Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Partnerinizle aranızda istemediğiniz gerilime neden olmak istemiyorsanız, Bazı olayların duygusal boyutlarında farklı nedenler aramamalısınız. İçsel disiplininizin önemli olduğu bir gün içindesiniz. Kendinizi şımartmalısınız.

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün başkalarından destek görebileceğiniz fırsatlar var. Aynı zamanda yakın beraberlikleriniz daha keyifli olabilir.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Uyumlu ve adil davranacağız. Sevilmek, değerli bulunmak isteyeceğiz. Bize olumlu davranıldığında biz de aynı şekilde karşılığını vereceğiz. Aşkta, çocuklarımızla ilgili konularda, evlilik gibi meselelerde geleceğe dönük düşüneceğiz.
saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde haftayı karşılarken, eşimiz, sevdiklerimiz veya başka insanların güzel davranışlarıyla karşılaşırız. Herkes birbirine karşı anlayışlı olmaya çalışır. Bizim de arzumuz bu yöndedir.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımı, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa konularda dengeyi muhafaza etmekte yarar var. Aklınıza bir çok soru takılabilir.
Ay-Akrep burcu seyri, saat 20:40 itibariyle başlıyor. Şans faktörünün insan hayatında ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Hangi noktadayım, sahip olduklarım nedir ve nereye doğru gidiyorum. Bu soruların cevabını bulmaya çalışırken, mantığınızla hareket etmek, sorun yaratan konularda çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Yapmayı düşündüğünüz yenilikleri, geçmişte yaşadığınız olayları veya kişileri yeniden düşünmeli ve ele almalısınız.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, doğru bir analizle sorunların çözümlenmesini ve aklı başında düşünülmesini sağlar. İş veya özel yaşamınızı bu görünümün etkisi altında pekala düzenleyebilirsiniz. Siz eğer isterseniz her türlü işin altından kalkabilirsiniz.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Kişisel isteklerimizle, partnerimizin bizden beklentileri arasındaki farklılığın doğal karşılanması ve el birliği içinde hareket edilmesi gereken dönemin işaretidir. İlişkisi mutlu olanlar bu süreçte ortaklaşa hareket etmekten fazlasıyla zevk alırlar. İlişkisi olmayanlar karşınıza kibar, kendisiyle barışık bir kişi çıkabilir. İlişkisinde sorun olanlar biraz dikkatli olunuz. Eğer birbirinize karşı duyduğunuz aşk devam ediyorsa problemin üstesinden gelirsiniz. Sevgi-saygı-güven bitmişse, bir taraf kendi isteklerini öne alır, diğer taraf taviz vermez ve yollar ayrılabilir. Ancak Jüpiter-Terazide ilerlediği için ben yine de büyük bir sorun çıkacağını düşünmüyorum.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün yoğun konsantrasyon gereken konulara rahatlıkla odaklanabilirsiniz. Zihniniz tıkır tıkır her konuya çözüm üretir. Çalışanlarınızla bir arada bitirilmesi gereken her işe hız verirsiniz. Üstlerinize yeni iş haftası için rapor hazırlarsınız. Vurucu kelimelerinizle herkesi etkilersiniz. Check up ve tahlil için rahat bir zaman. Çalışarak hafta sonunu değerlendirmek size iyi gelir.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Kendinizi ikili ilişkilerde ve ortaklı işlerde göstermeye başlayacaksınız. Eşinizin veya sevgilinizin hayatının detayları ön planda olacak. Önemli iş görüşmeleri kafanızdaki bazı şüpheleri yok edebilir. 
21 EYLÜL 2017 KOÇ BURCU YORUMU
Bugün, sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız önem kazanabilir. Olaylara mantık çerçevesinden yaklaşacaksınız. Aşk hayatınızdaki güzel gelişmeler hayatınızda istediğiniz değişimlere neden olabilir.
20 EYLÜL 2017 KOÇ BURCU YORUMU
Yeniay, iş hayatınızdaki yeni kararlarınızı uygulamanız için sizi harekete geçirecek. Kafanızı karıştıran durumlar oluşabilir. Karşınıza gelen seçenekleri doğru ve net bir şekilde ele almalısınız. 

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün alacağın haberler seni sevindiriyor. Düşüncelerine sahip çıkabilirsen, yakın arkadaşlarınla anlamsız sorunların çözülecek.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sosyal çevre ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek isteyeceğiniz bir gün.Aile ve finansal konularınız ile ilgili uzlaşamadığınız bazı konular duygusal gerilim yaratabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |