Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Bugün partnerinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmanız sizi mutlu ediyor. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Toplumsal fikrilerinizde aşırılık görülebilir.

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün arkadaşlıklar ve sosyal açıdan güzel olanaklar bulabilirsiniz. Duygularınızı paylaşabileceğiniz imkanlar içindesiniz.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne merhaba diyeceğiz. İş ve özel hayatımızla ilgili konularda haksızlığa izin vermeyeceğiz. Yarınlarımızı sağlam şekilde oluşturmaktan yanayız. Buna uygun şekilde karar vereceğiz. Uyumlu, paylaşıma açık, adil davranan kişilerle bağlantıdan yanayız. Çıkarlarımızı düşüneceğiz ve geleceğe dönük planlar yapacağız.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu huzura olan ihtiyacımız bir hayli yükselecek. Sizin yükünüzü üzerinizden alan veya anlayış gösteren kişilere ihtiyacınız var. Çünkü kimseyle çatışmaktan yana değilsiniz.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kimileri ilişkisi, bazıları evinizle alakalı konularda düşünebilirsiniz. Ancak acele etmemelisiniz. Yenilikler için uygun bir bütçe mutlaka şart bunu unutmayınız.
Saat 20:40 itibariyle etkili Ay-Akrep seyrinde kararlılık gücünüz yüksektir. İçgüdüleriniz güçlüdür. Nereden ne gibi yarar ve zarar göreceğinizi hissedersiniz. Sizi rahatsız eden durumları mutlaka çözüme kavuşturursunuz. Hiçbir şeyden çekinmeyip, gerektiği zaman, tavrınızı belli edersiniz.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü gayet olumludur. Önümüzdeki birkaç gün boyunca da etkisini hissedeceğimiz bir enerjidir. Bilgilenme, bilginizi dış dünyada ispatlama, işlerinizi düzenleme yönünde sizi destekleyicidir. İş hayatı, öğrenim, yayıncılık, ruhsal ve felsefe konularında tecrübelerinizi ortaya koyabilmenizde yardımcıdır. Yüksek eğitiminizle alakalı bir başka şehirdeki yerleşim veya işlerin düzenlenmesinde destekleyicidir. Yeni çıkan kitaplar, internet üzerinden bilgi sahibi olma, daha hızlı şekilde çalışma, derinlemesine araştırma, bilinmeyenleri öğrenme gibi geniş bir alanda sizi öne çıkarabilir.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş ilişkilerimiz önemli. Ancak bu taviz vermemiz anlamına gelmiyor. Ortaklaşa plan ve projeler, çalışmalar söz konusu olduğunda gereken desteği vereceğiz. Ancak birileri hakkımızı, hukukumuzu gözetmiyorsa gereken uyarıyı yaparız. Burada önemli olan çıkarlarımızı korumak amaçlı politik davranmayı bilmektir. Hırslıyız ve hedefimize ulaşmaya kararlıyız. Öyleyse yeri geldiğinde samimi, barışçıl yeri geldiğinde sınırlarımızı belli eden kişi olmalıyız. İşimiz ve yeteneğimizle kendimizi toplumda belli etme sürecindeyiz. İşimizdeki başarının sırrı, insanlarla diyalogumuzu güçlü tutmakla mümkündür. Bu dönemde eşimizin veya sevgilimizin toplum içindeki yerini, mesleğini, ailesini önemseriz. Kaba hareketlerden hoşlanmayız. İş ortamında huzur, denge, uyum bizim için kıymetlidir. İçinde yer aldığımız toplumun da bu özellikte olması verimli çalışmamızda etkili olur. Güzel sanatlar, sosyal hizmetler, siyaset, dekorasyon, tasarımcılık, güzellik ve bakım ilgimizi çeken veya bizzat yetenekli olduğumuz meslekler arasında sayılabilir.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün evren size haydi artık iş hayatında ne pozisyonda olmak istediğine karar ver ve uygulamaya başla diyor. Elinizdeki güç ve yetenekleri üst bilinçle bağdaştırabileceğiniz bir enerjiyi kullanabilirsiniz. Sizdeki birikim kimde var! Akademik değerlere olan ilgi ve merakınız artar. Yabancılarla iletişim etkili hale gelir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Kendinizi iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Her zamankinden daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Olaylara karşı güçlü durdukça, fikirlerinizi hayata geçirmeniz kolaylaşacak. 
21 EYLÜL 2017 OĞLAK BURCU YORUMU
İş alanlarınızda duygusal olarak konuşkan ve kendinizi gösterme isteğiyle dolu olacaksınız. Sorunlara çözümcül yaklaşacaksınız. Ailenize yapacağınız parasal yardımlar sizi mutlu edebilir.
20 EYLÜL 2017 OĞLAK BURCU YORUMU
Yeniay, yabancılarla yapılacak olan işler, seyahat, eğitim, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızda yeni girişimleri karşınıza getirecek. Karmaşık etkiler sizi yanıltabilir, dikkatli olmalısınız. 
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Dalgınlığın sakarlıklara neden oluyor. Belirsiz ilişkiler yaşıyorsan, bugün alacağın haber sis perdesini aralayacak.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli davranmalısınız.Sezgilerinizin güçleneceği bir gün.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |