Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Aranızda tartışmalar, kavgalar eksik olmasa da, yakın çevreniz tarafından birlikteliğiniz takdirle izleniyor. Her ikinizin de eleştiriye gelemeyen yönünüz olmasa, aranızda geciken bazı konular hızlı bir şekilde sonuçlanacak.

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay tüm gün sizin burcunuzda seyahat edecek. İkili ilişkilerinizde aşırı ilgi bekleyebilirsiniz. Tutkuyla ortak değerlere sahip çıkarsınız. Öz güveninizi ortaya koymak ve huzurlu olmak bugünün en öne çıkan teması olacak. Diğer yandan artan işler, çoğalan projeler öncelik sırasına göre pratiğe dökülmelidir. Ortak girişimler için bütçesel çalışmaları netleştirip, eksikleri ortaya koymakta fayda var.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu sağlam bir çerçevede düşünmenizi, geleceğinizi garanti altına alacak şekilde gözden geçirmelerde bulunmanızda vesile olacağını gösteriyor.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, hem huzur duygusu veriyor hem de güven hissi yaratıyor. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kişinin tek isteği maddi açıdan güvende olmak ve huzur içinde yaşamaktır.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Temkinli olmanın faydasının büyük olduğunu söylemeliyim. Bu zaman diliminde sizi rahatlatabilecek kişilerle konuşabilirsiniz.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizle ilgili konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olaylara dikkatinizi verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler meydana gelebilir. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla alışveriş yapabilirsiniz. Gün içinde yaşanan olayları algılamakta zorlanabilirsiniz. Bazı konular keyfinizi kaçırabilir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Hayatınız istediğiniz gibi akacak. Bu aralar neşelisiniz ama daha fazla sosyal olmaya zaman harcamalısınız. Sadece maddi konuları düşünmeniz çevrenizdekilerin sizi anlamasını zorlaştırıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ay, burcunda hareket ediyor. Uzun zamandır ziyaret etmek istediğin ailene gitmek için plan yapmak isteyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Arka planda gizli kalmış konular hakkında bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz.• Finansal anlamda streslere dikkat etmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |