Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Egolarınızın yüksek olduğu bir gün.. Aile yakınlarınızın ve ebeveynlerinizin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuya hakim olacak. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışın.

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gelecek hayallerinize yeni bakış açısı katabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar organize edebilirsiniz. Ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir.

 

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçta gerileme sürecine denk geliyor. Bu nedenle yorumun altında sizlere bir not düşüyorum. Onu mutlaka önemseyiniz. Şimdi birlikte Tutulmanın görünümlerine bir göz atalım. Sizler için önümüzdeki bir yıllık süreç, yurtdışı girişimleri, kendinizi geliştirmek amaçlı seyahatler, işlerinizi başka bir şehir veya ülkede sürdürme, yerleşim yerinizin değişimi, yüksek eğitim görme, akademik kariyeriniz için tercihte bulunma gibi gelişimleri işaret ediyor. Cesaretinizi toplayıp, hayatı farklı bir açıdan ele almak vaktidir. Kültürel ve sanatsal çalışmalar, sportif veya yabancı diller, organizasyonlar ve seyahatler bilhassa etkili olacaktır.
Sosyal çevreniz gelişiyor. Ekip liderliği, güzellik, bakım, gelişim rehberliği ve yaratıcı yeteneklerinizi değerlendirme bu Tutulmada öne çıkıyor. Alıştığınız çevre yerine, şimdi başka alanlara, yerlere, ortamlara giderek, bir işi en başarılı şekilde öğrenerek sesinizi duyurabilirsiniz. Aşkta cesur davranarak, ilişkide fikirsel paylaşımları önemseyerek, çocuk sahibi olarak veya çocuklarınız varsa onların geleceğiyle yakından ilgilenerek kendinize yepyeni bir dünya kurabilirsiniz. Bu Tutulmada önemli olan, cesarettir, kendinize güvenmektir. Çevre çok önemli. Seçimlerinizi yaparken kaliteli bir çevreyi tercih etmek en önemli kriteriniz olsun. Çünkü bu sizi, kitlelere ulaştırır ve gelişim basamaklarını birer birer çıkmanızı sağlar.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, iş hayatınız, hedef ve projeleriniz üzerinde dikkatli bir şekilde analiz yapınız. Araştırmalar yapınız. Hangi tercihi yapacağınızı konusunda deneyimli kişilerle görüşünüz. Hangi ortam, hangi alan, hangi yer sizin için daha etkili ve olumlu olur, bunları gözden geçiriniz. Böylece Tutulmanın işaret ettiği konularda başarılı şekilde ilerlersiniz.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aslan burcundaki Güneş tutulması sizin yurt dışıyla ilişkiler, seyahatler, dünya görüşünüzü değiştirecek felsefi konular, eğitimler, hukuki meseleler alanında meydana geliyor. Aniden uzaklara taşınmak, sizden mesafe olarak uzak biriyle yakınlaşmak, yurt dışı yatırımları, ortaklıkları geliştirmek, çocuğunuzun geleceği için planlar yapmak gündeminizi doldurur. Ortaklık konusunda cesaretle ileri atılabilirsiniz.

 

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Güneş tutulması ticari işlerinizde yeni başlangıçları tetikleyebilir. Seyahat ve eğitim alanlarınızda da beklenmedik olaylara açık olabilirsiniz.20 AĞUSTOS 2017 YAY BURCU YORUMU
Bu pazar değişik yerlerde ve ortamlarda şansınızın ve hareketliliğinizin daha yüksek olduğunu görebilirsiniz. Sosyal çevre işlerinizde daha kolay organize olacaksınız. Bu hareketli dönemde harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışın.
19 AĞUSTOS 2017 YAY BURCU YORUMU
Göz önünde olacağınız ortamlarda yeni insanlardan destek görebilirsiniz. Seyahatler sizi mutlu edebilir. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın parasal durumunda güzel gelişmeler oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Baskın ve kararlısın. Bugün ipleri eline geçirmek istiyorsun. Özellikle kariyerin ve iş alanın bu noktada önemli olacak.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Alacağınız kararlar uzun vadeli Güçlü ortaklıklar ve işbirliklerini oluşturabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |