Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
İkizler Burcu Özellik İkizler Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını İkizler Burcu Fal
İkizler Burcu Aşk İkizler Burcu Cinsellik İkizler Burcu Sağlık İkizler Burcu Karakteri
Google aramalarında burcunuza özel sonuçlar görmek için +1'leyin
İkizler Burcu

İkizler Burcu

Yıldızınız: Merkür. Zekâ ve canlılık temsilcisi.
Grubunuz: Hava, Pozitif.
Üstün Yeteneğiniz: Üstün zekâ.
Özelliğiniz: Yardımcı olmak ve neşe yaratmak.
Emeliniz: Gazetecilik ve yazarlık.
Amacınız: Büyük isim yapmak, ün kazanmak.
Yenmeniz gereken huyunuz: Çok konuşmak.
Uğurlu gününüz: Çarşamba.
Uğurlu sayınız: 3, 5, 24, 233, 3545
Uğurlu taşınız: Akik ve inci.
Uğurlu renkleriniz: Sarı, gri, mavi, açık mavi.
Uğurlu kokularınız: Gardenya, yasemin ve sümbül.
Uğurlu Müziğiniz: Modem Batı müziği, hareketli ve canlı parçalar.
Uygun olan eş: Koç, Aslan, Terazi, Kova.
Muhtemel hastalıklarınız: Solunum ve sinir sistemi hastalıkları, akciğer hastalıkları, romatizma hastalıklar.
Başarılı Olacağınız Meslekler: Komisyoncu, bankacı, yargıç, avukat, diplomat, edebiyatçı, yazar, kuyumcu, eksper, müfettiş, sanatkâr.

İkizler Burcu kadar ilginç ve karmaşık başka bir burç yoktur. Çünkü bu burçta doğanlar, termometredeki civa gibi bir yükselir, bir alçalırlar; hava kadar değişebilirler. Normal bir İkizler burcu mensubu, ileri geri, sağa sola ve aşağı, yukarı aynı kolaylıkla hareket edebilir.
Her şeye yatkındırlar, değişkendirler, anlayışlıdırlar, hayâl gücü ve sezme yetenekleri vardır. Zeki ise, aynı amaca ulaşan iki faaliyet gösterir.
Erkekler, başarının gereği olan pratik zekâyı gerektiren bir iş edinirler. İş saatleri içinde kişiliklerinin bütün kuvvetini çalıştığı işin ilerlemesi için kullanırlar. Mesai saatlerinden sonra ise, sanatla uğraşırlar.
Kadınlar ise, yaradılış itibarıyla bir ev kadını değildir, fakat ev kadını olabilmek için ne gerekirse kendisinde vardır. Bir iş tamamlandıktan sonra, daha entellektüel bir uğraşı ile ilgilenme isteğini tatmin edebilir ve bu takdirde daha ilginç ve başarılı bir eş olurlar.
Yapacakları işleri gayet iyi plânladıktan sonra yaparlar. Ancak, kedndilerini önlerindeki işe tamamen veremezler. Konsantre olamamış dece iş dünyalarında değildir; his dünyasında da böyledirler. Erkekler genellikle uçandır; dikkatlerini çabuk kaybederler yüzden de gerçekten sevdikleri kişinin sevgisini yitirirler. Kadıniır dik ve vefalı olmalarına rağmen, sonunda erkeklerinden ayrılırlar kalplerinde birden fazla ateş yanmasına karşı duramazlar.

İkizler BURCU
İkizler Burcu Erkeği İkizler Burcu Erkeği
İkizler burcu erkeği çekingen olmayan kadınları daha çok sever. Onunla sohbete başlarken ilk sözü ondan beklemenize gerek yoktur, söze siz de başlayabilirsiniz.
İkizler Burcu Kadını İkizler Burcu Kadını
Burçlara göre kadınlar başlığı altında, kadınların temsil ettikleri burçlarının onlara verdiği özelliklerle karşı cinsten beklentilerini öğrenebiliriz.
İkizler Burcu Aşk Hayatı İkizler Burcu Aşk Hayatı
İkizler burcu insanı karşı cinse ilgi duysa bile bunu belli etmesi oldukça uzun zaman alabilir. İkizler burcuyla birlikte olabilmek için sabırlı ve sakin olmayı öğrenmelisiniz.
İkizler Burcu Cinsellik İkizler Burcu Cinsellik
İkizler burcu insanları aşkta, ateşle ve başkalarının kalbiyle oynamayı severler. Onlar için ne kadar aşk varsa hepsi kendilerinindir, aşık olmaktan bıkıp usanmazlar.
İkizler Burcu İş Hayatı İkizler Burcu İş Hayatı
Burçların kişiliğimize ve karakterimize olan olumlu ve olumsuz tüm etkileri hayatımızın her alanında olduğu gibi, iş yaşamımıza da yansır.
İkizler Burcu Sağlık İkizler Burcu Sağlık
stroloji ve bizi temsil eden burçlar bizi etkilediği gibi sağlığımız açısından da büyük önem teşkil eder. Burcumuz, gezegenler ve evleri sahip olduğumuz bazı organlarımızı temsil ederler.
İkizler Burcu Günlük Fal - Türk.net
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri