Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Çekim gücünüz çok yüksek.. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerlerinize çevrilmesine alışmış olduğunuz bir gerçek. Bugünlerde seyahatlerin getireceği önemli avantajları iyi kullanmalısınız. Zihinsel yorgunluk söz konusu.

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün uzun zamandır sonuçlanmayan pek çok işi becerikli bir kadının desteğiyle halledebilirsiniz. Detaylar büyük resmi tamamlar. Değişken yapınız olaylar karşısında hızlı fikir değiştirmenize neden olabilir. Merkezinizde kalarak yeniliklere temkinle yaklaşın.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, aklınızın tümüyle ailevi, parasal ve ortaklıklar konusu üzerinde odaklanması anlamı taşır. Kişi kendini aşırı duyarlı, değişken bazen de kaprisli bir şekilde ifade edebilir. Bunun nedeni, kırılganlığı ve kendi içinde bir türlü çözüme kavuşmayan sorunları yüzündendir. Hassasiyet subjektif tarzda düşünmeye, geçmişte yaşanılanlar ise geleceğin önüne set koyabilir. Aslında burada yapılması gereken, soruna yol açan noktaları gözden geçirmek, duygusal düşünmemek ve kararlarınızı sürekli değiştirmemektir. İyi bir odaklanma sayesinde günü gayet verimli geçirmeniz mümkün olduğu gibi, bu oluşumun size sunduğu yaratıcılıkla yeni çıkış yolları keşfetmeniz de o kadar kolaydır. Fikirlerinizi güvendiğiniz insanlarla paylaşmaktan çekinmeyiniz. Maddi ve ailevi konularda bağımlılıklarınızın esiri olmayınız. Sizin de hayalleriniz var. Bunları kimsenin engellemeye hakkı yok.
Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde titizlikle durulmasını gerektirecek. İş ortamında planlama dışı oluşabilecek durumlara karşı tedbirli olmamızda yarar görüyorum.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, güven olgusunun hayatımızdaki yeri ve önemi konusunda düşünmemizi sağlar. Bu para mıdır, aşk mıdır, iş midir? Kişiden kişiye değişebilir. Ancak hem iş hem de insanlarla olan her türlü temasımızda biraz eleştirel davranabiliriz. Normalde önemsemediğimiz ufak detaylar bile gözümüze çarpabilir. Kolay kolay inanmayız.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, ev sahibi olma arzunuz bir hayli yoğundur. Uygun ödeme koşulları, alınacak evin değeri, ödenecek meblağ, peşin mi yoksa kredili mi olacak, bütün bunların mutlaka bir uzmana danışılarak yapılmasında fayda var. Miras bölüşümü, eşin maddi durumu, nafaka, ailevi iş ortaklığı gibi konular gözden geçirilir. Sağlamlık, güvenilirlik garantisi mutlaka gözetilmelidir.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar yaşanabilir. Üstlerinizle yaptığınız çalışmalara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Toplum önünde olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Bürokratik konular işlerinizin yavaşlamasına neden olabilir. Yakın çevrenizdeki konularda daha etkili olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Ortak parasal konularda sert söylemlerden kaçının. Olayları didikleyerek daha derine inmek isteyebilir ve bu nedenle ilişkilerinize zarar verebilirsiniz.
27 HAZİRAN  2017 YAY BURCU YORUMU 
Dış ortamlarda bulunarak yapılacak aktivitelere odaklanabilirsiniz. Daha önceden gitmediğiniz yerler size başka yerlerden daha huzurlu ve güzel gelebilir.
26 HAZİRAN  2017 YAY BURCU YORUMU 
Aile hayatınızda gerçekçiliği elden bırakmayarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi sıkmak yerine olayların akışına bırakmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Karar alma süreci diye bir durum senin için pek geçerli değil. Çünkü hayatında attığın adımların çoğu bir çırpıda verilmiş kararlar.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Taşınma, yer değişikliği veya ailenizden birilerinin taşınması gibi konular gündem yaratabilir.• Aşk ve sevgi ilişkilerinde sorumluluk aldığınızı göstermek isteyeceğiniz bir zaman dilimi.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |