Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Partnerinizle karşılıklı duygular içinde olmanız sizin için oldukça önemli. Bugün yaşadıklarınızı ileri zaman dilimlerinde anımsayabilirsiniz. Her olayın arkasında gizlenen ince mesajları, algılama gücünüzde bulabileceksiniz..

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bilemediğiniz nedenlerden dolayı stresler yaşanabilir. Gün içinde kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Duygusal konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Yaratıcı olduğunuz işlerde genişleme olabilir. Teknik konulardaki aksaklıklarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sözleşmelere dikkat etmenizde fayda var.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi, Satürn-Yay geçişiyle örtüşüyor. Bu da gösteriyor ki, sadece kendimizle alakalı değil, arkadaşlık ve dostluklarımızda da sorumluluklarımız bulunmakta. Biz bunu iş-özel-grup faaliyetleri yoluyla öğreneceğiz, deneyimleyeceğiz. Farklı görüşte olsa da, insanları dilleri, dinleri, renkleriyle yargılamamayı, önce kendimize bakmayı, kendimizi geliştirmeyi bileceğiz. Şimdi sosyal ilişkilerde test zamanımızdır. Ahlaki anlamda olsun, rehberlik etme yönünde olsun, katı prensiplerle dış dünyaya yanaşmayacağız.
Şimdiden bir hatırlatmada bulunayım. Güneş-Yay burcunda ilerlerken, Merkür, 3 Aralık itibariyle gerileyecek. Ben derim ki şimdiden gözümüz açık olsun. Yolculuklar, arkadaşlarınızla aranızdaki meseleler, projeleriniz, eğitim, iş ve ticaretle ilgili işler ve faaliyetler, grup ilişkileri, liderlik çalışmaları, pazarlama, hukuki konular, davalar, marka tescili, akademik girişimler, aşk hayatınız, kariyer hayatınızla ilgili konuları 27 Kasım itibariyle gözden geçirmeye başlayınız.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim ikili ilişkilerde kopma yaşamanıza neden olabilir. Uyumlu giden ilişkinizi bir hiç uğruna sonlandırmayın. Özgür ruhla aldığınız kararlar sonradan pişman olmanıza neden olabilir. Yeni katılacağınız gruplarda liderliğe soyunanlarla sorun yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki bir kadınla iletişim sizi yorar.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Önümüzdeki 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde ve grupsal işlerde göstermeye başlıyorsunuz. İşten elde edilen gelirlerinizi artırmak için daha yoğun çalışabilirsiniz.
21 KASIM 2017 KOVA BURCU YORUMU
Başka insanlara yardımcı olmak isteyeceksiniz. Herkes sizden etkileniyor. Çevreniz üzerinde güzel bir etkiniz var. Maddi konularda insanlara yardım etmek sizi rahatlatıyor.
20 KASIM 2017 KOVA BURCU YORUMU
Geleceğinize yönelik konuşmalar artabilir. İşinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bugün, sevdiğiniz insanla çok iyi anlaşacaksınız. 
 

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İlişkin adına yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Ayrıca çevrene karşı oldukça meraklı tavırlar sergileyeceksin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Kendinizi ispatlama ve kanıtlama mücadelesine girebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |