Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - İş gücünüzün yüksek olduğu bir dönem. Sağlam çalışmalar içindesiniz. Çevrenizin olanakları sizi pozitif destekleyecek. Arkadaş çevrenizle iş ilişkilerinizi olumlu pozisyonlarla birleştireceksiniz. Değişimler olacak.

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün pratik bir şekilde pek çok işi halledebilirsiniz. Seyahate çıkanlar gittikleri yerde gezip görerek dünya görüşlerini zenginleştirebilirsiniz. Eğitimler, kurumsal yerlerle olan iletişimde somut gelişmeler kaydetmek mümkün olacak.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, eş veya iş ortağınızın içinde bulunduğu hassas durum karşısında ona destek olmanız anlamına geldiği gibi, çevrenizle aranızdaki hassas iletişimin de simgesidir. Gün boyu vizyon arayışınız ön plandadır. Kimi zaman birilerinin sizin kadar hassas düşünmeyeceğini veya sizin hayallerinize pek önem vermeyeceklerini düşünebilirsiniz. Ancak burada kendinize olan inancınız ve güven duygunuz çok önemlidir. Siz eğer amaçlarınızın farkındaysanız hiç kimsenin size karşı durması mümkün değildir. Kaldı ki bu enerji, ailevi konulardan tutun da, eğitim ve iş hayatınıza kadar geniş yelpazede kendinizi korumanız, kollamanız, sahip olduğunuz değerlerinizi muhafaza etmeniz yönünde size yardımcıdır. Kafanızı karıştıran ilişki sorunlarını çözebilmenin yolu, hassasiyetten uzak gerçekçi düşünmekle mümkündür. Ayrıca her insan farklıdır ve onun sizi gibi hareket etmesini, kararlı olmasını beklemek yanlıştır. Siz kendi yolunuza ve kendi hayatınıza sahip çıkarsanız ona göre seçimlerde bulunur, üzülmezsiniz.
Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde, hijyeninize, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumları titizlikle ele alacağız. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, sadece bizi anlayabilecek bir eşe, sevgiliye ihtiyacımız olduğunu düşünürüz. Duygularımızı, inandığımız değerleri saygıyla karşılamasını bekleriz. Farklı düşünebilir, yeter ki bam telime basmasın diye içimizden geçiririz. Bu görünüm, bir problem yaşatmaz. Ancak bizim için kutsal olan değerler gözümüzde büyür. Bunun hafife alınmasını istemeyiz.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, partnerinizin kendi hedefi ve düşünceleri doğrultusunda hareket etmesi anlamına geliyor. Bazen direkt bunu belli eder bazen de geri çekilip kendi dünyasına sığınabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca ilişkiler gündeminizde yer alacaktır. Akıllıca düşünmekte, artı ve eksileriyle beraber durumu tartmakta yarar var. İlişkiniz yoksa hassasiyet daha yüksektir. Yalnızlığın size yorduğunu düşünürsünüz.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Düzenlediğiniz eğitimlerde daha fazla etkin rol almak isteyebilirsiniz. Bazı konuları derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz. Finansal konularda genişleme olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Etrafındaki kişilerle tartışmadan uzak durmaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde sinirli söylemlerden kaçınmalısınız çünkü karşı taraftan da bu etkileri görebilirsiniz. Alınganlıktan da kaçınmalısınız.
27 HAZİRAN 2017 KOVA BURCU YORUMU
Ortak parasal harcamalarınız önem kazanıyor. Rahatlamak adına kesenin ağzını açabilir ve yaşadığınız gerlilimleri unutmak için harekete geçebilirsiniz.
26 HAZİRAN 2017 KOVA BURCU YORUMU
İletişiminizi yaratıcılığınızla desteklediğinizde hayatı başka gözlerle görebilirsiniz. Çevreniz ve etrafınızdaki kişiler konusunda şanslı hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bulunduğun ortamın tansiyonunu kontrol etmek adına sorumluluk alabilirsin. Atılımların olumlu sonuçlanacak.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Önemsiz konularda gereksiz tartışmalara girmeyin. Ek kazanç olanaklarını araştırmalısınız. Zira bu sıralar çok fazla harcama yapmış olabilirsiniz. Çevrenizi etkilemek için fazladan para harcamak hiç doğru değil Sevgili Oğlaklar.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |