Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Aşk ile arkadaşlıkları birbirine karıştırmamaya gayret edin. Bir arkadaşınızın bu dönemde size aşık olma olasılığınız çok yüksek. İş konumunuzda aktiviteler beraberinde duygusal konuları da, beraberinde getirebilir.

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Oldukça üretken bir gündesiniz. Gayrimenkul alım satımlarını bugün sonuçlandırmak için karar alırsınız. Kardeşler ve yakın akrabalarla çözülmesi gereken işlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca hobiler ve yaratıcılık için de güzel bir gün.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü hem çevrenizdeki kişilerle olan paylaşımınızda hem de ileriye yönelik hedefleriniz anlamında olumlu yönde düşünmenizi sağlar. Genel olarak konuşmaktan pek hoşlanmasanız da, sizin için önemi olan mevzularda dinlemeye ve fikirlerinizi aktarmaya hazırsınızdır. Hayallerinizi yazıya, resme dökebilir ve insanlara farklı yollarla sunumunu yapabilirsiniz. Genel olarak, hayatınızı en olumlu ve hayallerinize en uygun şekilde değerlendirme arzunuz yoğundur. Eğitim, sanat, şiir, müzik ve astroloji gibi konular ilginizi çekebilir. Sempatik bir kişi olarak etrafınızla uyum içinde paylaşımda bulunabilirsiniz. Ancak eğer problemli bir dönem geçiriyorsanız alıngan davranabilir, olayları bazen gereğinden fazla hassas olarak ele alabilirsiniz. Bugün yapacağınız görüşmelerde sözcükleri gayet yaratıcı bir şekilde kullanmanızı sağlayan ilham gücünüz yüksektir. İdeallerinize sahip çıkabilir, etrafınızdaki insanlara yardımcı olmak için elinizden geleni yapabilirsiniz.
Saat 03:41 Ay-Başak seyri titiz düşünmeniz, detayları önemsemeniz anlamına gelir. İlişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, yakın çevremizle olan ilişkimizde hem koruyucu tarzda düşüneceğiz hem de titiz bir şekilde analizde bulunacağız. Değerli bulduğumuz ne varsa onu muhafaza etmekten yana olabiliriz. Sağlığımız, çocuklarımız, aşk veya işimizle ilgili konular üzerinde dikkatlice duracağız.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, kısa bir yolculuk, önemli bir görüşmede bulunmaktır. Hassas ve biraz huzursuz olabiliriz. Çünkü başarılı olmak, güvenmek, inandığımız yolda ilerlemek istiyoruz. Benim size tavsiyem, hangi konuda olursa olsun, önce yaptığınız işin doğruluğu, güvenilirliğini bir sorgulayınız. Emin misiniz, yoksa kafanızda soru işaretleri mi var? O zaman iyice öğreniniz, ölçüp tartınız, ondan sonra kararınızı veriniz.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar yapacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleyebilmek için mücadele içinde olabilirsiniz. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızdaki değişiklikler sizi etkileyebilir. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Bugün, iletişiminizde fevri söylemler devrede olacak. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla tartışmalar içine girmemeye özen gösterin.27 HAZİRAN  2017 BOĞA BURCU YORUMUEvinizde dinlenmek veya aile ortamlarınızda olmak önem kazanabilir. Enerjiniz güçlü akacak. Bugün, bazı gerçeklerin peşine düşebilirsiniz.
26 HAZİRAN  2017 BOĞA BURCU YORUMU
Bugün, çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar sizi amacınıza yaklaştırabilir. Tüm çevrenizi işlerinizin ve dualarınızın içine dahil etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Kariyerindeki ilerleme hırsın, rekabet girişimi olarak algılanabilir. Bugünlerde yapacakların daha hızlı sonuca ulaşabilir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Önümüzdeki üç hafta boyunca, diyaloglar, yüz yüze görüşmeler ya da seyahatler esnasında temkinli olmanızı öneririz. Zira olmadık aksilikler gelip sizi bulabilir. Trafiğe takılıp toplantıya gecikebilir, uçağınızı kaçırabilir ya da yolda kalabilirsiniz. Fakat bu dönemin sizin için avantajlı bir yanı var. Varsa proje sunumunuzu ya da tezinizi bu aralar bitirebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |