Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - İnatçı yapınızı destekleyen davranış biçimleri ile karşınızdaki kişileri hayretler içinde bırakıyorsunuz. Sevdiklerinizin duygusal yaşamlarına karışmak isteyebilirsiniz. Onların da bir özel yaşamları olduğunu unutmamalısınız.

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Kişisel hassasiyetiniz olduğu konular gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Duyusal konularda yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Bazı konuları değiştirmeniz gerekebilir. Finansal konularda genişleme olabilir. İletişim aksaklıklarına dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarih aralığında Güneş-Yay burcunda ilerleyecek. Bu biraz da kişinin kendisiyle yaptığı bir iç muhasebedir. Neler bizi zincirlemekte, neler günlük hayatın içinde yormakta? Bunlara da bir bakarız. Eğer bir konuda çalışmamız, projelendirmemiz, organize etmemiz gereken işler varsa, bunlarla ilgileniriz. Bazen içimizde fırtınalar da eser, ne işim var bu dünyanın yüküyle, kahrıyla diye söyleniriz. Güneş-Yay burcu geçişinde, maddi anlamda kendi yağımızla kavrulmamız gerekecek. Borç almak, vermek, kefil olmak veya birilerine güvenip planlar yapmak zor durumda kalmamıza neden olabilir.
Bildiğiniz gibi yöneticiniz Satürn de Yay burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, fiziksel ve ruhsal anlamda kendimize özen göstermemiz çok önemli. Bir de şimdiden hatırlatayım. Merkür, 3 Aralık itibariyle Yay burcunda gerileyecek. Lütfen parasal konularda hesabınızı iyi yapınız. Şuraya koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız bozulabilir. İşlerinizi, kararlarınızı, yapılacakları 27 Kasım itibariyle dikkatlice gözden geçiriniz.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim bugün kazanç kapılarınızın tıkanmasına neden olabilir. Hiç moralinizi bozmayın. Bu durumun gelip geçici olduğunu bildikten sonra sabırlı olmanız kolaylaşacaktır. Arkadaşlarınızla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Birilerinin sizi fazla kıskandığı ortaya çıkabilir. Herkesin eteğindeki taşları dökme zamanı. Dikkatli olun!

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Güneş kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına 1 ay boyunca hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. 
21 KASIM  2017 OĞLAK BURCU YORUMU
Özellikle yakın arkadaşlarınıza karşı oldukça bonkör ve sevecensiniz. Onlar da sizin güçlü yapınızı seviyorlar. Bu hafta yardımlaşmalar devrede olacak. İletişiminizi güçlü tutmalısınız. 
20 KASIM  2017 OĞLAK BURCU YORUMU
Kafanıza takılan sorular, geçmişte yolculuk yapmanıza neden olabilir. Ortak para alanlarına dayalı konuşmalarda abartıdan kaçının. 

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Maddi kaynaklarınla ilgili konuşmalar olabilir. Ailenden uzak kaldıysan onlara bugün özlemin aratabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aniden gerçekleşen bazı tekliflerle kariyerinizi yeniden büyük bir başarıya dönüştürebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |