Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 25 Haziran - 2 Temmuz haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

BURÇLAR bu hafta iletişim yoğunluklu zamanlar geçiriyor.

BURÇLAR bu hafta iletişim yoğunluklu zamanlar geçiriyor. Hassas etkileşimlerin olabileceğini düşünürsek, oldukça dikkat edilmesi gerekiyor. Hafta boyunca açığa çıkmayan tepkiler sonraki zamanlarda farklı şekilde hayata yansıyabilir. Duygusal anlamda tatmin edilemeyen duygular bu hafta burçları zorlayan en belirgin şey oluyor. İlişkilerin gelişmesi için güven duygusunun artması ve tam olması gerekiyor. Burçların az da olsa her şeye şüpheyle yaklaştığına şahit oluyoruz. Özel ilişkilerde geçmiş konular öne sürülebilir. Şimdi ve gelecek üzerinde durulmalı, konuşmayı bu yönde ilerletmeliyiz. Burçlar bu hafta neler yapıyor merak ediyorsanız, burç yorumları sembolünüze tıklayarak öğrenebilirsiniz. .Mutlu bir hafta geçirmenizi diler, daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki haftalık burç yorumları detaylarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 

 İletişim |