İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Yakın aile çevrenizin özel hayatınızla ilgili sözler sarf etmelerini kaldıramıyorsunuz. Bu tür durumlarda sessizliği tercih etmeniz size avantaj sağlayacak. Kesinlikle, olumsuz düşüncelerle gününüzün tamamını doldurmayın.

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aktif günler geçiriyorsunuz. Bu nedenle ruhsal ve fiziksel sağlığınızı zinde tutmak için sauna, masaj ve spaya giderek kendinizi şımartmak en doğal hakkınız olacak.Gelirlerinizin miktarını herkesle paylaşmamalısınız. Biraz sır tutmak iyidir. Aileye yönelik beklemediğiniz bir harcamayla karşılaşabilirsiniz. Sevdiklerinize yumuşak davranmaya özen gösterin.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu, mali açıdan dikkatlice hesaplamada bulunmanın, her türlü olasılığı gözden geçirmenin önemli olacağını işaret ediyor. Beklenmedik bir durumla karşı karşılaşmak istemiyorsak, güven ve istikrar olgularını önemsemeliyiz.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, huzuru ve güzellikleri hissetmekten yana olduğumuzu gösteriyor. İnancınızı yükseltici ve hayallerinizi besleyici bu enerjiyle kendimizi yaratıcı biçimde ortaya koyabiliriz. Evrensel birlik ve beraberlik ruhunu yüreğimizde hissedebiliriz.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında Ay-boşluktadır. Herhangi bir konuda yeni bir karar almak bildiğiniz gibi sakıncalıdır.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün keyfinizi kaçıran olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi zor durumda bırakan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Net olmanız gereken olaylarda zorlanabilirsiniz. Bazı durumları kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Toparlamanız gereken işlere yönelin. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Olayları kafanızda büyütmeye meyillisiniz. Duygularınızı sadece ev ortamınızda veya sevdiğiniz insana karşı gösteriyor olacaksınız. Bugün, değişik fikirler size fazlasıyla heyecan verebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün hem maddi olarak koşulların iyileştirecek haberler alabilir, hem de ilişkilerinde yapıcı olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Farklı görüşlere ya da inançlara açık olmak yanlış değil. Ancak size söylenen her şeyi de doğru kabul etmemelisiniz. Size ne yapmanız gerektiğini söyleyen kişilere dur demeyi bilmeniz gerekiyor. Aksine yürüdüğünüz yolda size hız kazandıran insanlarla yan yana olmalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |