Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Partnerinizin yanında gereksiz kişilik ispatları yapmaya kalkmayın. Yaşam spektrumuna göre kapladığınız alanın ne kadar dar olduğunun bilincindesiniz. Bu nedenle; bilemediğiniz, karşı karşıya gelmediğiniz birçok şey olabilir.

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Yurt dışı bağlantılı ödemelerde ya da eğitsel konularda gecikmeler yaşayabilir, aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Soğukkanlı olmak çok önemli. Öz güveninizi koruyarak olayların üstesinden gelebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte ortak spor faaliyeti yapmak ya da arkadaşlarınızla dinamik bir gün geçirmek size zevk verecektir.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu çalışma hayatımız, ailemiz, yuvamızla alakalı konularda derinlikli düşünmenin, sağlam olana yönelmenin işaretçisi oluyor.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, huzuru, güvenliği, sevgiyi önemsiyoruz. Ailemizle ilişkimizde ılımlı, iş girişimlerimizde ise, emniyetimizi önemseyeceğiz. Güzellikler isteyeceğiz ve huzursuz insanlardan uzak duracağız.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında Ay boşlukta olacağından, rutin işlerinizi halletmenizde hiç bir sakınca yoktur. Fakat yenilik anlamında verilecek bir karar yanlış olabilir. Tedbirli hareket etmek yararlıdır.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Aile fertlerinden birine yardım edebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız durumlar meydana gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular hassaslaşabilir. Ev hayatınızdaki işleri toparlama fırsatınız var. Sosyal olaylarla ilgilenmek sizi meşgul edebilir.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Enerjiniz düşük olacağından evde vakit geçirme arzunuz yüksek olacak. Sabit fikirlerinizi fark edin. Sevdiğinize vakit ayırmak ve kendi duygularınıza önem vermek arasında kalabilirsiniz. 

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sabah kararından vazgeçip akşam tekrar fikir değiştirebilirsin. Aklının karışmasının sebebi; geleceğe dair düşüncelerin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Bugün her şeyi olduğu gibi kabul edin.• Aşkta yanlış anlaşılmalara dikkat!


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |