Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Bilinç altındaki başarı hırsınızı yaşama geçirme konusunda verdiğiniz savaş, biraz da çevresel koşulları doğru kullanmanızdan geçiyor. Mesleki başarınızı ortaya çıkaracak duygusal motivasyona oldukça ihtiyacınız var.

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bilhassa duygusal belirsizlikten kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Mesleki olarak önünüze çıkan bir fırsatla ilgili ön göremediğiniz bazı detaylarda sezgilerinize ve tecrübelerinize güvenmelisiniz.Belki de sizden daha tecrübeli bir yakınınızdan destek almalısınız. Mesleki bir dayanışma planlayabilirsiniz. Hangi ortam olursa olsun grup bilincine sahip durumdasınız. Aile ve ebeveyninizle yaşamak durumunda olduğunuz gerilim, tartışma ve çatışma neticesinde benlik alanınızın zarar görmesi beş gün etkili olabilecek bir durumdur.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, dış dünya ile bağlantımızı kesmeden, kararlı ve idealist şekilde yolumuzda ilerlemeliyiz. Çevre şartları veya başka nedenler bizi zorlasa da, iyi bir planlama yaparak işlerimizi halledebiliriz.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde bir şeylere çabucak parlasak da, durmamız gereken yeri biliriz. Evde ise, sadece bizim sözümüz geçsin isteriz.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, iyileştirici bir gücün yanınızda olmanızı sağlar. Bu güç size şifa verir ve sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz bu görünüm sayesinde yükselir ve dış dünyada kendiniz için uygun olanı saptamanız kolaylaşır. Çevresel, eğitsel, yakın aile ilişkileri konusunda bugün kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkündür. Size tavsiyem hangi konuda olursa olsun gerçek bilginin peşinden koşmaya çalışınız. Çünkü bu sizi başarıya ulaştırıcıdır.
Saat 12:02 Mars-Pluto mücadeleci görünümü, eviniz alanı içindeki hakimiyet duygunuzun işaretçisi ve o alanı koruma içgüdünüzün yükselişidir. Siz ailenizi bir arada tutmak, sınırlarınıza hiç kimsenin müdahalede bulunmaması için çaba sarf etmektesiniz. Doğal olarak dışarıdan gelebilecek bir etki veya size karşı yönelebilecek bir saldırıya, söze veya gelişmeye karşı tepkide bulunabilirsiniz. Gücünüzü hafife almalarından hoşlanmıyorsunuz. Aslında rahat değilsiniz. Sanki her an, biri veya bir nedenle güvencesiz kalacakmış gibi kaygı taşıyorsunuz. Oysaki bu kaygı enerjinizi düşürür. Öncelikle biraz gevşeyin ve olan bitene bir daha bakın ve sizi rahatsız eden noktaları gözden geçirin.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz. Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümünde dışa karşı belli bir ciddi tutum içinde oluruz. Mesafe koyarız ve bunu kimsenin aşmasına izin vermeyiz. Duygularımızı belli etmekten yana değilizdir. Ancak ne zaman iç dünyamızda, ailevi konularda, evimizle ilgili meselelerde veya özel yaşantımızda birileri canımızı sıkarsa, üstümüze gelirse, gereken tepkiyi vermekten çekinmeyiz.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konular sizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni bir işlere başlamak kolay olmayabilir. Mücadele ettiğiniz konularda zorlanabilirsiniz. Ani duygusal değişiklikler yaşayabilirsiniz. İlişkiler gündeminizi etkileyebilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Kardeşlerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bugün, kendi gücünüzü ailenize karşı kullanmaya çalışmayın. Önümüzdeki birkaç gün boyunca aile hayatınızda ve ev ortamlarınızda sürtüşmelere açık olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Özgüvenin tam! Yaratıcı özelliklerin ön plana çıkıyor. Çalışma arkadaşlarına karşı dengeli davranman gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Kararsızlık yaratan olaylar ruh halinizi olumsuz yönde etkileyebilir.• Kalbinizin sesini dinlemeniz gereken bir gün olmalı.• Soğukkanlılığınız ilişkilerinizi bugün olumsuz etkilerken yeni tanıştığınız kişiler bu davranışın gizemine kapılabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |