Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Finans konuları ile öngörülerde partnerinizin fikirlerini de alsanız fena olmayacak. Yanlış adımlarla maddi riskler içine girmemek için, inatçı tarzınızdan vazgeçmelisiniz. Yaptığınız iş konusunda, daha tatminkar olacaksınız.

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Sağlığınızla ilgili genel check up yaptırmak, sağlık konularına vakit ayırmak için son derece iyi bir gün olacak. İş ortağınız veya eşinizin sizi kızdırmasına izin vermeyin. Onun yerine birlikte beyin fırtınası yaparak ortak bir sonuca varın. Ne de olsa sizin bilge fikirleriniz herkesin işine yarayacaktır. Gün içinde davetlere katılabilir, arkadaşlarınızla deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu, çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda ve de başkalarıyla olan her türlü bağlantımızda güven ve sağlamlık olgularını önemseyeceğiz.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü altında, insan mutlu ve huzurlu bir yuvanın özlemini yüreğinin derinliklerinde hissetmek istiyor. Güven dolu bir çevrede, sevgi dolu insanlarla çevrili bir dünyayı özlüyor, hayal ediyor.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Fevri davranışlardan uzak durmakta fayda vardır. Benim tavsiyem önemli sorunlarla aslında üzerinde hiç durulmaması gerekenler arasındaki ayrımı iyi yapmaya çalışınız.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler önem kazanabilir. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı konuları açıklığa kavuşturmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Sevdiklerinizle birlikte plan yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

style="margin-top:10px;letter-spacing: 0.008em;font-size: 1em;
line-height: 24px;margin-bottom:10px">İş ortamınızda rahat harekete geçeceğiniz ve isteklerinizi dile getireceğiniz bir gün olacak. Enerjiniz kontrollü ama özel hayatınızda çenenizi tutamıyorsunuz. Biraz temkinli adım atmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bu kadar uğraşı hayatına sokmakta üstüne yok. Kişisel meselelere kafa yormak yerine sevdiğin biri için fedakarlık yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Aşk, sevgi ve flörtlerle ilgili toparlayıcı etkilerle hayatınızı şekillendirmek isteyebilirsiniz.• Sevindirici uzun vadeli bazı gelişmeler oluşabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |