Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 18 - 24 Aralık haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç YorumlarıBURÇLAR bu hafta yaşanan 18 Aralık Dolunayının etkisi altına giriyor. Burçların iş hayatı ve aşk hayatı ayı doğrultuda ilerliyor. Birbirinde ayrı düşünülemeyen noktalarda yeni kararlar alınıyor. Bazılarınız, alacağı yeni haberlere şaşırırken bazılarınız umursamıyor. Dolunay bu hafta tüm burçlara mistik etkiler ve farkındalık veriyor. Kendi halindelikler ve özgürlük arayışı artıyor. İlişkilerde sevgiden çok saygı arayışı yer alıyor. Beklentilerin inatla karşılanmadığı durumlarda yol ayrımları beliriyor. Aşk hayatında yalnız olan Burçlar bu hafta çok ciddi bir yakınlaşma içine giriyor. Platonik aşklar karşılık bulabilir. Yapılan tekliflerin çoğu kabul görüyor. Maneviyatı oldukça yüksek bu hafta Burç Yorumlarınızı okumayı unutmayın.


Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 İletişim |