Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Sosyal açıdan aktif olmanız sizi şımartmasın.. Hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız.

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde gelecekle ilgili planlarınızla ilgilenebilirsiniz Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizle daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Birkaç konuyla birlikte ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Sanatsal aktivitelere zaman ayırabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki burçtaki gerileme dönemiyle örtüşeceği için, yorumda sözü edilecek gelişmeleri dikkatlice analiz etmekte yarar var. Bu Tutulma sizi, yeteneğiniz olan işlerde liderliğe yükseltici ve sosyal hayatta ilgiyi üzerinize çekmenizi sağlayıcıdır. Ayrıca dostlarınızla ilişkinizi kuvvetlendirici, özel hayatınızı renklendiricidir. Siz, becerilerinizle bulunduğunuz ortama yön verirsiniz. Sizi izlerler, takip ederler, örnek alırlar. Bir ekip kurarsınız. Sizin önderliğinizde yol alınır. Hedefinizi iyi belirlersiniz. O hedefe nasıl ulaşacağınıza da iyi tahmin edersiniz. Genelde uyumdan yanasınızdır.
Fakat ilişkide ipleri elinde tutan taraf olmayı tercih edersiniz. Bir işin yönetim kadrosunda sizi görebiliriz. Seçkinliğiniz, ışığınız ve çekiciliğinizle çevreniz genişler. Yabancı ülke, şehir bağlantılı kişilerle görüşmeler, tanışma ve kurulan bağlantılar fayda getiricidir. Kendine güvenen, aktif bir partner arzularsınız. Yaşam yolunuzda bu partner size kuvvet kazandıran, işinizi destekleyen biri olmalıdır. Tutulma, ilişkide her iki tarafın da, zaman zaman birbirleri üzerinde etkin olmaya çalışacağını gösteriyor. Fakat bu zorlayıcı değil, bilakis güç birliğinde bulunmanız için itekleyici, canlandırıcı olacaktır. Diyebiliriz ki, sizler bu Tutulmada aktifsiniz, amaca yönelik şekilde hareket ediyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Kendinize göre hareket ederken, aslında toplumun size bakış açısı ve dostlarınızın ne düşündüğünü de önemsiyorsunuz.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, plan ve projelerinizi iyice gözden geçiriniz. Yukarıdaki yorumda söz ettiğim olumlu gelişmeler, sizin hedefinizi ve yapmak istediklerinizi çok iyi düşünmeniz ve hazırlanmanızla mümkündür. Ayrıca arkadaşlık, sosyal çevre, organize işler, sunum, görüşmeler, yeniliklerin de tekrar bir analiz edilmesinde yarar görüyorum. Bunlar yapılmadan Tutulmadan yararlanmak mümkün olmaz.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Sosyal ilişkiler, topluluklar ve gelecekle ilgili ümitler alanınızda Güneş tutulması meydana geliyor. Bu etkiyle yeni insanlar tanıyabilir ve girdiğiniz ortamın parlayan yıldızı olabilirsiniz: Burcunuzda bulunan Jüpiter de bu heyecanlı, hareketli sürece destek verecek. Belki evlenmeye, çocuk yapmaya karar verecek ya da yıldırım aşkına tutulacaksınız. Ani değişim zamanı, keyfini sürün.

 

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Güneş tutulması, sosyal çevre konularınızı hızlandırabilir. Arkadaşlarınızın hayatındaki değişimler sizi etkileyebilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.20 AĞUSTOS 2017 TERAZİ BURCU YORUMU
Olaylar sizi sosyal çevrenize doğru çekerken, işlerinizi doğru bir şekilde organize ederek hayatınızı bir parça hareketlendirebilirmeyi başarabilirsiniz. Yakın çevrenize verdiğiniz birtakım sözler bugün üzerinizde ağırlık yapıp sizi yorabilir.
19 AĞUSTOS 2017 TERAZİ BURCU YORUMU
Aktif bir güne merhaba diyorsunuz. İş alanlarınızda kuracağınız ilişkiler size yeni sorumluluklar yükleyebilir. Partnerinize yardım etmeniz gereken konularda duygusal olarak biraz zorlanabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ev ve düzenin gibi konular merkezinde. Bugün daha çok evinle ve yerleşik düzeninle meşgul olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İletişim yeteneği gerektiren işlerinizde önemli başarılar sağlayabilirsiniz. İkna ediciliğinizin yüksek!


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |