Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Ay bilinçaltınızı daha da yoğunlaşmasına neden oluyor. Bugün Ay’ın konumu, duygusal takıntılarınızı ön plana çıkararak kendinizi tanıma fırsatı verecektir. Sıkılmanız için hiç bir neden yok. Bilinçaltı rüyalarınız yoğun.

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar yaşanabilir. Üstlerinizle yaptığınız çalışmalara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Toplum önünde olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Bürokratik konular işlerinizin yavaşlamasına neden olabilir. Yakın çevrenizdeki konularda daha etkili olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar, 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi, ilgilendiğimiz alanlarda bilgi sahibi olmak, yeteneklerimizi geliştirmek, insanlarla pozitif ilişkiler kurabilmek yönünde gayet faydalıdır. Ayrıca yabancı ülkelerde yerleşim veya kendi ülkemize geri dönüş konusunu tekrar bir ele almak, yolculuklar yapmak, felsefe, yasal konular, yabancı kişilerle ilişki kurmak yönünde de bir etkiyi sahiptir.
Bir başka önemli nokta, Merkür, 3 Aralık itibariyle Yay burcunda gerileyecek. İş, eğitim, özel anlamdaki uzun seyahatleriniz yine iş-eğitim veya evlilik nedeniyle yabancı bir ülkeye yerleşim, yüksek eğitiminiz, akademik kariyeriniz, ithalat ve ihracatla ilgili meseleler, yasa-yargıyla alakalı konular, maceralarınız, gönül ilişkiniz, eşiniz ve akrabalık ilişkileri, spor faaliyetleri, tanımadığınız kişilerle olan alışverişler, yayıncılıkla alakalı konularda tabii ki dikkatli olmamızda yarar var.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Kuzey Ay düğümü arasındaki zorlu etkileşim ilişkileri gerginleştirebilir. Beklemediğiniz bir borç çıkıp acil ödemek durumunda kalabilirsiniz. Sevgilinizden bir hiç uğruna ayrılamaya kalkmayın öfkeyle kalkan zararla oturur, bunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Girdiğiniz bir yatırımdan çıkma kararı alabilirsiniz. Ödemeleri sizi zorlayabilir. Ortağınız ya da patronunuzla aranızda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Beraber iş yaptığınız insanlar bugün size yetişemeyebilir. İş alanlarınızda ve özel hayatınızda bazı sorunlar ortaya çıkarsa çok takılmayın. 
22 KASIM 2017 KOÇ BURCU YORUMU
1 ay boyunca kendinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Bu alanlarda harekete geçmenin tam zamanı! 
21 KASIM 2017 KOÇ BURCU YORUMU
Çevrenizdeki insanlara işleri konusunda yardımcı olmak sizi mutlu edecek. Hayatınız için çok önemli kararlar almak arzusunda olabilirsiniz. Parasal işlerinizi organize edebilirsiniz. 

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün plan yapmak ve düşüncelerini paylaşmak isteyebilirsin. Sosyal hayatında alacağın destekler sıkışıklığını rahatlatacak.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Hayatınızda her şey yavaş yavaş çözüme ulaşma noktasına gidecek.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |