İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Güneş Karşıt burcunuz Yay’da ilerliyor. Sosyal yaşantınıza ağırlık vereceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda neşeli ve ilginç saatler geçirmeniz mümkün. Olaylara çabuk motive sağlıyor ortama hakim olabiliyorsunuz.

İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortak para konularıyla uğraşabilirsiniz. İşlerin teknik kısımları sizi yorabilir. Uğraştığınız konuları geliştirmek için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara yön verirken dağıldığınızı hissedebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz konularda sakinliğinizi korumalısınız.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi bu yıl Satürn-Yay geçişiyle örtüşüyor. Bu durumda anlamı da farklılaşıyor. İlişkilerde artık maceracı, gelir geçer tarzda düşünmüyoruz. Tamamen ciddi anlamda hayata bakış açımızdan, geleceğe kadar her noktayı dikkatli ve tedbirli bir şekilde gözden geçireceğiz. Farklı bir dil, din, görüş ve ülküye sahip kişiyle tanışmak mümkün olabilir, bu beraberliği sürdürmek adına mücadele verilebilir. Eş başka bir yerde çalışan, yaşayan biri olabilir.
Ancak şunu belirteyim ki, 3 Aralık Yay burcunda gerileyecek Merkür, evlilik, uzun süreli ilişki, rakipleriniz, sözleşme ve anlaşmalar, imzalar, davalar konusunda tekrar bir analize ihtiyacınız var. Şimdiden söyleyeyim. Yapılacak anlaşmalar ertelenir veya hukuki bir anlaşmazlık son anda bu ortaklığın bozulmasına yol açabilir. Her şeyin söz ile değil belge ile tescil edilmesinde yarar var. Bir anda verilen evlenme kararı, bir müddet sonra sıkıntı yaratabilir.
Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kuzey Ay Düğümü ile ilişkiler gezegeni Venüs arasındaki zorlu etkileşim, bugün çevrenizdekilerle iletişim kurmanızda aksilikler yaşamanıza neden olabilir. Kıvrak zekanızla insanların ruh hallerini yönetmeyi başarırsınız. Kısa yolculuklarda tartışmalardan kaçının. Zira durduk yerde bir anda tansiyon yükselebilir. Katıldığınız eğitimler ve kurs içerikleri bugün başınızı ağrıtacaktır. Moralinizi sakın bozmayın.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Ortaklaşa para alanları gündeminizde olacak. Ailenizle ilgili konularda harekete geçmek size zor gelebilir. Tahammülsüz tavırlar sergileyebilirsiniz. 
22 KASIM 2017 İKİZLER BURCU YORUMU
Kendinizi ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Yeni projeler, çalışmalar, ortaklaşa başlatılan işler, danışmanlık alanları, gündeminizde yer alabilir. 
21 KASIM 2017 İKİZLER BURCU YORUMU
İş bitiriciliğinizi, ortak para alanlarınızda gösterebilirsiniz. İlişkilerinizde tutkularınızla hareket etmeniz size güzel sonuçlarla geri dönebilir. Kafa dağınıklıkları konusunda dikkatli olun. 

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün geleceğinle ilgili plan yapmak, sevgilinle aileni tanıştırmak gibi gelişmeler ön planda olabilir.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Duygusal ve sezgisel yönünüzü çalıştırırsanız günü daha ahenkli geçirebileceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |