Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Bugün, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Mars burcunuzda ilerlerken toplumsal hayatınızı yeniden canlandırabilir. Öfkelerinizi dengelemek zorunda kalacaksınız.

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ailevi konularla daha fazla söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Kendinizi duygusal anlamda sıkışmış hissedebilirsiniz. Değişen koşulları anlamadan kendinizi ortaya atmamalısınız. Kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hızlı yolculuk programları gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi, aynı alanda etkili Satürn-Yay geçişiyle örtüştüğü için, yakın çevrenizle olan ilişkinizde olumsuz tavırlardan, hoşgörüsüz yaklaşımlardan kaçınılmalı, sorumlu bir birey gibi davranılmalı, farklı görüşlere saygı gösterilmelidir. Bu görünüm iletişimde belli bir sınır içinde ancak birbirinize kulak vererek dinlemeyi gerektirir.
Bir başka önemli husus, Güneş-Yay burcunda ilerlerken, 3 Aralık tarihinde Merkür-Yay burcunda geri hareketine başlıyor. Kardeş ve yakın akrabalarla alakalı her türlü mesele, yeni bir çevreye taşınma veya yerleşim yerinizle alakalı konular, yolculuklar, eğitimle alakalı her türlü konu, belge, raporların düzenlenmesi, ehliyet ve ruhsat alımı, araba alım satımı, ticaret, bilgi işlem(bilgisayar güvenliği)yazışmalar, iş girişimi, pasaport ve vize işlemleri, komşuluk ilişkileri, bir şeyin teslim alınması, nakliye hakkındaki kararların şimdiden gözden geçirilmesinde yarar var.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Yönetici gezegeniniz Venüs ile Kuzey düğümü arasındaki zorlu etkileşim kazanç ve öz değer konusunda hayatınızda olup bitenleri tekrar sorgulamanıza neden olabilir. Partnerinizin borcunu üstlenmek, gereksiz harcamalara girmekten şiddetle kaçınmanızı tavsiye ederiz. Uyum ve ahenk bozulmasın diye herkesin arasında köprü kurmaktan vazgeçin. Sonra siz üzülüyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Vaktinizin çoğunu evinize harcamak istiyorsunuz ama akşam saatlerinden sonra hareket halinde olacaksınız. Bir konuşma sizi kızdırabilir. 
22 KASIM 2017 TERAZİ BURCU YORUMU
İlginiz yakın çevre ve komşular konularına kayabilir. Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim ve bilgisayar alanlarında işi olanlar için keyifli bir dönem olacak. 
21 KASIM 2017 TERAZİ BURCU YORUMU
Aileniz için yapmanız gerekenler sizi mutlu kılabilir. Parasal konularda onlara yardım edebilir, bir yandan da günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz. Duygusal dalgalanmalara açıksınız. 

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sorumlu olduğun işlerde yaratıcılığını kullanacağın bir gündesin. Ailendeki sorumlulukların artabilir.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yanlış anlaşılmalarla geldiğiniz süreci ve emeklerinizi heba etmeyin. Bunun üzerine rahatsızlık yaşadığınız sorunları paylaşmalı ve olayları çözümleme yoluna gitmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |