Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Duygusal konularda karşı tarafın düşüncelerinden etkilenmeniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Partnerinizin sezgileriyle hareket etmekten korkmamalı ve olayları akışına bırakmalısınız. Zaman gecikmeleri yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Ortaklaşa alanda ve aşk hayatında daha mutlu olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü günün ilk etkili enerjisi olup, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın önemini vurguluyor. Ailemiz, evimiz, iş hayatımız ve tümüyle geleceğimizi düşünerek kararlarımızı gözden geçireceğiz.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumunda, sevdiğiniz kişilerle sohbet etmek, planlarınıza göre günü düzenlemek ve kısa molalarla beden ve zihninizi güçlendirmek mümkündür. Bu kavuşum biraz iştahımızı açabilir. Tabii ki dikkat etmekte yarar var.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlar yaşanabilir. Özellikle iş veya günlük yaşamda karşılaştığınız sorunları, ilişkilerinizi ve planlarınızı tekrar gözden geçirdiğinizde, aksayan noktaları görmeniz mümkündür.
Saat 20:40 Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde, Bir yandan sahip olduklarınızı düşünürsünüz diğer yandan bir türlü halledilmeyen sorunlarınızı. Yerli yerine oturmayan ne varsa bir an önce halledilmeli ve önüme bakmalıyım diye düşünürsünüz.
Saat 21:01 Merkür-Pluto görünümünü gayet olumlu buluyorum. Hem aşk ilişkinizi hem iş hayatınızı hem de yeteneklerinizi istediğiniz bir alanda ifade edebilirsiniz. Siz geçici olan değil kalıcı olandan yanasınız. Eğer bir karar verilecekse bu konuda fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin. İş-eğitim-ticari-yolculuk-yerleşim veya diğer konulardaki tanıtım faaliyetlerinize önem veriniz. Bilginizi deneyimlerinizi ortaya koyarken kendinize güvenin. Siz dile getirmezseniz hiç kimse sizin ne kadar yetkin biri olduğunuzu anlayamaz.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş ilişkileri veya günlük hayatta huzur, uyum ve güzellik arzumuz yükseliyor. Siz de bilirsiniz ki, insan eğer kendini mutsuz hissediyorsa hiçbir şeyde verimli olamaz. Sağlık açısından da zorlanır. Bu süreçte, başkaların fikirlerini almak ve onlarla iyi bir diyalog kurmakta fayda var. Ben diye düşünmeyelim. Bizlik olgusu içinde hareket etmek huzurunuz açısından önemlidir. Durum böyle olunca hayatı bir terazi gibi düşünürsek, kefelerin dengede durması en baş koşuldur. Bu bir aylık süreçte iş veya özel hayatınızda nasıl bir rol oynadığınızı, çalışma hayatındaki kimliğinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz. Başkalarıyla olan güçlü irtibatlarınızın ve işine karşı sorumluluğunuzun düzgün bir şekilde gerçekleşmesi için ılımlı yaklaşımlar içinde olmanız kesinlikle şart.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

İradenizi ortaya koyacağınız bir gün. Son derece gerçekçi konulara parmak basar, sakin tavrınızla herkesi etkilersiniz. Çocuğunuzla ilgili bugün önemli kararlar alırsınız. Kalıcı kararlar hayatınızın akışını değiştirir. Uzak kültürlerin felsefelerine ilgi duyar, araştırma yapmak istersiniz. Bugün kütüphane ortamlarında vakit geçirin.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Sorumluluklarınız artıyor. Daha fazla çalışacak ve başkaları için uğraşacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular önem kazanıyor. Önemli insanlar işinizde ve aşk hayatınızda size destek vermeye hazır. 
21 EYLÜL 2017 BOĞA BURCU YORUMU
İş hayatınızda mantıklı ve çözüme yönelik hareket edeceksiniz. Sağlığınıza gereken yatırımı yapmalısınız. Aile hayatınızdaki güzel etkileşimler üzerinizde ve hayatınızda pozitif etkiler yaratacak. 
20 EYLÜL 2017 BOĞA BURCU YORUMU
Aşk hayatınız veya çocuğunuzla ilgili önemli kararları yeniay zamanı hayata geçirebilirsiniz. Söylenilenlerle yapılanlar birbirini tutmayabilir. Aldanmalara, aldatılmalara açık bir dönemdesiniz. 

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Kendi başına iş yapmadan önce birilerine danışmalısın. Arkadaşlarınla zaman geçirmek için ev buluşması planlıyorsun.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Kariyeriniz ile ilgili önemli bir görüşme yapabilirsiniz. İlişkiniz ile ilgili bazı farkındalıklar kazanabileceğiniz bir gün. Eğitim ile ilgili durumlara dikkat!


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |