Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Haftalık Burç Yorumları ( 16 - 22 OCAK )


KOÇ BURCU:
KOÇ Burcu haftalık yorumunda bu haftaya, etkileri devam eden dolunay ile birlikte giriyor. Aile hayatı ve işiniz arasında uyum yakalamaya çalışabilirsiniz. Partneri olan koçlar, yaşanabilecek fikir ayrılıklarına tepki verebilirler. Bu hafta daha sabırsız olabilirsiniz. Kimseyi idare etmek zorunda değilim tavrınız, çevreniz tarafından tuhaf karşılanabilir. Daha fazla rüya görebilir, maneviyatınızı değiştirebilirsiniz. Koç Burcu iş hayatı bu hafta belirsiz şekilde ilerleyebilir. Daha çok, biriken işleri bitirmekle meşgul olabilirsiniz. Koç Burcu aşk hayatında bu hafta bazı ilişkiler bitebilir. Bunun yanı sıra bekar koçlar hızlı ve ani şekilde yeni bir ilişkiye başlayabilir. Yaşanabilecek ufak tefek kazalara ve sağlığa da dikkat edilmesi gereken bir haftadasınız.


BOĞA BURCU:
BOĞA Burcu haftalık yorumunda bu haftaya ev, aile, yuva konumlarıyla giriş yapıyor. Ailenize karşı hem sevecen hem de despot davranabilirsiniz. Kurallarınız hiçe sayıldığında tanınmaz hale gelebiliyorsunuz. Bu hafta yaşam alanında yenilikler yapılabilir. Eviniz için yeni eşyalar alabilir, gerekli gördüğünüz yerler için tadilata başlayabilirsiniz. Varsa tamirat işlerini tamamlayabilirsiniz. Boğa Burcu iş hayatı bu hafta ufak tefek problemler yaşanabilir. Bazı boğalar iş bırakabilir. Boğa Burcu aşk hayatında bu hafta başına buyruk hareket edebilir. Evli boğalar eşleri ile geleceğini değerlendirirken, önemli noktaları ön plana çıkarabilir. Anlaşmazlıklara karşı daha temkinli ve mantıklı yaklaşabilirsiniz. Genel hayatınızda çıkarlarınız, en az duygularınız kadar önemli. Karşınızdaki insanlara hakkınızı yedirmemeye kararlısınız.


İKİZLER BURCU:
İKİZLER Burcu haftalık yorumunda bu hafta, iş hayatıyla ön planda. Kendinize olan güveniniz sayesinde en olmayacak işlerin dahi üstesinden gelebilirsiniz. Çalışanlarla olan ilişkilerde hükmedici olmamaya özen göstermelisiniz. Hafta başından itibaren reklam ve organizasyon içerikli konularla ilgilisiniz. Hukuk alanında davası olanlar, yeni gelişmelerle farklı bir yön izleyebilirler. Eğitim hayatı olan ikizler, aile ve yakın çevreden gelen destekleyici etkilerle daha başarılı olabilirler. Yurt dışı planları olan ikizler, hafta ortasıyla birlikte harekete geçebilirler. İkizler Burcu aşk hayatı bu hafta ilişki odaklı olmayabilir. Zamanın çoğu arkadaşlarla geçirilebilir. Bekar olanlar, yeni tanışacakları insanlarla arkadaş ya da sevgili olma arasında gidip gelebilir.YENGEÇ BURCU:
YENGEÇ Burcu haftalık yorumunda bu hafta, maddi durum değerlendirmesi yapılabilir. İş hayatınızın getirileri ve götürdükleri tartışma konusu olabilir. Yeni plan ve stratejilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Geleceğe güvenle bakma isteğiniz artıyor. Geleceğe dair yurt dışında yaşama hayalleri kurabilirsiniz. Bununla birlikte kazanımlarınız artıyor, ödemelerinizi kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu hafta kendinizi maddi açıdan güçlü hissediyorsunuz. Eğitim hayatı olan yengeçler yeni kurs ve burs proğramlarına başvurabilirler. Yengeç Burcu aşk hayatında bu hafta ilgiyi üzerinde topluyor. Partneri olanlar yaşam tarzıyla imrenilecek derecede güzel ilişki içindeler. Bekar yengeç burcu, çekici ve cazip tavırlarla karşı cinsi etkilemeyi başarıyor. Bu hafta yeni bir ilişkiye adım atılabilir.


ASLAN BURCU:
ASLAN Burcu haftalık yorumda bu hafta, hedef ve kararlar söz konusu. Kararlarınızdan asla ödün vermiyorsunuz. İsteklerinizin olmayacağını sezdiğinizde davranışlarınız tam tersi hal alabilir. Bu bağlamda Aslan Burcu özel hayatı önem kazanıyor. Partneri olanların devam edip etmeyeceği tamamen buna bağlı. Yaşam tarzı, istekler ve şartlar ilişkiye yön veren şey oluyor. Deneyimleriniz tam da bu noktada devreye giren şey oluyor. Aşkın her kapıyı açmadığını düşünebilir, bu yönde hareket edebilirsiniz. Aslan Burcu iş hayatı bu haftaya sakin bir başlangıç yapabilir. İşleri büyük oranda toparladınız ve rayına oturttunuz. Bundan sonrası aynı seyirde ilerleyecektir. Çalışma arkadaşlarınıza olan üstünlüğünüz aynı şekilde devam ediyor.


BAŞAK BURCU:
BAŞAK Burcu bu haftaya istekli ve hevesli şekilde giriyor. Bazı başakların uzun zamandır bekledikleri o gün bu hafta içinde yaşanabilir. Güzel haberler ve ilginç sürprizler söz konusu. Başak Burcu aşk hayatı için adeta dönüm noktası sayılabilecek bir zaman dilimi. Bununla birlikte düşünceler ve hayata olan bakış açısı da değişebilir. Hırslar ve öfkeniz konusunda daha kontrollüsünüz. Duygusal anlamda güçlü ve ne istediğinizi bilen tavırlar içindesiniz. Kontrolünüz dışında gelişen durumlara karşı ilk etapta sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz. Başak Burcu iş hayatında bu hafta gereksiz risklere atılmamalı. Alacak, borç ve krediler konusunda bazı stresler yaşanabilir. Hafta ortasından itibaren resmi makamlarla ilgili bir gelişme söz konusu olabilir.


TERAZİ BURCU:
TERAZİ Burcu bu haftaya coşkulu ve istekli şekilde giriş yapabilir. Aile ortamındaki huzur, size enerji ve olgunluk veriyor. Terazi Burcu iş hayatında ilham verici, aynı zamanda kazançlı projeler yer alıyor. Riskli işlerden uzak kalmayı tercih edebilirsiniz. Terazi Burcu aşk hayatında bu hafta yaşamdan zevk aldığını hissediyor. Partneri olanlar, hayatın zevkli yönlerini keşfedebilir. Mutluluğunuzu çekemeyenleri kafanıza takmıyor aynı zamanda göz ardı da etmiyorsunuz. Tehlikelere karşı önleminizi almış durumdasınız. Abartılı, riskli ortamlara girmekten kaçınabilirsiniz. Bu hafta sağlığınıza da dikkat etmek zorunda kalabilirsiniz. Tansiyon problemi olanlar ufak sıkıntılar yaşayabilirler. Moralinizi dengede tutmak amacıyla meditasyonla zihninizi boşaltabilir, size iyi gelecek kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.


AKREP BURCU:
AKREP Burcu haftalık yorumda bu hafta, iş hayatına can verecek ilerlemeler kaydedebilir. Çalışmayanlar için aynı durum yaşam alanında geçerli olacaktır. Liderlik özelliğiniz ön planda. Özel hayatınızda ailenizle daha fazla bir arada olabilirsiniz. Evli akrepler için varsa çocukları önem kazanıyor. Yer değiştirme, taşınma, tadilat ve tamirat konuları gündeme gelebilir. Daha büyük ve farklı bir alana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu hafta büyüklerle ilgili bir sağlık sorunu ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kendi sağlığınızı da ihmal etmemeli, özellikle karın bölgenizi korumalısınız. Ayaklarınızı ve başınızı üşütmemeye bakın. Bu hafta dış görünümle ilgili değişime gidebilir, kısıtlandığınız konular ve korkularınızla ilgili bilinçaltı çalışmaları yapabilirsiniz.


YAY BURCU:
YAY Burcu bu hafta gizli saklı işler peşine düşebilir. Öğrenmek istediğiniz bir konu hakkında ufak çaplı araştırma yapabilirsiniz. Bazı sırların ifşa olması ve ardından yaşanabilecek tartışmalar söz konusu. Maddi, manevi güç kazanacağınız bir hafta. Bu hafta aile ve kardeşle ilgili meselelere destek olmak zorunda kalabilirsiniz. Seyahatler sıklaşıyor. İş hayatınızda farklı tarzlara ve fikirlere yer verilebilir. Yeni blog, web sitesi ve benzeri bir reklam alanı yaratılabilir. Reklam ve promosyon işine dahil olabilirsiniz. Dil öğrenme programlarına merak duyabilir, yeni kurs ve eğitim alanına başlayabilirsiniz. Yay Burcu aşk hayatında bu hafta dengesizlikler söz konusu. Ancak her ne yaşanırsa yaşansın vurdumduymaz tavrınız ve özgürlüğünüzden taviz vermiyorsunuz.


OĞLAK BURCU:
OĞLAK Burcu bu haftaya iyi bir başlangıç yapabilir. Yardım içerikli, manevi yönden rahatlatıcı oluşumlar içinde olabilirsiniz. Yeni projelerinizde ihtiyaç sahiplerine de yer verebilirsiniz. Sevgiyi ve birlikteliği derinden hissedebileceğiniz bu günler size her anlamda iyi gelebilir. Aile bağlarınız ve birliktelikler güçleniyor. Para konularına dair güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Geliriniz giderlerin oldukça üstüne çıkıyor. İleride yatırım yapma fırsatı bulabileceğiniz birikimlere hazırlıklı olmalısınız. Çünkü gidişat o yönde ilerliyor. Oğlak Burcu aşk hayatında bu hafta yoğunluk yaşanabilir. Sosyal çevre, arkadaşlar, grup organizasyonları ve inanılmaz bir iletişim trafiği. Aşk ve flört fırsatlarının bolca yaşanacağı ortamlara giriliyor. Yeni ilişkilere açıksınız ve bu da davranışlarınızdan gayet net anlaşılabiliyor.


KOVA BURCU:
KOVA Burcu haftaya duygusal, aynı zamanda kararlı adımlarla girebilir. Bazı konular hakkında bu güne kadar gösteremediğiniz cesareti bu hafta itibariyle gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizi üzgün görmek sizi yıpratıyor. Onlar için elinizden gelenin en iyisini yapmak için harekete geçebileceğiniz günlerdesiniz. Özel ilişkinizde baskın rol oynamayı şimdilik bir kenara bırakmış durumda olabilirsiniz. Bir şeylerin zamanı sizin için son derece önemli. Bu hafta yakalayacağınız uzlaşma ortamını yıl boyunca bir daha yakalayamayabilirsiniz. İyi değerlendirilmesi gereken, lehinize işleyen bir süreçtesiniz. Bu hafta güneşin kova burcuna geçişiyle birlikte yönetici vasıflarınız ön plana çıkabilir. İş hayatınızda iyimser tarzda yönlendirmeler ve olgun davranışlar taktir toplayabilir.


BALIK BURCU: BALIK Burcu bu hafta, hayatında geniş çaplı temizliğe gidebilir. Çevrenize karşı cömert, sevecen ve saygı dolusunuz. Aynı anlayış ve samimiyeti bulmadığınız insanları bu günlerde hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarla farklı ve eğlenceli faaliyetler yapılabilir. Aşk hayatınız konusunda kendinizi ifade edemeyebilir, ya da etmek istemeyebilirsiniz. Bazı günler yalnız kalmak, dinlenmek ve uzun boylu düşünmek size iyi gelecektir. Bu hafta birçok şeyi sorgulayabilir, değiştirme yoluna gidebilirsiniz. İş hayatınızda görev alanı değişikliği söz konusu olabilir. Uzmanlık alanı dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Daha fazla başarı için, daha fazla çalışma gerektirecek işler bu dönemde balıkları zorlayabilir. Aynı zamanda parasal dengelere ve harcamalara dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri