Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat bazı tereddütleriniz var. Patik zekanız sayesinde; olayları kısa sürede toparlayacak ve istediğiniz şekilde rayına oturtacaksınız Yeni işinizle ilgili yoğun temponuz mükemmel.

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün sizi duygusal açıdan etkileyen konularla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalın.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne başlıyoruz. Umutlarımızı yükselten bu enerji, ileriye yönelik düşünmemizi, planlarımızı istediğimiz şekilde yürürlüğe koyabilmemizi sağlıyor. Bize olanaklar sunuyor. Eğitimden ticaret hayatına kadar her alanda kendimizi güçlü şekilde ifade etmemizde destek veriyor.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu sizi keyiflendirici olup, çevremizle huzurlu ve güzel paylaşımların da işaretçisidir. Karşı cins üzerinde etkiniz olumludur. Bir davete katılabilirsiniz, biriyle buluşabilirsiniz. Bunların hepsi keyfinize yerine getirir.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak bu düşünmek, acil kararlar almak anlamına gelmesin.
Saat 20:40 itibariyle etkili olacak Ay-Akrep geçişi, özel konuları derinlemesine gözden geçirmeyi sağlar. Sevgilinizle yakınlaşmanızda cinsellik hayli etkilidir. Birbirinizi arzularsınız. Sorunlarınızı, daha kolay çözebilme gücünüz yükselir. Enerjinizi istediğiniz bir konu üzerinde yönlendirebilirsiniz. Bağlılık ve hakimiyet gibi iki güçlü duygu ile çevrili şekilde güne adım atıyorsunuz.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, işinize eğilmeniz halinde gayet verimli ve başarılı sonuçlar almanızı sağlayabilir. Bilginizi aktarmak, konuşmak, yazmak, öğretmek yoluyla insanlara kendinizi olumlu şekilde ifade edebilirsiniz. Endişe, sinirlilik, havailikten uzak durmanız halinde kendinizi kabul ettirebilirsiniz. Önemli olan iyi bir gözlemde bulunmak. Merkür bu konuda yardımcınızdır. Hedefinize bir odaklandığınızda emin olunuz ki, başarısız olmanız, kazançlı çıkmanız mümkün değil. Arzulayın ve ele geçirin.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında devam edecek Güneş-Terazi burcu seyri, birebir ilişkilerin önemini vurgulamakta. Sosyal aktivitelere önem vereceğiz, iletişimi güçlü tutacağız, yeni insanlar tanıyacağız. Gruplara girmek, yazışmak, konuşmak, kendimizi ifade etmek sürecin olumlu yansımasıdır. Arkadaşlarınızla bağınızın güçlü olacağı bu süreçte, ekip çalışmaları, projeler yürürlüğe konulabilir. Güneş, astrolojik olarak Terazi burcunda düşük enerjili kabul edildiğinden, beraberliğinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Uyumlu davranayım diye problemleri görmezden gelmemelisiniz. Bu süreçte üst konumdaki kişilerle ilişkimizi güçlü tutalım. Bilginizi, tecrübenizi ortaya koyarak, yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Planlarınızı, projelerinizin sunumunu yapabilirsiniz. Bu zaman dilimi içinde, önemli bir projeniz için finansör arayışına geçebilirsiniz. Ortaklık bilinci içinde hareket etmek menfaatlerinizi gözetme anlamında yararlıdır.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Düşüncelerle dönüşme zamanı. Bu güzel hafta sonunu bir aile dizimi çalışmasına katılarak taçlandırabilirsiniz. Zira yaşamınızdaki blokajları çözmek için harika bir enerji var gökyüzünde. Derin dönüşümler bugün gelir. Parasal konularda kendinizi fazla riske atmamanızı öneririz. Keskin zekanız görünenin arkasını hemen keşfeder.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Bugün, sosyal çevrenizden faydalanabilirsiniz. Kalabalık ortamlar ve grupsal işler size kazandırabilir. İş alanlarınızda parasal konuları rahatlıkla halledebileceksiniz. Önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. 
21 EYLÜL 2017 YAY BURCU YORUMU
 
Bugün, arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınız artacak. Her tür soruna kolay çözüm bulmaya yatkın olacaksınız. Yaratıcı ve değişik fikirleriniz, tavırlarınız insanlar tarafından kolay kabul görebilir. 
20 EYLÜL 2017 YAY BURCU YORUMU
Kariyerinizde ve işlerinizde önemli adımlar atabileceksiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlara gereğinden fazla anlam yüklememeye çalışın. Bu dönemde yanılgılara fazlasıyla açık olabilirsiniz. 

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Psikolojik rahatlama ihtiyacı duyuyorsun. Senin için değerli insanların yer değişiklikleri, hayallerinin ertelenmesi demek olabilir.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Arkanızdan dönen bazı konuları ruhunuz hissedebilir. Hemcinsleriniz üzerinde oluşan şüphelerde gerçeklik payı aramanın vakti geldi


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |