Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Duygusal konularda inatçı davranarak, sevdiğiniz kişi ile aranızda problemlerin oluşmasına neden oluyorsunuz.. Birlikte çalıştığınız kişilerle kişisel özgürlüğünüz konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Aklınızı kullanmalısınız.

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Yükseköğrenimle ilgili çalışmalar veya uluslararası bağlantılar için fırsatlar sizden yana olacaktır. Zihinsel ve hukuki konularda eğitim veya bilgi almak ve fikirlerinizi geliştirmek adına kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.Bugün bir yönetici olarak çalışanlarınızı şımartma konusunda daha esnek olabilirsiniz. Duygusal ve zihinsel çıkışlara karşı hazırlıklı olmak, bunları yumuşak ve esnek biçimde karşılamak önemlidir. Zihinsel ve düşünsel değişim veya dönüşüm durumunuzla ilgili kendi sezgilerinizle mücadele etmek zorundasınız.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünümü, hedef bilinciyle hareket etmenin önemini vurguluyor. Kendimize güvenmeliyiz ve her zorluğun altından kalkabilecek gücümüz olduğunu bilmeliyiz.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünümünde, bir yandan ciddi şekilde işlerimize odaklıyız. Diğer taraftan şartlarımız nedeniyle endişeliyiz. Doğaldır ki, istediğimiz gibi hızlı ilerleyememenin sıkıntısını yaşıyoruz. Sabah saatlerinde bu daha fazla hissedilebilir.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, sağlam ve tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Uzun vadeli hedef belirlemenizi sağlayan bu enerji, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu aklı başında değerlendirmenizde size yardımcıdır.
Saat 12:02 Mars-Pluto mücadeleci görünümü, köklü ve kalıcı değişimlerin ancak sabırla ve zamanla oturacağını, gelişime açık bir yüreklilikle katılmanız gerektiğini hatırlatıyor. Siz ne kendinizle ne de bir başkasıyla savaşarak, tutkulu ve aşırı hırslı davranarak yol alamazsınız. Sağlığınızı hiçe sayamazsınız. Sonradan düzeltilmesi, onarılması güç olan sıkıntılarınızı, şikayetlerinizi ertelemek yerine, bunların çözümü için uğraşmalısınız. Enerjinizi, doğru şekilde yönlendirmek için, gerginlik veya anlaşmazlıklardan uzak durmalı, hedefinize varabilmek için canla başla mücadelenizi sürdürmeniz gerektiğini hatırlatıyor.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz. Yabancılarla temasımız, yolculuklar, iş görüşmeleri anlamında kendimizi kuvvetli hissedeceğiz.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, iki yönlü duygusal tepkilere neden olabilir. Bir yanımız her durumu ciddiyetle, disiplinli bir şekilde ele almaya gayret ederken, diğer yanımız sinirlenmeye müsaittir. Kendimize birçok meseleyi dert ediniriz. İçten içe bizi kızdıran durumlar vardır. İşin içinden çıkamadığımızda, ufak tefek sorunlar yaşamamız mümkündür. Dikkatli olmaya çalışmakta yarar var.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yaşadığınız olayları sonuca bağlamak için mücadele verebilirsiniz. Yeni yolculuklar planlamak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ani değişikliklerle uğraşabilirsiniz. Gün içinde yaşanan olaylara olduğundan daha farklı bakmak durumunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Beklenmedik olaylarla dış ortamlarda bazı sıkıntılar oluşabilir. Bunlara vereceğiniz tepkiler isyankâr olacak. Tanımadığınız insanlarla girişeceğiniz güç çekişmelerine çok dikkat edin.

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Arkadaşlarından alacağın haberler seni mutlu edecek. Bugün geçmişi yad etmek çok hoşuna gidebilir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Uzak akrabalarınız ve arkadaş çevrenizle iletişimlerinize dikkat!• Sosyal medya aracılığı ile istenmeyen tatsız anlaşılmalar oluşabilir.• Hemcinsleriniz ile olan ilişkilerde gizli olan konular kucağınıza düşebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |