Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 7 - 13 Ağustos haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

BURÇLAR bu hafta gerçekleşen 7 Ağustos 2017 ay tutulması ve dolunay etkileri altına giriyor.

BURÇLAR bu hafta gerçekleşen 7 Ağustos 2017 ay tutulması ve dolunay etkileri altına giriyor. Tutulma etkilerinden her burç farklı şekilde etkileniyor. Bu yıl değişim sürecinin en yoğun yaşanacağı haftaya adım atılıyor. Bu sebeple burçların aşk hayatları konusunda daha dikkatli olmaları gerekiyor. Duyguların enine boyuna sorgulanacağını söyleyebiliriz. Ya tamam ye da devam kararları alınabilir. Aile ve ilişkilerde oluşan hassasiyetler artarak devam ediyor. Haftalık Burç Yorumları ve tüm Burçlar için aşağıdaki burç sembollerine tıklayabilirsiniz. 

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…İletişim |