Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Oğlak Burcu Özellik Oğlak Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Oğlak Burcu Fal
Oğlak Burcu Aşk Oğlak Burcu Cinsellik Oğlak Burcu Sağlık Oğlak Burcu Karakter
Google aramalarında burcunuza özel sonuçlar görmek için +1'leyin
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Yıldızınız: Satürn. Disiplin ve düzen yıldızı.
Grubunuz: Toprak. Negatif.
Burcunuzun Türü: Öncü.
Üstün Yeteneğiniz: Karar ve direniş.
Emeliniz: Yükselmek.
Amacınız: Yükseğe ulaşıp, başta olmak.
Yenmeniz gereken huyunuz: Fazla meraklılık
Uğurlu gününüz: Cumartesi.
Uğurlu sayınız: 8, 9, 62, 122, 7544.
Uğurlu taşınız: Lâl.
Uğurlu renkleriniz: Kurşunî, koyu kahve rengi ve neftî.
Uğurlu çiçekleriniz: Siyah gül, kadife çiçeği ve kamelya.
Uğurlu kokularınız: Kamelya, çam, fulya.
Uğurlu müziğiniz: Halk müziği.
Uygun eş: Boğa, Başak.
Muhtemel hastalıklarınız: Diz, deri, cilt ve sindirim sistemi hastalıkları.
Başarılı Olacağınız Meslekler: Madencilik, çiftçilik, mimarlık, plânlamacılık, ormancılık, askerlik, doktorluk, kimyagerlik, dişçilik, berberlik, güzellik uzmanlığı, ticaret, devlet memurluğu ve kuyumculuk.

Oğlak burcunda doğanlar çok çekingendirler. Karşı cinsten hoşlanırlar. Ama sevgileri fizikîdir. Duyguları ise, çok çabuk değişir. Aşklarına tam cevap almadan âşık olmazlar. Plânlı ve hesaplı oluşları, azim, sebat ve inatçılıklarıyla ve daima başta olmak arzularıyla hayatta maddî yönden başarılı olurlar. İmalâtçılık, toptancılık, inşaatçılık, madencilik, tarımcılık, eğitimcilik, politikacılık, tarihçilik gibi konularda basan kazanırlar.
Çok iyi işçidirler; yönetme duyguları kuvvetlidir; akıl danışmaya gerek duymazlar. Şartlarının ve yeteneklerinin en iyisini yaparlar. İyi plân yapıp, işi bitirirler. Yaşlandıkları zaman tutumlu olurlar. En önemli özellikleri güven ve dikkattir. Hayal kurmayacak kadar pratiktirler. Soya çekimle gelen bir keder ve melankolileri vardır. Gelecek korkulan sebebiyle "Kara Günler" için hazırlıklı bulunurlar.
Erkekler, politikada üstün bir yer ararlar. Başarılı liderler olurlar. Hem kadınların, hem erkeklerin bilgiye karşı bir istekleri vardır. Deney ve tecrübelerinden de bilgelik kazanırlar. Bazen sadece beklerler. Bu sükûnetlerini hızlı çalışmalarıyla telâfi ederler. Seyahat etmekten son Gerece hoşlanırlar. Yükselmek istekleri o kadar fazladır ki, bazen düşmanlık ve kıskançlıklar kazanabilirler.
Kişilikleri iyi gelişmemiş olanlar içe dönük, cimri, şüpheci ve garip insanlardır. Tabiî olarak neşeli olmadıklarından rahatlamak için sıklıkla alkol ve uyuşturucu maddelere başvururlar. Geleceklerinin içinde bulundukları durumdan yararlanabilmelerine bağlı olduğunu bilmeleri gerekir. Dereyi görmeden paçalarını sıvayıp hem vakit ve hem de enerji kaybetmemeleridir.

Oğlak BURCU
Oğlak Burcu Erkeği Oğlak Burcu Erkeği
Oğlak burcu erkeği, akıllı ve ciddi kadınlardan hoşlanır. Onun size hayran olmasını istiyorsanız, hayattan ne istediğinizi bilmelisniz. Ve tabi onu nasıl elde edeceğinizi de.
Oğlak Burcu Kadını Oğlak Burcu Kadını
Oğlak burcu kadını özellikle yabancı uyruklu erkeklerden çok hoşlanır. Ülkeniz ve ana diliniz farklıysa bir Yay kadınıyla berabersiniz demektir. Yanısıra sportif yapılı ve sporla meşgul olan erkekleri de.
Oğlak Burcu Aşk Hayatı Oğlak Burcu Aşk Hayatı
Oğlak burcu insanı ilk karşılaşmada soğuk bir izlenim yaratsa da aslında bu ihtiyatlı olmak durumu içerisinde geliştirdiği bir savunma mekanzimasıdır.
Oğlak Burcu Cinsellik Oğlak Burcu Cinsellik
Oğlak burcu insanı flört etmeyi sevmez, aşkı gereğinden fazla ciddiye alır. Danslardan, eğlencelerden, hızlı partnerlerden, aşkı hafife alanlardan her zaman kaçar.
Oğlak Burcu İş Hayatı Oğlak Burcu İş Hayatı
Oğlak burcu insanı iki tiptir. Biri evcil oğlaklardır, diğeri ise biraz yabanidir ve gözü hep yükseklerde dışarılardadır. Evcil bir oğlak ortağı sıkıcı olabilir fakat, diğeri ortağınız ise yaşadınız demektir.
Oğlak Burcu Sağlık Oğlak Burcu Sağlık
Oğlak burcu insanı dişleri ve kemikleri yönettiğinden Oğlak'lar, ortopedik sorunlara ve diş hastalıklarına oldukça yatkın insanlardır.
Oğlak Burcu Günlük Fal - Türk.net
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri