Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 22 - 28 MAYIS haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

BURÇLAR bu hafta olumlu adımlar atıyor. Özel hayatlarda memnun edici gelişmeler yaşanıyor.

BURÇLAR bu hafta olumlu adımlar atıyor. Özel hayatlarda memnun edici gelişmeler yaşanıyor. 25 Mayıs İkizler Yeniayının Burçlara etkisi şans getiriyor. Karşılaşılan yenilikler sonrası eskilerin yıkımı söz konusu. Kapanan kapıların ve açılan kapıların ardındaki sürprizler. Sıradan olan ne varsa bu hafta hükmünü yitiriyor. Bu hafta Burçlara verilen şans etkileri maddi imkanları da kapsıyor. Zenginlik, refah ve konforun artacağı yönünde yeni başlangıçlar yapılıyor. Büyüyerek gelişmek isteyen, bunun için fırsat arayan Burçlar bu haftayı iyi değerlendirmeli. Bu hafta ilahi güç Burçlar'a irade gücü inanç, güven ve bereket veriyor. Burç yorumları ve detaylarını öğrenmek için aşağıdaki burç ikonlarına tıklayabilirsiniz. 

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…İletişim |