Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışmalarınızda estetik ve duygusal yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Yeni projeler peşindesiniz.

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün sizi duygusal açıdan bağlayan durumlar ve sorumluluklar olabilir. Sürekli fikir değiştirmemeye bakmalısınız.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar, günümüz saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyor. Geleceğimizi garanti altına alacak şekilde düşünüyoruz. İş hayatında, eğitim veya her konuda kendimizi güçlü şekilde ifade etmek istiyoruz. Paylaşıma dönük, adaletli ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişkiden yanayız. Tercihlerimizi yaparken, yarınlarımızı düşüneceğiz.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu size iyi gelecektir. Kısa bir geziye çıkabilirsiniz, biriyle buluşabilirsiniz. Bir mesele hakkında arzu ettiğiniz bir haber alabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söyleyebilirim.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süreçte planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli. Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Çevrenizle olan ilişkinizde politik şekilde hareket etmekte yarar var. Elinizden geldiğince nazik davranınız. Yardımcı olmaya çalışınız.
Saat 20:40 Ay-Akrep geçişinde işiniz ve huzurunuz önemlidir. Mevcut durum, işiniz veya geliriniz sizi tatmin etmiyorsa, her şeyi gözünüzde büyütürsünüz. Sanki hiçbir şey yolunda gitmiyor gibidir. Benim tavsiyem hayatı bu denli sorgulamak yerine, bir mola vermek, müzik dinlemek, dostunuzla sohbet etmek, yürüyüş yapmaktır. Bunlar sizi sakinleştirir.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünüm etkisinde, ilişki ve finansal meseleler üzerinde iyi bir analize ihtiyaç var demektir. Benim tavsiyem, sizi neyin en çok rahatsız ettiğini tespit etmenizdir. Siz de kararlarınızı, durumunuzu şöyle bir gözden geçiriniz. Hangi meseleyi çok fazla büyüttüğünüzü veya umursamadığınızı belirleyin. Bu belirleme bir çok sorunu çözmenizi, olumlu tespitlerde bulunmanızı sağlayacaktır.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönemde yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceğiz. Finansal açıdan duruma bakacağız. Hani bir destek bulursak veya şu andaki sıkışıklığın üstesinden gelirsek gayet iyi olacak. İdeallerimiz önemli. Seçimlerimizi yaparken bunun bize artısı ne olur diye bakacağız. Eğitim, akademik çalışmalar, yabancı ülke, şehir veya farklı kültürleri inceleyeceğiz. Amacımız işe yarar bir şeyler yapmak olacak. Belki özel biri hayatımıza girecek ve bize ışık olacak. Belki de, hukukla ilgili önemli bir dava için koşturacağız. Eğitime, iş hayatına önem vereceğiz. Hedefimiz olacak. Politik tarzda davranacağız. Bu dönemde iş birliğinde bulunabiliriz. Sanatsal ortamlar, sergiler, davetler, trend olan her şey, ilişkiler, yolculuklar, organizasyonlar, eğlenceli geziler, turlar, insanları bir araya getirici her şey hoşumuza gider. Yenilik ve değişik ihtiyacınız bu süreçte bir hayli yüksektir.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Paradan para elde edeyim derken, kimse sizi kandırmasın. Fazla bilinmeyen güç odaklarına itibar etmeyin. En çok kendi aklınıza ve sağduyunuza güvenin. Psişik kabiliyetlerinizin farkına varırsınız. Astral seyahat, paralel evren ve her türlü okült bilgi merak odağınızda olur. Bu tarz gündemi olan gruplarla vakit geçirmek size bugün keyif verir.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarında ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinize olacak. 
21 EYLÜL 2017 KOVA BURCU YORUMU
Dış ortamlarda konuşkan ve kendinizi ortaya koyan yapınızla ilerleyeceksiniz. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde şanslı etkileşimleriniz olacak. Güçlü iletişiminiz size kazandırabilir. 
20 EYLÜL 2017 KOVA BURCU YORUMU
Önemli kararlar almak isteyebilirsiniz ama maalesef gözden kaçıracağınız detaylar ileride sıkıntı yaratabilir. Maddi konularda net olun, gözünüzü dört açın, adımlarınızı çok dikkatli atın.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bir gün önce iş toplantıları ya da ev konuları seni yorduysa, gündelik rutininden çıkacak konulara yönelebilirsin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Huzuru yakalamak isteyeceğiniz özel bir gün.Geçmiş hesaplaşmalarınız ve pişmanlıklarınız hayatınızda yeni kararlar almanıza neden olabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |