Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 18 - 24 Eylül haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Burçları neler bekliyor diye merak edenleri tatmin edecek nitelikte haftalık burç yorumları hazırladık. Yıldız haritası ve gezegenlerle girilen açıları hesaba katarak en ince ayrıntısına kadar hesapladığımız burç yorumlarını okumadan geçmeyin. Burçlar bu hafta çok kararlı. Merkür Gerilemesi etkisini kaybetmeye başladı ve gözlere inen perde aralandı. Bu duraksama dönemi burçlar için güzel bir tatil oldu. Dinlenildi, bol bol düşünüldü, değerlendirildi ve son kararlar verildi. Hafta başından tutun da sonuna kadar sürekli bir ilerleme söz konusu. Bu hafta atılan adımların geri dönüşü yok unutmayın. Burcunuz size ne diyor? okuyun öğrenin ve size tavsiyemiz ona göre karar verin. Tüm burçlara sevgi dolu, pişmanlıkların yer almadığı bir hafta dileriz. 

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 İletişim |