Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 20 - 26 Kasım haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları


BURÇLARın haftalık yorumu bu haftanın kaçırılmaz bir fırsat olduğunu belirtir nitelikte. Şans kapıları sonuna kadar açılıyor. Keyifli, eğlenceli aynı zamanda gelişmelerin hızlanacağı bir hafta yaşanıyor. Bu hafta burçların aşk hayatı ve iş dünyasında olmasını istedikleri ne varsa büyük oranda gerçekleşiyor. Yani hafta itibariyle her ne yaşanırsa yaşansın tüm burçlar genel anlamda mutlu ve huzurlu günler geçiriyor. Gökyüzü dünyasının burçlara yansıyan pozitif enerjisi buna imkan tanıyan şey oluyor. Gelirlerde de önemli bir artış söz konusu. Aksayan ödemelerde rahatlama sağlanıyor. Terfi, prim, alacak, miras ve sürpriz kazançlar burçlara rahat bir nefes aldırıyor. Ayrıca iş arayan ve yeni iş kurmak isteyenler burçlar için tam zamanı diyoruz. Burçların haftalık yorum detaylarına ulaşmak için burç ikonlarına tıklayabilirsiniz.
.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 İletişim |