Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Yakın arkadaşınızla, hakkında konuştuğunuz üçüncü kişi ile ilgili olarak duygusal temelde yaşadığınız sert dönemeçler sizi rahatsız ediyor. Bugün, karar verme mekanizmanızda sizi zorlayan çevre etkileşimlerden uzak kalın.

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Karşınızdakilerin abartılı isteklerini kontrol ettiğiniz sürece gün içinde empatik davranmak çok işinize yarar. Annenizi ilgilendiren gelir kaynaklarıyla ilgilenebilir, kendisine destek olursunuz. Kardeşler, yakın akrabalarla ilgili hukuksal konular hakkında süreci takip etmek size düşecektir. Bu yoğun tempo içinde bir de çalışanlarınızın görevlerini üstlenmeyin. Aşka, güzelliklere ve cinsel zevklere de zaman ayırmak yaşamın doğal akışı olmalıdır.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu, başkalarıyla ortaklaşa olan maddi ve manevi tüm işlerin gözden geçirilmesi ve de kariyer hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenin önemini vurguluyor.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, iletişiminizi güçlendirici, güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızı sağlayıcıdır. Bizim olana sahip çıkacağız.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında Ay boşluktadır. Yenilik anlamındaki uygulamalardan kaçınmak, ani kararlardan uzak durmak, mantıklı bir şekilde düşünmek gerekir. Öfkeli olduğunuz konularda, iç sesinizi dinlemeniz halinde, farklı çıkış noktaları bulmanız kolay olduğu gibi, rahatlamanız da mümkündür.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün endişe duyduğunuz olaylara ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı konular keyfinizi kaçırabilir. Sorumlu olduğunuz konular sizi daha fazla sıkıştırabilir. Sabırlı olmaya çalışın. Bazı konularda kabullenir olmanız gerekebilir. İlerleyen zamanlarda keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz. Sanatsal işlerle uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Ortaklaşa harcamalar ve karar verilmiş alışverişlerinizle vaktinizi geçirebilirsiniz. Kaybettiğiniz bir eşya için harekete geçecek ve büyük ihtimalle bulacaksınız. Gezmek isteğiniz yüksek olacak.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün karşılaşacağın insanlar seni belli konularda düşünmeye itebilir. Yine kıskançlık konuları ön plana çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Hayalleriniz ve beklentilerinizle ilgili net bir gerçekliğe ulaşmanın zamanı gelmiştir.• Sevgide gerçeklerle yüzleşme zamanı.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |