Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Ailenizle ortak çalışmalar içinde olacak, onların size verdikleri destekleri karşılıksız bırakmak istemeyeceksiniz. Güçlü enerjinizi ilgi alanlarınıza aktarabilmek için, yaptığınız çalışmaların sonuç vermesiniz beklemelisiniz.

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün işlerinizde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Ticari konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yeni finansal kaynak arayışı içine girebilirsiniz. Değişen konularda gelişmeler olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Farklı ortamlarda bulunabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş burcunuzda ilerleyecek. Bu yıl ki geçiş, burcunuzda ilerlemekte olan Satürn ile örtüştüğü için anlamı da değişiyor. Sizi bilgeliğe, hoşgörüye, yapıcı düşünmeye sevk ediyor. Attığınız adımın bilincinde, ilişki kurduğunuz insanları yargılamadan, farklı görüşte olsalar dahi saygınızı, sevginizi ihmal etmeden hem kendinize hem dünyaya karşı dilinizi güzel eyleyebilirsiniz. Kolay mı? Zor tabii ki ancak Satürn-Yay burcu süreci bunu öğrenme, deneyimleme anlamında sizi olgunlaştırıcıdır.
Gelelim bir başka önemli noktaya. Merkür, 3 Aralık itibariyle burcunuzda gerileyecek. Şimdiden kararlarınızı verirken bilinçli olunuz. 27 Kasım itibariyle kendinizi biraz duraksamış, zihnen derinlere dalmış ve kararsız hissediyor olabilirsiniz. Bu olumsuz gibi gelmesin size. Bilakis doğru karar vermek, seçimde bulunmak, ne yöne gideceğinizi tespit etmek için geri hareket dönemi yararlıdır. Fiziksel değişim, girişim, bir yenilik düşünüyorsanız bugünlerde çok dikkatli gözden geçiriniz. Evlilik, boşanma, bir arada yaşamak gibi bir düşünceniz varsa, bunları tekrar ele alın ki, geri hareket esnasında en azından zorlanmayın.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim, içinde bulunduğunuz gizli bir ilişkiyi yönetmekte sizi zorlayacak. Zira gerçekçi olmayı seven bir kişiliğiniz olduğu için bu içe dönük süreç pek sizin karakterinize uygun olmaz. Boş maceralar peşinde koşmak uzun vadede pişmanlık getirebilir. Bugün diyalog kurduğunuz insanlara fazla güvenmeyin. Sırlarınızı anlatmayın.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Bütçe ayarlamalarında bulunmak isteyebilirsiniz. Bu alandaki güvensizlikleriniz, sosyal çevrenizde kolay tepki vermenize yol açabilir.
22 KASIM 2017 YAY BURCU YORUMU
Düşük hissettiğiniz enerjiniz yükselecek. Kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir dönem. Kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak. 
21 KASIM 2017 YAY BURCU YORUMU
Para gücünüz size kendinizi iyi hissettirtecek. Geri plandan yürüttüğünüz insan ilişkilerinden fayda sağlayabilirsiniz. Aile hayatınızda duygusal karmaşalar oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İletişim odaklı meselelerde hem şanslı, hem de fevri hareket etmen söz konusu olabilir. İş ilişkilerine dikkat!

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yakın arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |