İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Yaşam enerjinizin güçlü olduğunu farkındasınız. Birçok işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Yaratıcılık dürtülerinizi istediğiniz alanda kullanabilirsiniz., Bugün alışverişi yapmaktan büyük bir zevk alacaksınız.

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bilhassa başkalarının maddi birikimleriyle ilgili önemli başlangıçlara girişebilir, başkalarının parasını yönetebilirsiniz. Sağduyulu ve hesaplama üzerine ciddi ilerlemeler sağlayabileceğiniz fırsatlara sahipsiniz. Harcamalarınızda hesaplı davranabilirsiniz. Borç, kredi ve vergilerin bütçenizi aşması durumunda ruhsal baskı hissetmeniz olasıdır. Partnerinizin veya eşinizin parasal sıkıntıları için yeni bir olanak ortaya çıkabilir. Krize yol açabilecek ve arkadaşlıklarınızı riske edebilecek bazı oluşumlara yönelme riskini beş gün boyunca taşıyor olacaksınız.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, evimiz-ailemizle ilgili konularda kararlılığımız önemlidir. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa, bunları çözüme kavuşturmalıyız. Bir o yana, bir bu yana hareket etmek doğru olmaz. Gerçekçi olmalıyız.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünümü etkisinde, çıkarlarını düşünen insanlarla aramıza mesafe koyabiliriz. Herkesin sadece kendine dönük düşünmesi, bizi sosyal yaşamdan uzaklaştırabilir.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Zaten bu oluşum bahsettiğim şekilde ilerlemeniz için sizi desteklemektedir.
Saat 12:02 Mars-Pluto arasındaki zorlayıcı görünümüyle, eşinizin mali durumu, iş ortaklarınızla aranızdaki paylaşım ve ileriye dönük hedeflerinizle ilgili konular bir hayli önemsenir. İster istemez anlaşmazlıklar yaşanabilir. Kredi, borçlanma, yatırımlarınızın doğru şekilde değerlendirilmesi için ciddi bir yaklaşım içinde olmanız şart. Hedeflerinizin bilincinde olarak, görüştüğünüz kişilere, ortaklıklarınıza, ilişkinize özel bir dikkat sarf etmeniz gerekebilir. Bazı kişiler sizi sinirlendirebilir. Siz de aynı şekilde onlara ters yaklaşabilirsiniz.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Kaygı duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, özellikle ihtiyaçlarımız söz konusu olduğunda bunları dile getirmekte bir miktar zorluk yaşarız. Kafamızın içindeki planları yürürlüğe koymak isterken, önümüze maddi veya manevi anlamda bir takım engeller çıkabilir. Bu engeller de canımızı sıkar. Çünkü isteğimiz kendimize göre hareket etmek, ilerlemektir. Mücadeleci bir görünüm olduğu için, şartlar istediğimiz gibi gelişmiyorsa bu saatlerde biraz sakin olup, mantıklı düşünmekte yarar var.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün endişe yaratan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. İşlerinizde ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Stresler meydana gelebilir. Ortaklı konularla güçlü etkiler altında kalabilirsiniz. Finansal konularda değişimler yaşayabilirsiniz. Sizi duygusal yönden bağlayan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sabırlı olmanız gereken durumlar yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parasal işlerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Girişimlerinizin parasal konular yüzünden engellenmesi sizi zorlayabilir. Sosyal ortamlarda vereceğiniz tepkilere dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Kafana koyduğunu yapacaksın. Kim ne derse desin; mantığınla değil, kalbinle hareket etmek istiyorsun.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Maddi gelirlerde ortaklık kurmak üzerine şartlar henüz olgunlaşmamış olabilir.• Gündelik rutinlerinizde umursamadığınız konuları yeniden düzenlemek durumunda kalabilirsiniz.• İlişkilerinizde tutarlı davranmanızı tavsiye edebiliriz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |