Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Sosyal ilişkilerinizde belli bir düzey ve kalite arayacaksınız. Bu dönemde karşılaştığınız kişiler size soğuk ve mesafeli gelecektir. İstediğiniz eğlenceyi belki bulamayacaksınız ama, şansınızı da, iyi kullanmalısınız.

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün Ay Başak burcuna yerleşiyor. Demek daha pratik, hızlı ve somut kararlar alıp uygulayabileceğiz. Hizmet ve fayda teması ön planda olacak. Gündelik işlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızla ortaklaşa bir projeyi geliştirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü, aile bağının önemini ve sizin dünyanızdaki yerinizi çok daha belirleyicidir. Kişi güvenliği konusunda ve yaşamıyla alakalı mevzularda hassas düşünür. Dış dünyanın karmaşasından kaçıp kurtulabileceği, sığınabileceği, konuşabileceği bir aile özlemi duyar. Sevdiği insanların kendisine sahip çıkmasını ister ve aynı şekilde o da sevdiklerine ve değerlerine sahip çıkmaktan yanadır. Böyle bir görünüm altında kişinin gözlerinin önünden geçmişte yaşananlar bir film gibi geçer. Anıları taptaze orada durmaktadır. İşte bütün bunlar kendisini kimi anlarda hüzünlendirse de aslında güçlü kılar. İnsan daha çok yüreğinin sesini dinler. Problemler o kadar da gözünde büyümez veya büyümemesini içtenlikle diler. Hassas konuşabilir, iletişimde bulunabilir. Yüreğinde güzel bir dünyanın hayali vardır. Bu hayalin yıkılmaması, bozulmamasını ister. Çünkü böyle bir şeyi kaldıracak halde değildir. Bu enerji, sanatsal konularda, tasarlama, tasarladıklarınızı koruma altına alma, belli bir alanda muhafaza etme anlamında destekleyicidir.
Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde, işlerimizi düzenlememiz, titiz bir şekilde yapmamız gerekiyor. Sağlıkla ilgili konular üzerinde duracağız.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümü, ailemiz veya işimizle alakalı meseleleri gözden geçireceğiz. Kararlarımızı vermeden önce güvencemizi ön plana alacağız. İnandıklarımızı savunacağız, koruma altına alacağız. Birilerinin bizi eleştirmesine, şunu şöyle yap demesine izin vermeden, biz bildiğimiz şekilde yapmayı tercih edeceğiz.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, ailevi konularda bir hayli duyarlı olduğunuzu, değişimi arzuladığınızı, bütün enerjinizi bu meselelere odakladığınızı işaret etmekte. O zaman çok daha fazla dikkat edeceğiz demektir. Atacağımız adım gerçekten buna değecek kadar sağlam, güvenli ve yapılmak istenen yenilik uzun vadede yarar sağlayıcı olmalıdır. Ben acele etmeden hatta gerekirse bir uzmana danışarak, ailenizle tekrar bir araya gelip konuşarak, ortaklaşa bir karar almanızdan yanayım. Böylece doğru bir karar veririz. Hem işimiz de bundan etkilenmemiş olur.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürüttüğünüz projelere yön vermek isteyebilirsiniz. İşlerinizi belirginleştirmek için destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz önem kazanabilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili değişiklikler olabilir. İkili ilişkilerinizde çatışmalar gündeme gelebilir. Olaylara sakin yaklaşmanızda fayda var.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Aile hayatınızda sert söylemlere ve duygusal tepkilere açık olacaksınız. Sizinle paylaşılan her şeye şüpheyle yaklaşacaksı- nız. Tepkilerinizi kontrol edin.27 HAZİRAN 2017 BURCU YORUMU
Bayramın son gününde eğlenceli aktivitelere yönelebilirsiniz. Çocuğunuzla olan paylaşımlarınız artabilir. Aşk hayatınızda keyfiniz yerinde olacak.
26 HAZİRAN 2017 BURCU YORUMU
İdealist düşünce yapınızla, geçmişi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Değişimlerin sizi dönüştürdüğünü fark edecek, kendinizi yenileyeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sabit fikirliliğin pekiştiği bir gün. Geleceğini garanti altına almak için her şeyi deneyebilirsin. Bu yeni bir iş ya da ek bir proje olabilir.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Çevrenizde gelişen olaylara karşın daha sağduyu ile yaklaşmak sizi ruhsal açıdan iyileştirecek. İlişkilerinizin gündemde olacağı bir gün diyebiliriz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |