İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Kendinizi ifade etmek için her türlü fırsatların size sunulduğunu görüyorsunuz Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Yeni oluşumlar için her şey mükemmel gelişiyor.

İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün çok şey yapabilir ve verimli olabilir. Aynı zamanda ev içinde de hareketlilik mümkün.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız ve bizi ilgilendiren her konuda geleceğimizi düşünerek hareket edeceğiz. Bugünlerin yarınları da var sözünü bugün bir hayli önemseyeceğiz.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu moralimizi yükseltir. Güzel bir söz, nazik bir davranış, sevdiğimiz kişiyle olmak, istediklerimizi yapabilmek bizi mutlu eder.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkinizin hayatınızdaki önemi üzerine düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek zor olur. Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bir şekilde dengeyi sağlamaya çalışırsınız.
Ay-Akrep burcu Saat 20:40 itibariyle etkili olacak. Parasal konularda güçlü olma arzunuzu yükselticidir. Keskin gözlem gücünüz maddi çıkarlarınızı korumanızı deyim yerindeyse burnunuzun iyi koku almasını sağlayıcıdır. Paranın, kişiye sağladığı konfor duygusu sizi oldukça çekebilir.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, durumunuzu endişeli ele almadan her türlü meseleyi kolaylıkla çözebileceğinizi gösteriyor. Merkür yöneticiniz olarak Başak burcunda gayet güçlü. Ev-aile ve özel meselelerin akıllıca gözden geçirilmesinde yardımcınız. Belki bazı pürüzleri gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz. Burada önemli olan durumunuzu çok fazla detaylandırıp boşuna kendinize yüklenmemek. Çünkü bu işin altından kalkabilmeniz için hesabı iyi yapmanız yeterlidir.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bay ve Bayan İkizlerin çekici, nazik, hassas ve dengeli, uyumlu, nazik davrandığı zamandır. Güneş Terazi burcunda benlik kavramının bizliğe dönüşmesi anlamına geldiğinden, bu tarihler arasında partnerinizle paylaşımda bulunmaya gönüllü olmanız gayet faydalıdır. Eğer gerçekçi gözlemde bulunup, karşılıklı yanlış ve doğrularınızı ele alırsanız bu dönemi olumlu geçirirsiniz. İlişkisinde sorun olanlar, özellikle sakin davranmak, birbirlerine karşı anlayışlı olmak ve güven olgusunu ön planda tutmak durumundalar. Burada önemli olan ben haklıyım veya sen haksızsın şeklinde tepkilerde bulunmak yerine biz olmanın keyfine varmaktır. Terazi burcu seyirlerinde kendi zararınıza bile olsa haktan ve haklılıktan yana gerçekçi yüzleşmelerde bulunmak gerekiyor. Çünkü bilirsiniz aşk daima kazanır.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün derin konsantrasyon hakimiyeti var gökyüzünde. Spiritüel, metafizik konular sizi yeni enerjilere taşır. Rüya yorumu, mistik temalarla ilgilenebilirsiniz. Güçlü ortaklıklara adım atma kararı almanız da mümkün. Özel hayatınızdaki ilişkinizi ise derin düşüncelerin süzgecinden geçirmek istersiniz.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">1 ay boyunca kimliğinizi aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya varsa çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstereceksiniz. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, sportif faaliyetlerde yer alabilirsiniz.
21 EYLÜL 2017 İKİZLER BURCU YORUMU
Özel hayatınızda bazı önemli konuşmalar yapacaksınız. Mantığınızla hareket etmek size kazandırabilir. Kendinizi mutlu hissetmeniz, çevrenizle yapacağınız işleri güçlendirebilir. 
20 EYLÜL 2017 İKİZLER BURCU YORUMU
Ev ve aile alanlarınızda bir yeniay yaşayacaksınız. Dağıtıcı, aldatıcı, kararsız etkilerle yeniliklere imza atarken karşınıza bazı sıkıntılar gelebilir. Yeniliklere kalkışırken kafa karışıklığına dikkat edin. 

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Gün huysuz olarak ilerlerken kendine odaklı yaşaman mükemmel sonuçlar doğurabilir.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Kendi duygusal ihtiyaçlarınızla yüzleşmelisiniz.İş ortamınızda bazı ani değişimler duyabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |