Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - İnanılmaz bir enerjiye sahipsiniz. Düşündüğünüz her şeyi hızlı bir şekilde yaşama geçirme savaşı içinde olacak ve hızlı iletişim zinciri kuracaksınız. Görüştüğünüz üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek önem kazanacak.

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aileniz veya ebeveyniniz tarafından size buyurulan bazı fikirler olabilir ve bu durumda duygusal baskı hissetmeniz mümkün olabilir. Daha esnek ve çatışmaya sebebiyet vermeyecek çözümlere yönelmelisiniz. Aile ortamında daha çok ilgi çekmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan evinizle ilgili yeni bir tadilat veya eşya alma hedefine yönelebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Aile ve ebeveyn ilişkileriyle ilgili partnerinizle olan çatışmanızın sizi zor duruma sürükleyebileceği etkiler beş gün etkili olacaktır.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, bir çok meselede kararsız hatta bazen hedefimizi şaşırmış gibiyiz. Oysaki gerçekçi olmalıyız. Hem sağlıklı hem de verimli bir yaşam sürmemiz buna bağlıdır. Yoksa hiçbir şeyden tatmin olamayız.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde, hem ailemizi hem ilişkimizi ilgilendiren meseleleri düzenlemek kolay olmuyor. Bu yüzden rahat değiliz. Sabah saatlerinde önemli kararlar vermeyelim. Sakince bir daha bakmakta yarar var.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, çıkarlarınız konusunda hassas, uzun vadeli ve bencil düşünmenizi sağlayabilir. Ancak bu ölçüyü kaçırmadığınız müddetçe gayet doğaldır. Mantıklı olana yönelmek, kafanızın içindeki mükemmellik sınırını tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Sorunlarınızı çözebilmek adına önünüzdeki alternatifleri bilinçli bir şekilde ele almanız halinde huzur bulmanız mümkündür.
Saat 12:02 itibariyle Mars-Pluto arasında oluşacak zorlu görünüm, özellikle ilişkinizle alakalı konular üzerinde ve ailevi meselelerde gerginliği tırmandırabilir. Karşı taraf, bu ister eş ister iş ortağınız veya bir başkası olsun sizin üzerinizde baskın olmaya çalışabilir. Dengelerin sarsılması, hem yuva içinde problem yaşanmasına hem de iplerin kopmasına neden olabilir. Öncelikle huzur ve güvenliğin sağlanması adına, her iki kişinin de bilinçli davranması gerekmektedir. Duyguların dilini iyi konuşmak gerekiyor. Yaklaşımların dürüstlük esasına dayanması çok önemli. Bir taraf kendini düşünürken diğer tarafın buna sessiz kalmasını bekleyemeyiz. Haksız ve bencil tavırların güç mücadelelerinin, üstünlük savaşının sizi huzursuz etmesi mümkündür. İlişkinizin niteliği ve birbirinize olan güven duygunuzun tekrar gözden geçirilmesinde fayda vardır.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, evimizi, ailemizi, değer verdiğimiz her şeyi fazlasıyla önemsediğimizin göstergesidir. Duygularımızı açık bir şekilde ifade etmeyeceğiz. Ancak bunun nedeni, ilişkilerimizde insanların bize karşı muhalif olmalarına engel koymak içindir. Bir duvar öreriz ki, bizi üzmesinler, tedirgin etmesinler. Bütün bu tepkilerimiz gayet doğaldır. Ancak aramızda sorun yaşadığımız kişiler varsa, biraz sakin olmakta yarar görüyorum.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kişisel konularda sorumluluk alabilirsiniz. İlişkileriniz sizi duygusal olarak ani kararlara itebilir. Değişmesi gereken durumlar sizi zorlayabilir. Gün içinde işlerinizde sıkışıklıklar olabilir. İşlerinizdeki aksamalar keyfinizi kaçırabilir. Karşınızdaki insanlarla görüşmelerinizde yapıcı olmaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Birbirinize uygulayacağınız baskı ilişkinizi zedeleyebilir. Sevdiğiniz insanın ailenizle sorunları ve mücadeleleri de devrede olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sevdiğin kişinin hislerini bir türlü anlamadığını düşünebilirsin. Belki de sorunun büyük bir kısmı ondadır.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Yasadığınız olaylardan ilhamlar alarak geçmişi şifalandırabilirsiniz.• Sevgide yapılan fedakarlıkları gözden geçirme zamanı.• Kariyerde rekabetçi tutumlardan vazgeçin.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |