Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Eğitim alanlar için dönüm noktası oluşturabilecek önemde değişiklikler olabilir. Bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Değişimler size tecrübe kazandıracak şekilde olacaktır unutmayın.

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün hayatınızda sizi yoran konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeme gelebilir. Endişe duyduğunuz konular zaman zaman kriz yaratabilir. Gün içinde banka işleriyle ilgilenebilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Yeni başlangıçlar için uygun bir gündesiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, iki ayrı burçta etkili olacak Merkür geri hareketleri nedeniyle dikkatli yapılacak incelemelerin faydalı olacağını gösteriyor. Bu anlamda en altta ufak bir not bulacaksınız. O tarihleri önemseyiniz. Şimdi birlikte görünümlere bir bakalım. Öncelikle bu Tutulmada, iş ortaklığı, eşinizin maddi geliri, banka kredileri olmak üzere, dış destekli finansal konular üzerinde çok iyi hesabı bilmek gerekiyor. İşiniz sağlam mı, eşinize güveniyor musunuz, iş ortağınız güvenilir biri mi, birilerine güvenerek mi kredi çekiyorsunuz, bütün bunları bilinçli şekilde mercek altına alınız. Bu Tutulmada bir yerlerden destek görsek dahi, biz yine de kendimizi sağlama almalıyız. Hani olmazsa, ben zaten bunun altından kalkabilecek planı yapmıştım deriz.
Ev satın alımı, miras, nafaka konuları da önümüzdeki süreçte gündem maddemizde yer alıyor. Ancak şu var ki, çıkarlarınızı çok iyi gözetecek ve kimi hangi iş veya planınız için lehinize ikna edebilecek güce kavuşacaksınız. Size bir yerden, bir şekilde rahatlamanızı sağlayacak yardımlar, kolaylıklar gelecek. İş hayatınızda sizi destekleyecek bir kuvvet belirecektir. Aile ilişkileri, aileye ait mal, mülk işleri gündeme gelebilir. Başka bir yere kiralama ve satın alma yoluyla taşınabilirsiniz. Benim size Aslan-Kova tutulmalarında tavsiyem lütfen atınızı sağlam kazığa bağlayın. İşinize sahip çıkın. Çıkarlarınız iyi kollayın. Destekler gelecek olsa da, ya gelmezse diyerek borç altına girmeyin. Kısaca ayaklarınızı sağlam yere basmayı bilen insanlarsınız. Aynen böyle devam edin. Gelen yardım veya katkıları uygun yatırımlarda değerlendirin.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, yurtdışı, eğitim, ticari, finansal, kredi, eş veya iş ortağınızla ilgili her türlü mesele üzerinde incelemede bulunmadan, tam olarak garanti elde etmeden kararlar vermeyin. Bekleyin, netleşsin. Ondan sonra hareket edersiniz. Lütfen bu tarihleri es geçmeyin. Muhasebenizi iyi yapın.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aslan burcundaki Güneş tutulması sizin ortak paylaşımlar, krediler, sigorta ödemeleri, spiritüel konular alanınızda meydana geliyor. Bu dönemde Şubat ayından beri kafanızda olan bir ortaklığı ya da projeyi somutlaştırıp hayata geçirebilirsiniz. Merkür gerilemesi olduğu için imza işlerini 7 Eylül’e bırakın. Kazancınızı aniden arttıracak, size yeni iş fırsatları sunacak bir dönem. Ortak yatırım zamanı.

 

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Güneş tutulması ortak parasal konularda beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Partnerinizin parasal durumunda da önemli gelişmeler oluşacak.20 AĞUSTOS 2017 OĞLAK BURCU YORUMU
Ortak parasal işlerinizin ve konuşmalarınızın yüksek olacağı bugün, vaktinizin çoğunu göz önünde olacağınız ortamlarda harcamak isteyeceksiniz. Kontrol takıntılı yapı- nızın neden olabileceği kazalardan ve olumsuzluklardan uzak durun.
19 AĞUSTOS 2017 OĞLAK BURCU YORUMU
Sevdiğiniz kişiyle ilişkileriniz düşündüğünüzden daha yoğun olabilir. Ortaklaşa para konularına yoğunlaştığınız bu dönem, sevdiğiniz insanın hayatındaki gelişmeler sizi mutlu edecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün, anne ve anne gibi gördüğün insanların yanındasın. Özellikle sağlık konularında desteğin yoğun olacak.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İlişkiler konusunda gerçeklerle yüzleşebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |