Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Denenmemiş işlerde oldukça başarılı olacaksınız. Kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Mesleğinizi yapmanıza engel olan şartları yeniden gözden geçireceksiniz. Abartılı konuşmalardan uzak kalmayı çalışmalısınız..

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Kendinizi değişik yollarla ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Hobilerinize yönelebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapacağınız zamanlar var. Aşk hayatınızda ani değişiklikler olabilir. Kendi yönünüzü netleştirmek için planlar yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar olabilir.

 

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçta gerileme etkileriyle örtüşüyor. Bu nedenle çok dikkatli şekilde bu tutulmayı ele almamız lazım. Görünümlere baktığımızda, tüm gücümüzle enerjimizi istediğimiz bir alana yönlendirip, aşkla yeniden buluşmaya hazırız. Sadece aşk mı, hayatın güzelliklerinin kıymetini bilip, aldığımız her nefesin şükründe olma zamanındayız. Sanattan her türlü aktiviteye kadar, çocuklarımızdan aşk hayatımıza uzanan geniş bir yelpazede bize eşlik ediyor. Beğenilmek ve ilgi uyandırmak bizim gelişim yolumuz artık ve biz bunlara önem vermeyi öğreniyoruz. Kimileri bir evlat sahibi olmak, bazıları aşka yelken açmak, bir çoğumuz yeteneklerimizi göstermek için bu Tutulmanın güçlü ışığından yararlanacağız. Hayatınıza kimleri çekmek ve hangi alanda ben buradayım demek istiyorsanız şimdi bu Tutulmada yapılacak gözden geçirmeler işinize yarayacaktır.
Tutulmanın güçlü ve olumlu görünümleri, ilişkilerin ciddi ve uzun ömürlü sürdürülmesi için destekleyicidir. Karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlayıcıdır. Amaca yönelik şekilde ilerlemenizi, hedefinizi gözünüze kestirip üstüne gitmenizi, yeni yerler görerek, keşfederek, içinizdeki o aktif çocuğu ortaya çıkararak, ideallerinize göre yol alarak ilerlemenizde yardımcıdır. Hayat sahnesinde, merkezde olmak hali, bu Tutulmanın özünde vardır. Bu öze uygun kendinizi yetiştirmeniz gerekir. Bireysel anlamda buna katılırsanız eğitimden iş hayatına kadar kendiniz için başarı hedeflerinizi gözden geçirirseniz.
Not: Şimdi gelelim dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, çalışma hayatınızdaki düzenlemeleri, yarım kalan işlerinizi bitirmeyi, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konuları tekrar bilinçli şekilde gözden geçirmekte yarar var. Böylece yukarıda Tutulmanın işaret ettiği gelişimleri akıllı bir şekilde analiz ederek ilerleriz.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftaya önümüzdeki altı ayı etkisi altına alçak Aslan burcundaki Güneş tutulması damgasını vuruyor. Kalıplarınızı kırıp, özgürleşme isteğinizi derinden etkileyecek. Sosyal ve aşk ilişkilerinde öne çıkmak, kendi kimliğinizi ve fikirleriniz kabul ettirmek, komisyon işlerinden gelir elde etmek, eğlence sektöründe boy göstermek gibi konular öne çıkar. Belki de çocuk sahibi olmaya karar verirsiniz.

 

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Aşk hayatınızda hareketli günler ve hızlı gelişmeler sizi bulurken, çocuk konuları hızlanabilir. Sanatsal işler ve spor faaliyetleri önem kazanıyor.20 AĞUSTOS 2017 KOÇ BURCU YORUMU
Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde sizi harekete geçmeye teşvik edecek bazı konularda bu pazar oldukça hareketli ve girişken davranabilirsiniz. Aşk hayatınızda vereceğiniz birtakım önemli kararlar bu dönemde sizi şaşırtabilir.
19 AĞUSTOS 2017 KOÇ BURCU YORUMU
Eviniz ve aile olaylarınızda duygusal sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Hızlı ve biraz da fütursuz yapınızla gece saatlerinde özel hayatınıza gereken özeni göstermeniz gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Motivasyonun yerinde. Geçen hafta yarım bıraktığın bazı işleri halletmek için odaklanıyorsun. Evli Koçlar yüzleşmelere hazır olmalı.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Eğlenceli aktiviteleri tercih ederseniz gün genelinde sürprizler peşinizi pek bırakmayacak diyebiliriz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |