Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Bugün, kendi benliğinizle baş başa kalıp, çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Bu tür ruh halini gündeme getiren nedenleri düşünerek bilinçli bir şekilde yaklaşmalı ve sakin olmalısınız.

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Finansal konular için oldukça aktif bir gün. Uzun zamandan beri sürdürdüğünüz işlerin meyvelerini toplamak isteyeceksiniz. Kazanç haneniz gündeminizde olacak. Kalıcı bir anlaşmaya imza atabilir ya da bir gayrimenkul yatırımı ile ilgilenebilirsiniz. Karşınıza çıkan alternatifler kafanızı karıştırmasın. İçinize sinen hangisi ise o en doğru karar olacaktır. Bir emlak danışmanından alacağınız destek işinize yarar.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşum mali konular üzerinde iyi bir hesaplamada bulunulması yönünde önem taşıyor. Ailemize ait taşınmazlarla ilgili gelir veyahut daha güvenli bir yerde yaşamak adına bir ev yatırımı, emlakçılık gibi alanlardan kazanç elde edilmesi anlamında etkilidir.
Saat 14:14 Ay-Neptün olumlu görünümü, sizlere maddi-manevi konularda güven hissi sunacak, farkındalık gücünüzü yükseltecektir. Bu görünüm, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında boşlukta olacak Ay etkisinde, güvendiğiniz insanlarla bir arada olmak size huzur ve emniyet duygusu verir. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda bunu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz faydalı olur. Tepki göstermek zamanı değildir. Bilakis aklı başında hareket ederek huzuru yakalayabiliriz.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde dalgalanmalar olabilir.Net olmayan kararlar alabilirsiniz. Toparlamanız gereken işleriniz için uygun bir gündesiniz. Kabullenmeniz gereken durumlar olabilir. Sizi etkileyen konulardan biraz uzaklaşmanızda fayda var.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

style="margin-top:10px;letter-spacing: 0.008em;font-size: 1em;
line-height: 24px;margin-bottom:10px">Bugün hayata bakış açınız biraz sahiplenici olacak. Değerlerinizin üzerine düşecek ve onlara zarar gelmemesi için elinizden geleni yapacaksınız. Yakın çevrenizdeki planlara göre harekete geçin.

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün biraz nefes alma zamanı. Gökyüzü maddi anlamda rahatlamanı sağlarken, para harcamak için de imkanın olacak.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Kararlarınız verirken aceleci ve fevri olmaktan sakının.• Düşünmeden hareket etmeyin.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |