Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Kişisel çekiciliğinizi karşı cins üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu günde, iş birliğine çok önem vereceksiniz. Maddi konularda inatla şansınızı deneyeceksiniz. Yaşam enerjiniz yapacağınız işleri başarmanızı sağlayacak.

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Oğlak burcunun sevgiden kısıtlanmış hali bugün de devam ederken kısmetli birisiyle sorumluluk gerektiren bir ortaklık başlamak isteyebilirsiniz.Üstelik Ay’ın Oğlak burcundaki etkisizliğini de göz önünde bulundurursak ortaklık veya partnerlik ilişkisinde şu ara yol alabilmek pek olumlu gözükmemektedir. Mesleki fikirlerinizin benlik alanınızla uyum gösteremediği bir 5 günlük sürece girmiş bulunuyorsunuz. Mesleki baskıları karşılamakla ilgili öfke problemleri yaşayabilir, tatsız durumlara yol açabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde günlük hayatımızı planlı bir şekilde düzenlemeyi, meseleleri iyice analiz etmeyi, duyarlılık yaratan konuları gerçekçi şekilde ele almayı bilirsek zaman kaybetmemiş oluruz.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünümü, iş ilişkileri ve sorumluluklarımız nedeniyle kısıtlanıyoruz.
Aslında dışarıda aktif olmak isterken, bu kısıtlanma Koçları zorluyor. Özellikle sabah saatlerinde biraz sabırlı olmakta yarar var.
Saat 08:35 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayatın gizli ve bilinmeyen yönleri dikkatimizi çeker. Sezgi yoluyla algılama yüksektir. Kişi problemlerini, gözünde büyütmemeli ancak gerçekçi olmayı da bilmelidir. Hayatını sağlam bir temel üzerinde inşa edebileceği durumlarla ilgilenmeli, başarısız ve yanlış seçimlerinden edindiği dersleri unutmamalıdır.
Saat 12:02 Mars-Pluto mücadeleci görünümü, mesleki sorumluluklarınızın artışı ve kişisel anlamdaki mücadelenizin göstergesidir. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirmeniz yararlıdır. Şu andaki pozisyonunuz sizi yeteri kadar tatmin ediyor mu? Bu konumda yükselme imkanınız var mı? Durumunuzdan memnun musunuz veya neler yapmak istiyorsunuz. İyice düşünelim.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümünde, bir yanıyla bizi harekete geçiren Mars, isteklerimizi elde etmekte bir hayli hırslı olduğumuzun göstergesi. Ancak Ay-Oğlakta ilerlediği için, bir şeyler bizi durduruyor, baskı altına alıyor, ciddileştiriyor. Bu durum tabii ki zorlayıcı ve gerginlik duymamıza yol açıcı bir etki yaratabilir. Özellikle yaşça büyük kişiler, ailemizle ilgili konularda sakin olmamız pek kolay olmayabilir.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için yorulacağınız bir gündesiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. İlişkilerinizde daha mücadeleci olabilirsiniz. Yıpratıcı koşullar söz konusu. İletişimden kaynaklanan sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda güçlü kişilerden faydalanabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bugün dikkatli olmalısınız. Birkaç gün boyunca işinizdeki baskılar hareket alanlarınızı kısıtlayabilir. İş alanlarınızdaki girişimleriniz konusunda bazı mücadelelere açık olacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sevdiklerine kendini anlatmakta zorlanabileceğin bir gün. Duygularını ortaya koymak istemeyecek ve kendini gizleyeceksin.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Kariyerde önemli dönüşümleri hayata geçirme zamanı.• Önemli haberler ve bunlarla ilgili sonuçlar alabilirsiniz.• Üstlerinizle iletişim şeklinize dikkat!


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |