Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Bu gün, ailenizin ve yakınlarınızın sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca sizin sağlığınız da biraz hassas olacaktır. Yaşamda düşlerinizle sağlığınız birlikte hareket edecek artı ve eksi etkileyecektir.

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün maddi paylaşımlarla ilgili umduğunuz sonucu elde edemeyebilirsiniz ya da beklenmedik bir harcamayla karşılaşabilirsiniz. Her gördüğünüz teknolojik yenilik size para harcatmasın. Yolculuklarda kaza riski karşısında temkinli olun. Yeme içme konusunda abartıya kaçmayın.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, kişisel tecrübelerinize ve geçmişte yaşanılanlara göre düşünmeniz anlamında etkilidir. Bu nedenle, önyargılı düşünebilirsiniz. İnsan böyle bir etki altında, ister istemez ruhunu okşayan, ona moral aşılayan, hayatı sevdiren kişi ve durumlarla ilgilenmeyi tercih edebilir. Ayrıca bu oluşum para kazanma, harcama ve koruma konularına verdiğiniz önemin işaretçisidir. Kişi, alışkanlıkları ve bağımlılıklarını gerçekçi bir şekilde gözden geçirdiğinde sezgileri ona rehberdir. Böylece kimsenin esiri olmadan ilerleyerek doğru yönde karar verebilir. Kişiye sormuşlar, doğduğun yer mi, doyduğun yer mi önemli diye. İşte bu noktada insan doyduğum yer önemli diyebilecek kadar akıllı seçimlerde bulunmalıdır.
Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde, işiniz, mali konular ve ilişkide rest çekmenize neden olabilir. Benim tavsiyem, çatışmak yerine beklemede kalarak gözlemde bulunmanızdır. Bu olayların büyümesini engellediği gibi, onarılmayacak yaralar açılmasının da önüne geçer. Mantığınızın sesini dinlemekte yarar görüyorum.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde dışa karşı mesafeli davranabiliriz. Ancak bu tümüyle kendi başımıza kalmak isteği değildir. Sadece inandığımız, üzerinde hassasiyetle durduğumuz değerlerimizi muhafaza altına alırız. Gerektiğinde tabii ki insanlara yardımcı oluruz. Fakat ruhumuzu dinlendirmek, huzur bulmak, endişelerden uzak durmak arzumuz daha ön plandadır.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşum etkisinde hem aktif bir şekilde isteklerinizi yapmaktan yanasınız fakat en ufak bir eleştiri veya sizinle alakalı bir söz söylendiğinde sinirli tepkilerde bulunur, hatta güven kaybettiğinizi düşünürsünüz. Bu iki tavır yerine, sabırla, kararlılıkla, gerçekçi bir şekilde durumunuzu ele almak, verimli çalışmanın, sağlıklı iletişimin, gelişmelerin işaretçisi olur.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortak para konularıyla uğraşabilirsiniz. İşlerin teknik kısımları sizi yorabilir. Uğraştığınız konuları geliştirmek için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara yön verirken dağıldığınızı hissedebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz konularda tansiyon biraz yükselebilir.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">İşinizle ve sağlığınızla ilgili konularda ani çıkışlardan kaçınmanız gerekebilir. Sağlığınızda mide sorunları ve baş ağrıları gibi etkilere çok dikkat etmelisiniz.
27 HAZİRAN  2017 KOVA BURCU YORUMU
Özel hayatınızda harika zamanlar sizi bekliyor. Sevdiğiniz insanla aranızı düzeltebilir ve beraber vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz.
26 HAZİRAN  2017 KOVA BURCU YORUMU
Parasal konularda, potansiyeliniz ve gösterdiğiniz çaba neticesinde iyi sonuçlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatınızdaki yerini hissedeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Özel yaşamında güzel bir dönemdesin. Kardeşinle konuşabilir, bugün birbirinizi anlamakta biraz zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Gündelik yaşamınızı ilgilendiren konularda bazı zorluklarla karşılaşabilir ve çok fazla çalışmak dururmunda kalabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |