İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - İş hayatınızda bir dengelenme söz konusu. Ne yapmak istediğinizi iyi bileceksiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. Gelir kaynaklarınıza ilişkin olumlu değişimler sizi güçlendirecek.

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Yatırımlar ve ortak paylaşımları için kararlı bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Fakat karşınızdakiler sizin fikirlerinizi benimsemeyebilir. Onların düşüncelerini de dikkate almalısınız. Yoksa kararlarınızı uygulamakta zorluk çekersiniz.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü, vizyon arayışınızı yükselticidir. Ancak kişi bu etki altında kazancını bilmek, toplum içindeki yerini sağlamlaştırmak ve ilerisi adına güven içinde yaşamak ister. Eğer hayallerine uygun şekilde gelişmeler olursa keyfine diyecek yoktur. Fakat tam tersine içinde bulunduğu durum, belirsizlik içeriyor veya güven uyandırmıyorsa hassasiyet duyulması doğaldır. Aklınız tümüyle paraya endeksli ve geçmişte yaşanan zorlu tecrübelere takılı gibidir. Para eşittir huzur diye düşünülür. Yaratıcı ve sezgisel gücünüz bugün doruğa çıkar. Bu iki güç maddiyat ve kariyer konularında sizi besleyicidir. Ancak yine de gerçekçi düşünmekte tabii ki fayda vardır. Akılcı olmak, bulanık düşüncelerin kafanızı karıştırmasına izin vermemek gerekir.
Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, evimizin ihtiyaçlarını karşılarken ekonomik düşünmeye çalışabiliriz. Ev kiralamak-satın almak gibi konularda bütçemize göre hareket etmemizde yarar var. Tadilat-bakım-onarım düşünüyorsak, konusunda uzman kişilere başvurmamız tabii ki faydalı olur. Tatile gitmeyi veya sezonluk bir yerde dinlenmeyi istiyorsak bir araştıralım. Tatilde olanlar, parasal anlamda dikkatlice hareket etmemiz yerinde olur.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşum etkisinde, önümüzdeki birkaç gün boyunca harekete geçme arzumuz yüksek olacak. Fakat bir o kadar da kafamız karışık. Benim tavsiyem riskli işlerden uzak durmak ve bir karar vermeden önce iyice düşünmektir. Uzun vadede olumlu ve her olasılık göze alındığında faydalı ise gerçekleştirin. Yatırım uzmanlarına danışın, piyasanın durumuna bir bakın.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ailevi konularla daha fazla söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Kendinizi duygusal anlamda sıkışmış hissedebilirsiniz. Değişen koşulları anlamadan kendinizi ortaya atmamalısınız. Kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hızlı yolculuk programları gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Kafanız para konularına takılı olacak. Ailevi alanda fedakârlıklarda bulunabilirsiniz. Her şeyi alınganlık yaparak kendi üzerinize almanız mümkün.27 HAZİRAN 2017 İKİZLER BURCU YORUMU
Yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir. Kısa yolculuklar dahilinde sevdiklerinizle vakit harcayacaksınız. Ortaklaşa para harcamaları sizi zorlayabilir.
26 HAZİRAN 2017 İKİZLER BURCU YORUMU
Günün size yol gösterecek etkilerini iyi takip etmeye çalışın. Geliştirdiğiniz idealist düşünceleri, yaratıcılığınız ve verimliliğinizle lehinize çevireceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ortak çalıştığın insanlarla yaşanan üstünlük mücadeleleri kafanı yoruyor. Fikir çatışmaları gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Farklı görüşlere ya da inançlara açık olmak yanlış değil. Ancak size söylenen her şeyi de doğru kabul etmemelisiniz. Size ne yapmanız gerektiğini söyleyen kişilere dur demeyi bilmeniz gerekiyor. Aksine yürüdüğünüz yolda size hız kazandıran insanlarla yan yana olmalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |