Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Kova Burcu Özellik Kova Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Kova Burcu Fal
Kova Burcu Aşk Kova Burcu Cinsellik Kova Burcu Sağlık Kova Burcu Karakter
Google aramalarında burcunuza özel sonuçlar görmek için +1'leyin
Kova Burcu

Kova Burcu

Yıldızınız: Uranüs. Değişiklik, ansızın bağlanış ve iyi sonuçlar temsilcisi.
Grubunuz: Hava. Pozitif.
Burcunuzun Türü: Sabit.
Üstün Yeteneğiniz: Sağduyu.
Emeliniz: İlerlemeyi sağlıyacak imkânlar yaratmak.
Amacınız: Yükselmek, başkalarına yardım etmek.
Yenmeniz gereken huyunuz: İhmalcilik ve paraya değer vermemek.
Uğurlu gününüz: Pazar.
Uğurlu sayınız: 4, 8,10, 84, 999, 915.
Uğurlu taşınız: Amatist ve yeşim.
Uğurlu renkleriniz: Koyu mavi, lâcivert, karışık renk ve tonlar.
Uğurlu çiçekleriniz: Zerren, menekşe, kartopu, kır çiçekleri ve kuşburnu.
Uğurlu kokularınız: Sümbül, yasemin, menekşe.
Uğurlu müziğiniz: Modern eserler.
Uygun eş: İkizler, Yay.
Muhtemel hastalıklarınız: Kalp ve Kan dolaşımı hastalıkları, ayak hasta-lıklan, varis, yüksek tansiyon.
Başarılı Olacağınız Meslekler: Din adamlığı, bilim alanlan, devlet adamlığı, elçilik, yazarlık, yayıncılık, matbaacılık, muhasebecilik, çevirmenlik, doktorluk, astronomi, astroloji, denizcilik, tüccarlık, ithalâtçılık, yargıçlık, organizatörlük, yöneticilik ve sanatın her alanı.


Kova Burcunda doğan kadın ve erkekler, insanlık için yaşarlar. Kendilerini Dünya'ya verirler Ve bu fedakârlığın karşılığını da şöhret olarak alırlar. Kova burcu insanın ruhuna can ve ilham verir. Bu burçda doğanlar; ince kalpli, nazik ve yardım sever olurlar. Kendilerinden yardım veya tavsiye istendiği zaman, çok sevinirler. Genellikle çok iyi danışmandırlar. Yalnız farkında olmaları gereken bir nokta vardır: İnsanlara yapılacak en iyi yardım, onlara kendi kendilerine yardım edebilmeyi öğretmektir.

Kova burcunda doğanlar, sempatik ve anlayışlı yaradılışları sebebiyle genellikle katlandıkları zahmetler de takdir edilmez. Mütevâzi, alçak gönüllü ve iddiasızdırlar. Bu yüzden önceleri hor görülebilirler. Fakat bu onlara dert olmaz, çünkü kendi dünyalarında yakınları ile mutlu olurlar. Bu özellikleri de kendilerine bazen çabuk yakınlaşılmasını önler.

Kova burcunda doğanlar, kendi kararlarının aksi yönünde olan tavsiyelere uymamalıdırlar, çünkü karşılaştıkları başarısızlıklar, gnellikle yanlış yönlendirilmelerden gelir. Genellikle uyumlu, adaleti seven insanlardır. Önyargılı hareket etmezler ve onlar için imkansız diye bir şey yoktur. Çok çabuk öğrenirler, fakat sayı ve isimler e» önemsiz şeyleri kolay hatırlayamazlar. İddialı değildirler ve bu yüz; başarılarıyla dostlarına sık sık sürprizler yaparlar. Çevrelerinde olan bitenle ilgilenmiyor gözükürken, gösterdikleri küçük bir çabayla onasac meseleyi hallediverirler. Kova burcunun tabiatı hümanist, insancıl ve yardımcıdır. Çok mantıklı kafa yapıları vardır. Yaratıcı ve yapıcı kişilerdir.

Manevî ve ruhî alanda çok faal olmalarına rağmen, bedensel hareket yönünden hiç de hareketli değillerdir. Kova burcunda doğanlar o kadar iyi adapte olabilirler ve insan tabiatını o kadar iyi anlarlar ki, hayatın hemen her safha ve kesiminde yapıcı bir rol oynarlar. Bu yüzden de hemen her işde maddî başarı kazanabilirler. Fakat para onlar için değersizdir. Tek bir işle uğraşmamalıdırlar kü o kadar cin fikirli değildirler.

Kova BURCU
Kova Burcu Erkeği Kova Burcu Erkeği
Kova burcu erkeği de akıllı ve zeki kadınlardan hoşlanır. Onun beğenisini kazanmaksa niyetiniz, onunla her konuda sohbet edebilmelisiniz. Farklı yapısıyla kültüre çok önem verir.
Kova Burcu Kadını Kova Burcu Kadını
Tutucu ve kıskançsanız kova burcu kadınına yaklaşmanız büyük hata olabilir. Böylebir yapınız varsa şayet onu gördüğünüzde uyum sağlayamayacağınızı rahatlıkla anlarsınız.
Kova Burcu Aşk Hayatı Kova Burcu Aşk Hayatı
Kovalar karşı cinse her zaman çekici, esprili, farklı ve zeki gelir. Bir kovanın yaşamı tamamıyla kendisine aittir ve yaşamını kendi arzusuna göre düzenler.
Kova Burcu Cinsellik Kova Burcu Cinsellik
Kova burçları alışılmamış aşklara yönelen tiplerdir. Bir kova burcu insanını elde etmek isteyen kişinin çok geniş bir iç dünyası ve ilerici görüşleri olmalıdır.
Kova Burcu İş Hayatı Kova Burcu İş Hayatı
Kova burcu insanından iyi bir iş ortağı olur. Sessiz ve dürüst davranışlarıyla burçlar kuşağında her yönden denge sağlayabilen tiplerdir. Güvenilir ve akıllı çalışmalarıyla ün kazanabilirler.
Kova Burcu Sağlık Kova Burcu Sağlık
Kova burcu vücutta dolaşım sistemini yönetir. Bu burç aynı zamanda topuk bölgesini de yönettiği için bu bölgelere ait rahatsızlıklar da ortaya çıkabilir.
Kova Burcu Günlük Fal - Türk.net
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri