Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 21-27 Ağustos haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

BURÇLAR bu hafta Merkür Gerilemesi, yanı sıra 21 Ağustos 2017 Güneş Tutulması ve 

BURÇLAR bu hafta Merkür Gerilemesi, yanı sıra 21 Ağustos 2017 Güneş Tutulması ve Yeniay etkileri ile yola devam ediyor. Kafalar karışıyor. Dengeler önemli ölçüde değişiyor. Zihinlerde oluşan yeni kıpırtılar ve farkındalık burçların mücadele gücünü artırıyor. Tutulma etkileri ile kaos ortamından korkuluyor olabilir. Ancak bunun bir fırsata dönüştürülebileceği de unutulmamalıdır. Güneş Tutulması ve Yeniay ile birlikte Aslan Burcu özelliklerinden cesaret, güç ve özgürlük etkilerini bir kıyafet gibi üzerimize giyiyoruz. İnandıklarınızla ilgili savaşır mısınız, yoksa bir kenara oturup bekler misiniz? Size kalmış. Bu hafta Burçları neler bekliyor? Güneş Tutulması ve Yeniayın Burçlara Etkisi neler? Öğrenmek için burç sembolleri üzerine tıklayabilirsiniz. 

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…İletişim |