Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Değişik arayışlar içindesiniz. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan konuyu bulmalısınız.. Sizi aşan konularda beklemeyi tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Düzenlediğiniz eğitimlerde daha fazla etkin rol almak isteyebilirsiniz. Bazı konuları derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz. Finansal konularda genişleme olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Etrafındaki kişilerle ilişkinizi sıcak tutmanızda fayda var.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Güneş süresince, öncelikle maddi ve ilişki anlamında elde edilen veya edilmek istenen gelirlerin, bölüşümlerin, borç ve alacakların mutlaka iyi hesap edilmesi gerekiyor. Ancak eşimizin, ortağımızın ve tabii ki bizim de, ilişki ve iş ortaklıklarda derinlikli bir şekilde düşünmemizde yarar var. Bu durumda öyle fazla açılamıyoruz. Kimseye güvenerek yola çıkamayız. Her türlü finansal meselenin akıllıca, hakkaniyetli, adil, yasalara uygun şekilde ele alınması lazım.
Bir de önemli husus, Güneş-Yay burcunda ilerlerken, 3 Aralık tarihinde Merkür-Yay burcunda gerileyecek. Miras, kredi, beklediğimiz destekler, ortaklaşa mal-mülk-paralar konusunda hayale kapılmadan, her şeyin olur ve olmazlarını hesaba katarak düşünmekte yarar olduğunu gösteriyor. Ortağımız, eşimiz veya beklentimiz olan kişiler bir müddet bizi oyalayabilir. Kredi alınarak borca girmek veya şuradan şu gelecek diye harcama yapmayalım. Borç vermemiz, kefil olmamız sakıncalıdır.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Kuzey Ay düğümü arasında meydana gelen zorlu etkileşim partnerinizle aranızda bir fikir ayrılığına neden olabilir. İnatçılığınızı bir kenara bırakıp karşılıklı anlayış geliştirmeniz doğru olacaktır. Parasal konular bu dönemde sizi sıkıntıya sokabilir. Evinizi satmak için acele etmeyin. Bugün görüşmelerden olumlu sonuç elde etmeniz zor olacak.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Şüphelerinizin ve güvensizliğinizin iş ortamlarınızda sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Ortak parasal işlerinizde iyimserliğinizi korumalısınız. 
22 KASIM 2017 BOĞA BURCU YORUMU
Bugünden itibaren banka, kredi, borç, vergi, stopaj ve prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylara hayatınızda yer açmalısınız. 
21 KASIM 2017 BOĞA BURCU YORUMU
Harcamalarınızı abartmayın. Kendinizi eğitmek ve geliştirmek için çok uğraşıyorsunuz. Bu uğraşılarınızın karşılığını bu hafta en çok bire bir ilişkilerinizde göreceksiniz. 

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İşinde ön planda olmak isteyeceğin bir gündesin. Ailende üstlendiğin sorumlulukları paylaşman söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sınırlarınızı yeniden çizmeniz gerekecek ve herkesin ihtiyaçlarına tam olarak uyduğunuzdan emin olmanıza yardımcı olacak projeler içinde olacaksınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |