Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Koç Burcu Özellikleri Koç Burcu Erkeği Koç Burcu Kadını Koç Burcu Günlük Fal
Koç Burcu Aşk Koç Burcu Cinsellik Koç Burcu Sağlık Koç Burcu Karakteri
Google aramalarında burcunuza özel sonuçlar görmek için +1'leyin
Koç Burcu

Koç Burcu

Yıldızınız: Mars. Çekicilik, savaş ve seks temsilcisi.
Grubunuz: Ateş. Pozitif.
Burcunuzun Türü: Öncü.
Üstün Yeteneğiniz: Canlılık ve hareket.
Özelliğiniz: Yeni girişimler, cesaret ve atılganlık.
Emeliniz: Öncülük, liderlik, yol göstericilik.
Amacınız: Başarı ve zafer.
Yenmeniz gereken huyunuz: Sabırsızlık.
Uğurlu gününüz: Salı.
Uğurlu sayınız: 6, 9, 15, 343, 2618.
Uğurlu taşınız: Pırlanta.
Uğurlu renkleriniz: Kor kırmızı, nar çiçeği, al.
Uğurlu çiçekleriniz: Lâle, papatya.
Uğurlu kokularınız: Manolya, lavanta çiçeği, ıtır.
Uğurlu müziğiniz: Hızlı tempolu parçalar ve marşlar.
Uygun eş: Aslan,Yay.
Muhtemel hastalıklarnız:Baş ve böbrek hastalıkları, yanıklar.
Başarılı olacağınız meslekler: Politika, organizatörlük, yöneticilik, en düstri, mühendislik, işletmecilik, komutanlık, kimyacı, operatör, demir ve çelik işleri, makine, mizah ve fıkra yazarlığı, eleştirmenlik, ressamlık, müzik, artist, konfcksiyonculuk, parfüm işleri.
Liderlik burcudur. Bu burçda doğan tipik insanların idealizmi iyi kontrol edilirse, en iyi arkadaş, dost ve sevgili olurlar. Koç burcundan olan erkekler, kadınlar için âdi ve kötü şeyler düşünmezler. Ateşli, heyecanlı ve sevgi doludurlar.
Koç burcundan olan kadınlar da idealist olma bakımından aynı burç erkeklerinden aşağı değildirler. Onlar da adilik ve kötülüklerden hiç hoşlanmazlar. Fakat sevdikleriyle olan ilişkilerinde, çevrelerinde kendilerine garip gelen tehlikeler vardır.İş hayatında hem kadınlar, hem de erkeklerde büyük bir idarecilik yeteneği ve otorite vardır. İş hayatında pes etmezler. Endüstri bu burcun Daşlıca özelliklerinden biridir.Koç burcunda doğanlann en önemli zayıflıkları, bir işe başlarken isterdikleri dikkati işi bitirirken gösterememeleridir.

KOÇ BURCU
Koç Burcu Erkeği Koç Burcu Erkeği
Koç burcu erkeği spor takılan ve maceracı bayanları sever. Hayallerini hayatı dolu dolu yaşayan kadınlar süsler. Peki onun için hoş bir sürpriz ne olabilir?
Koç Burcu Kadını Koç Burcu Kadını
Koç burcu kadını bir erkek tarafından korunmayı, gözetilmeyi bekleyen bir tip değildir. Ve bu yolda kendisi gibi ona eşlik edebilecek güçlü bir partner ister.
Koç Burcu Aşk Hayatı Koç Burcu Aşk Hayatı
Koç burcu insanı, özgür ve heyecanlı insanları sever. Bir Koç ile birlikteyseniz eğer o'nunla birlikte geç saatlere kadar uykusuz kalmayı göze almanız gerekir.
Koç Burcu Cinsellik Koç Burcu Cinsellik
Koç burcu karşılarındakine ilk adımı atma fırsatı bırakmazlar. Beğendikleri birini olduğunda zaman kaybetmeden onu elde etmeye çalışırlar.
Koç Burcu İş Hayatı Koç Burcu İş Hayatı
Koç burcu insanı ile iş ortaklığı yapacak kişinin öncelikle bu burcun insanını iyi tanıması gerekir. Koçlar önder olarak yaratılmışlardır istekleri bitmek bilmez.
Koç Burcu Sağlık Koç Burcu Sağlık
Koç burcu olan insanlar sık sık baş ağrısı çekerler. Koç'ların salgı bezleri tehlike anında aşırı adrenalin salgılar beden enerji ve coşkuyla dolar.
Koç Burcu Günlük Fal - Türk.net
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri