Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Teknik donanımınızla ilgili yeniden değerlendirmelere gideceksiniz. Programladığınız aktivitelerinizin, seyahatlerinizin ve çalışmalarınızın yoğunluğunu azaltın veya çok fazla riskli olanlarını yeniden yapılandırmalısınız..

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan konularda rahatlamalar olabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinizde gelişmeler olabilir.

 

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar 21 Ağustos karşıt burcunuzda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle nedeniyle dikkatli bir şekilde incelemeyi gerektiriyor. Bunu yorumun altındaki Not bölümünde içerik ve tarihler olarak bulacaksınız. Şimdi gelelim, bu Tutulmanın işaret ettiği noktalara. İlişkiler son derece önemli ve gelişim aşamamızda bundan sonra gündem maddemizde baş sırayı alıyor. Özellikle bekar Kovalar için bu Tutulma, evlilik, boşanma veya iş ortaklığı konularında yeni bir dönemi başlatıyor. Eş kriterlerinizi artık daha dikkatli ve doğru biçimde yapmanız mümkündür. Karşınıza çıkan kişinin bireysel anlamda güçlü, özgüveni yüksek, size hayatın güzelliklerini yaşatabilecek ve yeri geldiğinde sizin arkanızda bir dağ gibi durabilecek kişi olması gerekiyor.
Bu kriterlere sahip değilse evlenmek yanlış olur. Evli Kovalar da aynı şekilde ilişkilerini gözden geçirecekler. Eğer uyumsuzluk varsa, eş pasif veya tam tersine fazla baskınsa, güven, sevgi ve saygı üçlüsü bozulmuşsa, bu beraberliğin sürdürülmesi mümkün değil. Bu Tutulma, yakın çevreniz, bir arkadaşınız, başka bir şehir veya ülkede yaşayan kişiyle evlenilmesi, karşılaşılmasında etkin oluyor. Yolculuk, iş ortaklığı, kişisel gelişim, danışmanlık, rehberlik gibi aktiviteleri de işaret ediyor. Bir ortakla yürütülen çalışmalar, her iki kişinin de söz sahibi olduğu bir projenin hayata geçirilmesi de, bu Tutulmanın etkileri arasında yer alıyor. Bu ortaklığın en başında her şeyi konuşmakta yarar var. Kim söz sahibi olacak, kim hangi bölümde etkin olacak, bunları mutlaka belirleyin. Önümüzdeki süreç, yorumunuzda yer alan bu gelişmelerin işaretçisidir. Sizin de gelişiminiz bu konularda olacaktır.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, finansal anlamda ortaklıklarınızı, evlilik veya boşanmayla ilgili meseleleri, kredi, bölüşülecek mal mülk işlerinizi, yatırımlarınızı kısaca başkalarıyla olan her türlü bağlantınızı dikkatlice takip ediniz. Hukuken sözleşme maddelerini gözden geçiriniz. Karşınıza bir fırsat çıksa dahi, bunun artı ve eksilerini mutlaka gözden geçiriniz.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aslan burcundaki Güneş tutulması ikili ilişkilerinize damgasını vuruyor. Evlenme ya da ortaklık teklifi alabilir, bundan sonraki hayatınızda köklü değişimlere gidebilirsiniz. Evli olanlar ise eşleriyle bundan sonraki dönemde nasıl ilerlemek istediklerini masaya yatırırlar. Eş ve iş hayatında yeni fırsatlar yakalayabilir. Aşk tazeleme ya da aşka balıklama dalma zamanı.

 

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Güneş tutulmasıyla özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeler devreye girecek. Çok önemli kararlar bu tutulma esnasında karşınıza gelebilir.20 AĞUSTOS 2017 KOVA BURCU YORUMU
Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde güzel fırsatlar devrede. Bu dönemde sevdiğiniz insana karşı kolay sinirlenmemeye ve sabırlı davranmaya dikkat edin. İlişkiler yoluyla bu aralar birçok yeni tecrübe deneyimleyebilirsiniz.
19 AĞUSTOS 2017 KOVA BURCU YORUMU
Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi iyi yönlendireceksiniz. Hislerinizin gücünden faydalanmalısınız. Yakın çevrenizle temas halindeyken duygularınızı kontrol etmeye çalışın.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün, özellikle zamanın bir kısmını arkadaşlarına ayırmak isteyebilirsin. Uyku problemin için çareler arıyorsun.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yakın çevrenizden duygusal sorunlarınıza veya hatalarınıza karşı tam destek. Onların söylemleri sizleri fazlasıyla güvende ve güçlü hissettirecek. 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |