Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - İş günü içinde; şartlar gerektirdiği için, bir çok kişi ile yüz yüze görüşmeleriniz oluyor. Bunların içinde daha sonra da tekrar zorunlu olarak karşı karşıya geleceğiniz kişiler var. İstemeden geri dönüşler yapabilirsiniz..

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aracı kurumlar veya komisyon işlerinden gelir elde edebilirsiniz. İş hayatınızda liderlik rolünüzü ön plana çıkaracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ofis çalışanlarından daha fazla verim almak için onların yenilikçi fikirlerine kulak vermelisiniz. Tanıtım ve pazarlama yöntemlerinde başarılı çalışmalara imza atmanız mümkün olacak. Günün ikinci yarısını ofis dışındaki toplantılara ayırarak geçirmek size fayda verir.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu, ilişkimiz, çocuk, mali konularla alakalı olumlu paylaşımların ve tanışmaların işaretçisi olurken, kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde size yol gösteriyor, destek oluyor.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetmemizi, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında boşlukta ilerleyecek Ay etkisinde, ilişkinizle ilgili konularda sorumluluklar, ortak olarak halledilmesi gereken işlerde birbirinize destek çıkmanız gerekir. Parasal konularda alacaklar verecekler tanzim edilebilir.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün uğraştığınız konuları daha yaratıcı hale getirebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma olabilir. Kolektif konular ilginizi çekebilir. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Netleşmekte zorlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Tutkulu bir âşıksınız. Bugün, sevdiğiniz insanla inatlaşma etkilerine açıksınız. Yine de duygularınızı harekete geçiren güzel bir gün yaşayabilirsiniz. İyi bir tatil planı gündeminizde olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ortaklı bir işte çalışıyorsan, fikir ayrılıkları yaşaman mümkün. Seneler önce yaşadıklarının benzerini yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Göstereceğiniz çabalar ilişkilerinizde önemli bir krizi atlatmanıza yardımcı olabilir.• Rutinlerinizi kırmak isteyeceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |