Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilimleri ve stresleri de kaldırıp bir kenara koymalısınız. Yarım kalan fiziksel tedavileriniz ihmal etmeyerek tamamlayın.

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Duygusal iniş çıkışlara açık bir gündesiniz. Hayatınızdaki önemli bir kadının sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ruhsal ve sindirim sistemiyle alakalı konularda zorluk yaşayabilirsiniz. İdealler ve beklentiler arasında uyumsuzluk olabilir. Sakin kalarak olayların akışını takip edin.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hassas düşünmenin işaretçisi olsa da, hırsınız gayet yüksektir. Ancak sakınılması, dikkat edilmesi gereken tek nokta, geçmişin etkisi altında kalmadan, duygusal düşünmeden kararlı bir birey gibi hareket etmektir. Problemlerin köküne inmek ve onları çözümlemek için istekli olmalısınız. Eğer siz hassasiyet içinde, başkalarıyla iyi geçinmek adına veyahut da duygularınızın esiri olarak hareket ederseniz düz bir çizgide yürüyemez, zikzaklar çizersiniz. Siz önce ne yapmak istiyorsunuz ve sizin için neler önem arzediyor? Bu sorular için günlük enerjiniz size yaratıcı çıkışlar bulabilmenizde destek oluyor. O zaman karar vermekte zorlandığınız zaman odaklanmayı ve zihniniz kontrol altına almayı başarmalısınız.
Saat 03:41 Ay-Başak seyri her detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, toplumsal hayatın gereği olan sorumluluklar, ailevi ilişkiler, üzerinde hassasiyetle durduğumuz ilkeler bizim için gayet kıymetli. Ancak bir o kadar da yorucu. Çünkü inandığımız değerlerin, başkaları için önemi olmayabilir. Hatta hafife alabilirler. Böyle durumlarda onları içten içe eleştirebiliriz. Fakat dışa yansıtıp gönül kırmamaya çalışırız.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşum etkisinde hem aktif şekilde işlerimizi düzenleriz hem de başarılı işler çıkarabiliriz. Birileri memnun olsun diye değil, siz kendiniz yapmaktan mutlu olacağınız ve gerçekten emin olduğunuz yoldan ayrılmayınız.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bilemediğiniz nedenlerden dolayı stresler yaşanabilir. Gün içinde kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Duygusal konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Yaratıcı olduğunuz işlerde genişleme olabilir. Teknik konulardaki aksaklıklarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sözleşmelere dikkat etmenizde fayda var.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">İş hayatınızda sinirli ve tepkisel konuşmalarınız devreye girebilir. Her şeyden alınabilirsiniz. Bugün, özellikle ailenizle didiş- memeye özen göstermelisiniz.
27 HAZİRAN  2017 TERAZİ BURCU YORUMU
Arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Eğlenceli temalar sizi daha da hareketlendirecek. Keyifli ve rahat etkiler için olayları kişisel algılamayın.
26 HAZİRAN  2017 TERAZİ BURCU YORUMU
Yaptığınız fedakârlıkların ve yardımların karşılığını almak çok kolay olacak. Maddi konularda sorumlu ve disiplinli adımlar, mucizevi etkiler yaratabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün düşüncelerin parça parça. Bu yüzden sağlıklı değerlendirmeler yapmak gün arasında epey zor olabilir.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• İlişkilerde özgürlük temalı bazı sorunların yeniden gündeme gelmesi sizi sıkıntıya düşürebilir.• Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |