Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 16 - 22 Ekim haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları


BURÇLAR bu hafta harika bir döneme giriyor. 19 Ekim 2017 Perşembe Yeniayı tüm burçlara kalıcı olabilecek nitelikte hem maddi hem manevi bir takım şeyler sunuyor. Eski konu ve olayların da gündeme gelme olasılığı oldukça yüksek. Bunlara takılmak yerine yola çıkan yeni fırsatlara odaklanmak gereken zamanlar. Sosyal çevre ve sevdiklerin de bol bol içinde olabileceği keyfili zamanlar, beraberinde güzel günleri getiriyor. Burçların aşk hayatı ile ilgili sıkıntılar bu hafta en az seviyede ilerliyor. Yaşanan ilişkilerdeki etkiler olumlu yönde devam ediyor. Bu hafta Burçlar için çözüme kavuşması gereken ne varsa ön plana çıkıyor ve büyük ihtimalle de istenen şekilde sonuçlanıyor. Özellikle maddi konularda olumlu yönde bir büyüme söz konusu. Burçların hayatında bu hafta neler oluyor? daha fazlasını öğrenmek için haftalık burç yorumları detaylarını okuyabilirsiniz.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 loading...
İletişim |