Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Enerjinizi çok güzel kanalize edebiliyorsunuz. Başlatacağınız işlerin size sağlayacağı avantajları çok iyi özümlemelisiniz. Özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olun.

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün parasal konularda daha cömert davranabilirsiniz. Aynı zamanda yakın beraberliklerde daha gerçekçi olmalısınız.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. İleriye yönelik şekilde düşünüyoruz. Toplumsal hayatın içinde başarılı olmak, sağlıklı yaşamak ve geleceğimizi görmekten yanayız. Dostluklar bizim için önemli. Bizi gerçekten mutlu edebilen insanlarla olmaktan yanayız. Kendimize güvenimiz bu görünümle yükseliyor.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde uyumlu, nazik ve sevecen davranacağız. Belki bazı kişileri idare ediyoruz. Ancak biliyoruz ki, huzur için bazen bu gerekiyor.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz.
Saat 20:40 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Hayata olumlu veya olumsuz şekilde vereceğiniz her yanıt değer taşır. Kimi anlarda geçmişi şöyle bir süzgeçten geçirebilir, kayıp-kazanç anlamında değerlendirmelerde bulunabilir diğer yandan şu anki mevcut durumunuzu iyileştirme anlamında neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, sizin pek bilinmeyen, gizlediğiniz veya ifade etmekten çekindiğiniz konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğunuzu gösteriyor. Bir şeylerin sizi kendine doğru çektiğini hissedebilirsiniz. Geri planda kalmaya, pek öne çıkmamaya çalışıyorsunuz. Öncelikle her şeyi iyice hesapladıktan sonra uygulamaktan yanasınız. Zaten bu görünüm her anlamda inceden inceye düşünmenin işaretçisi.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında burcunuz üzerinde etkili olacak Güneş, hem güçlü bir ifade hem de güzellik ve çekiciliğinizle ilgiyi üzerinize toplamanız mümkündür. İlişkide denge önemlidir. Her iki taraf da, birbirinin farklı yönlerine saygı duymalıdır. Tabii ki anlaşmak için kendinizden taviz vermeyin, sorunlar varsa bunların üstünü kapatmayın. Ancak saygı, sevgi, güven üçlüsünü gözeterek birbirinize yaklaşın. Bir yıl sonra Güneşin aynı noktaya teması, tüm Terazilerin yaş almaları demektir. Kişisel planlar yapılır, bir hedef belirlenir, fiziksel değişikliklere sıcak bakılır. Elbirliği, iş birliği gözetilir. Sizin gibi sosyal kişiler bu dönemde yeni arkadaşlar kazanır. Zorluklarla baş edebilmeniz ve hedefinize varmanız için kararlı olmalısınız. Güneş Terazide ilerlediğinde, insanlar tarafından onaylanmak hoşumuza gider. Bu dönemde önemli olan, kimseyle çatışmadan, gerilmeden, uyum ve paylaşıma açık olmaktır.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kariyerde dönüm noktası getirecek kararlara açık bir gün. Geleceğinizi, tanıştığınız bir kişi ya da kurumla olan ilişkiniz derin bir dönüşüme uğratır. Bu güçlü vurgudan destek alarak yelkenliyle açık denizlere açılma kararını cesaretle verin. Yaşam artık size de kolay görünsün. Aile içindeki ilişki dengesinde de söz sahibi olursunuz.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Düşük hissettiğiniz enerjiniz yükselecek. Fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Bazı fikirleriniz ailevi konularda işinize yarayabilir. Güçlü bir insandan yardım isteyebilirsiniz. 
21 EYLÜL 2017 TERAZİ BURCU YORUMU
Duygularınızdan bahsetmek ve yapacaklarınızı anlatmak hoşunuza gidebilir. Her sorununuza çözüm bulacaksınız. Özel hayatınızdaki değişimler sosyal ortamlarda şansınızı yüksek tutacak.
20 EYLÜL 2017 TERAZİ BURCU YORUMU
Önemli adımlarınız için desteklenmeyeceksiniz. Bu yüzden diğer burçların aksine bu dönemde önemli girişimlerden kaçınmalısınız. Geri plandan yürüteceğiniz işlerinizin üzerine eğilmelisiniz. 

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Araştırmak ve sorgulamak kafanı karıştırabilir. İlişkilerindeki handikapları çözme derdine düşüyorsun.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Duygusal anlamda tutkularınızın çok fazla sizleri yorabileceği bir gün.Sizi kısıtlayan aşk hikayelerine karşı önemli adımlar atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |