gösteririz. Özellikle iş sorunu, mali güçlükleri olan kişilerde bu durum çok daha bellidir.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde maddi kaynaklarınızla ilgili değişik koşullar gündeme gelebilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İşten gelen paralar olabilir. Bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Güçlü kişileri karşınıza almak işlerinizi zorlaştırabilir. Endişe duyduğunuz konuları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parasal konularda kantarın topuzunu fazla kaçırabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeli, tehlikeli spor ve faaliyetlerden kaçınmalısınız. Riskli işlerinizde bazı mücadelelere hazır olun.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Eşine ya da sevgiline duygularını göstereceksin. Ne zamandır ihmal ettiğini düşündüğün güzel sözler ağzından bir bir dökülecek.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Sınırlarınızı çizmenizin zamanı geldi.• İlişkilerde alacağınız sorumluluklar sizi yormuş olabilir.• Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |