Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Çevresel koşulların olumlu etkileri sizden yana. Özgürlük sınırlarınız aşarak kendinizi daha da iyi ifade edeceğiniz, koşullar karşınızda. Yapacağınız işler, şimdiye kadar yapmak istediğiniz bir çok işin fazlası olacak..

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Somut ve duygulardan arınmış bir halde, bilinçaltınızın ve içsel gereksinimlerinizin farkındalığına varabilme fırsatına sahipsiniz.Aynı zamanda fikirsel ve zihinsel olarak sahip olduğunuz fırsat ve bakış açılarını tecrübelerinize katmak için çok değerli etkilere sahip bulunuyorsunuz. İnsanları peşinizden sürüklemek ve önemli öğretiler sunmak için tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Bilinçaltı seviyedeki dönüşümlerinizin kaynağının sosyal ilişkilerinizde yaşadığınız gerilimler olduğunu fark etmeniz için beş gününüz olacaktır.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünümü, başkalarıyla ilişkimizi güçlü tutmamız gerektiğini işaret ediyor. Buna dikkat edelim. Bir de, finansal konularda lütfen artı ve eksileriyle duruma bakalım, analiz edelim. İyi niyetimizin birileri tarafından kullanılmasına izin vermeyelim.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde, dışarıda gayet aktif davranırız. Fakat iç dünyamızda belli bir durgunluk söz konusudur. Yine de belli etmemeye çalışırız.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, maddi konularda gerçekçi ve doğru karar vermenizi sağlayıcıdır. Paranın öneminin farkında olacağınız bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yenilik yapmak istiyorsanız öncelikle yeteneklerinizin ne olduğunu saptayınız. Sistemli yaşamanın size hakikaten faydası olacağını biliniz.
Saat 12:02 Mars-Pluto mücadeleci görünümü, hem öne çıkmak hem de kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek adına mücadele edebilirsiniz. Sorumluluklarınız ağır ve bunlar üzerinizde gerginlik yaratıyor. Büyümek, gelişmek, ilerlemek için sabırlı olmanız gerekiyor. Evet karşılaştığınız bir takım insanlar sizi sinirlendiriyor hatta çoğu zaman onları anlamakta zorlanıyorsunuz. Ancak çatışmak, birilerine laf anlatmak bugün pek kolay değil. Siz enerjinizi boşa akıtmak yerine, hedeflerinizin bilincinde olarak ilerlemelisiniz. Boşa kaybedecek zamanınız yok.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşum etkisi, sınırlarınızı korumaktan yana olduğunuzu gösteriyor. Sezgilerinizi güçlendiriyor. Ancak ilişkilerde tarafsız bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, iç dünyamızda bir çok meseleyi fazla ciddi şekilde ele almamızı sağlar. Ailemiz, ilişkimiz, özel hayatımız zayıf noktamızdır. Kaygılanırız. Dışarıdan bakıldığında bu halimiz pek belli değildir. Ancak çok yakınımızda olanlar anlar. Kendimizi tam olarak ifade edemediğimizi, bu yüzden de gerildiğimizi hissedersek güven veren, rahatlatan insanlarla konuşmak yararlıdır. Fakat ateşe körükle gidenlerden, bardağın boş tarafını görenlerden uzak durmakta yarar var.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Stresler yaşayabilirsiniz.. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi zor durumlara sokacağınız durumlar olabilir. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilerle çatışmaya girmeyin. Yaşanan değişimleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

İletişime dayalı konularda sorunlara ve güç gösterilerine maruz kalabilirsiniz. Kafanızda birçok şeyi boş yere büyütebilirsiniz. Olayları biraz da sizin korkularınız tetikleyebilir.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Tahammülün azalıyor. Bulunduğun ortamdaki herkesin davranışları sana fazla gelebilir.
Özel biriyle buluşabilirsin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Bilinçaltı korkularınızla yüzleşmeniz gereken önemli bir zaman dilimi.• Kalıcı ilişkiler adına önemli planlar yapacaksınız.• Özgürlüğünüz adına yeni sınırlar çizebileceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |