Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 20  – 26 Şubat haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

BURÇLAR bu hafta, 26 Şubat Yeniay - Güneş Tutulması etkisi altına giriyor. Farklılıklar belirleniyor. Uzlaşılması mümkün olan konular yoluna giriyor. Tamamlanma arzusu artıyor. Sevgi ve adaletin baskın olacağı bu hafta burçlar maddi, manevi her açıdan kazanç sağlıyor. Yeni tanışmalar, sürpriz teklifler, değişebilen duygu ve düşünceleri beraberinde getiriyor. Gizli düşmanlıklar kolayca bertaraf ediliyor. Yaralar ve acılar büyük oranda iyileşiyor. Bu hafta burçlar tüm sorunları tam olarak halledemeseler de, sorunları halletmek adına gerekli girişimde bulunacakları zemini elde edebilecekler. Önünüzü daha net görebileceğiniz bir haftaya hoş geldiniz diyelim tüm burçlar. Burçlar bu hafta ne diyor? öğrenmek için burç yorumu ikonunuza tıklayabilirsiniz. 

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın…İletişim |