İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Bugün güvendiğiniz kişilerin sizin aleyhinize konuşması sizi üzmemeli. Çünkü, uzun zaman diliminde, her şey sizin lehinize dönecek ve karlı çıkan yine siz olacaksınız. Aktif bir şekilde hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz.

İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminizde yeni başlangıçlar olabilir. İş hayatınızda yoğunluğundan sıyrılıp kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler olabilir. Yeni haberler alabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak için program yapabilirsiniz. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

 

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçta gerilemesi nedeniyle tabii ki dikkatlice gözden geçirilmeyi gerektiriyor. Bunu es geçemeyiz. Önce görünümleri birlikte inceleyelim. Finansal harcama ve kazanma işlerimizde aceleyle karar vermemekte yarar var. Hesabı öyle iyi yapalım ki, paramızı doğru yatırım araçlarında değerlendirip, olumlu işlere yönelerek kazançlı çıkalım. Paramızın söz hakkının bizde olması tabii ki doğal. Bu Tutulmada kendi kazancınızı kendiniz yönlendirmek isteyeceksiniz. Eşiniz, ortağınız veya birileri dışarıdan müdahale etmemeli diye düşünebilirsiniz. Bunun ılımlı şekilde ayarını yaparsak iyi olur. EV satın alımı, ailenin ihtiyaçları, kiralama veya ofis açma gibi işleri organize edebilirsiniz.
Güvence ve huzurun sizin için önemini belirleyen bu Tutulmada, sağlığınız da önemlidir. Kişisel bakımınız, kontrolleriniz ihmal edilmemelidir. Bir iş fırsatıyla karşılaştığınızda bunun size artı ve eksilerini iyi muhasebe etmenizde yarar var. Zaten kazanç olgusu merkez alınarak karar verileceği için, daha çok nerede ekmek var, ben oradayım diye düşünürsünüz. Hedefinize varmak için, her yolu denersiniz. Deneyin de, en başta dediğim gibi, Merkür geri hareket dönemindeyiz, aklımız da başımızda olsun. Attığımız adımın varacağı sonucu da tahmin etmek gerekiyor. işe göre ücret, aktif olacağınız bir meslek, kazançlı çıkacağınız bir hayat için, bu Tutulmada dikkat edilecek nokta, sektörel koşulları, piyasanın durumunu bilinçli analiz etmektir. Günlük hayatınızda verdiğiniz hizmeti önemseyiniz. Aldığınız hizmete bakınız. Detayları es geçmeyiniz. Sağlığınızı asla ihmal etmeyiniz.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, iş veya yakın çevrenizle olan iletişime dikkat edelim. Karar vermeden önce özellikle maddi konularda dikkatli muhasebe yapalım. Böylece yorumunuzda sözünü ettiğim gelişmeleri aklımız başımızda değerlendirmiş oluruz. Gereksizleri ayıklarız, gerekliye odaklanırız.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aslan burcunda meydana gelen Güneş tutulması kimlik duygunuzu, benlik bilincinizi, yeteneklerinizi, kardeşle ve yakın akrabalarla ilişkinizi tekrar sorgulamanıza neden olacak. Şubat ayından beri hayatınızdaki insan ya da konuların sizin üzerinizdeki etkilerini inceleyeceksiniz. Kurslar, eğitimlerle edindiğiniz kazanımların artık kullanılma zamanı. Yolculuklar önem kazanır.

 

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Güneş tutulmasıyla beraber eğitim hayatınızda alacağınız kararlar çok önemli olacak. Yakın çevrenizdeki olaylara, farklı açılardan yaklaşmalısınız.20 AĞUSTOS 2017 İKİZLER BURCU YORUMU
İletişimsel işlerinizde bugün rahat biçimde organize olabilirsiniz. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız birtakım planlar sizi harekete geçirebilir. İçinizde değişik bir heyecan var, kısa yolculuklar ve planlar içinde olabilirsiniz.
19 AĞUSTOS 2017 İKİZLER BURCU YORUMU
Parasal konular ön planda, akşam saatlerinde yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanabilir. Kısa seyahatler söz konusu olacak. Arkadaşlarınızla olan duygusal paylaşımlarınızda tepkileriniz yüksek olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Grup çalışmalar ve etkinlikler için uygun bir gün. Herkese rağmen ilişkin adına bildiğini okuyacaksın.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Eviniz ile ilgili önemli konular gündeminize gelebilir. Taşınma yer değişikliği ya da tadilat gibi. Dostlarınızla vakit geçirmek bugün size iyi gelebilecek.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |