Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için geçmiş imkanlarınız tekrar gündeme gelecektir. Koruyucu çemberi içindesiniz. Ele aldığınız tüm konularda çıkan aksiliklerden kıl payı kurtuluyorsunuz.

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Evle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere yönelmek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda yeni değişiklik yapabilirsiniz. Gün içinde sanatsal uğraşlar ilginiz çekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ise kendi yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız sizi gün içinde zorlayabilir.

 

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, iki ayrı burçta Merkürün gerilemesi dönemine denk geldiği için tabii ki dikkatlice ele alacağız. Önce görünümlere bir bakalım. Ailevi ilişkilerimiz ve şu anda oturduğumuz yer, şehir, ülke merkezli konuları işimize, yeteneklerimize göre yeniden ele almak gerekiyor. Çünkü ekmeğimiz neredeyse orası doyduğumuz yerdir. Ailemizin sağlığıyla yakında ilgilenerek onlara destek olmak gerekiyor. İş ortamımız, iş ortamındaki ilişkilerimiz ve genelde insanlarla olan her türlü iletişimin önemsenmesinde yarar var. Sonuçta bu kişilerle sürekli karşılıyoruz. Tabii ki huzur, denge, estetik, güvence ve kendimizi güçlü şekilde ifade etmemize destek işlere, ortamlara yöneleceğiz. Sağlığımızı önemseyeceğiz. Çünkü verimli olmamız, insanların dikkatini çekmemiz bu sayede daha kolay olur.
Evde ve ailede söz hakimiyetimiz ve kararları alma yetkimiz yüksek. Biz eğer bir şeyi olumlu görüyorsak, buna karşı çıkılmasını istemeyiz. Miras, ev satın alımı, kiralanması, başka bir yere yerleşmek gibi konularda ilk söz hakkı bizde olsun isteyeceğiz. Ancak geri hareket dönemindeyiz, ayarı kaçırmamak, fikir alışverişinde bulunmak gerekir. Zaten bu Tutulmanın özünde hakimiyet arzusu ne kadar yüksek olursa olsun, birileri bizi uyarıcı veya durdurucu sözler söyleyebilir. Bazen biz susmak zorunda kalırız. Bu susmak hali zaman zaman bizi fiziksel ve ruhsal anlamda rahatsız edebilir. Ben haklıyım, ben bu konuda yetkin bireyim gibi düşünürüz. Fakat biraz önce belirttiğim gibi iletişimi bozacak, aceleyle karar verip etrafınızla kötü olmamak en doğrusu.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, aşk hayatınız, çocuklar, projeler, aile yaşamınız, yerleşim yeriniz, satın alma-kiralama veya aileyle alakalı tüm konulara bilinçli şekilde bakmakta yarar var. Bilinçli şekilde meseleleri ele alırsak, Tutulmanın yukarıda işaret ettiği gelişimleri doğru şekilde değerlendirmiş oluruz.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aslan burcunda meydana gelecek Güneş tutulması önümüzdeki bir yıl içinde size radikal kararlar aldıracak. Ev yaşamınızda değişim kaçınılmaz. Başka eve taşınmak, yeni yatırımlar yapmak ya da yeni iş planlarını uygulamak gündeme gelebilir. Kariyer hayatınızda buna bağlı olarak değişim içine girer. Kendi fikirlerinizi öne çıkarmak, bildiğiniz yolda yürümek önem kazanır.

 

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Güneş tutulması aile hayatınızda önemli değişimleri karşınıza getirebilir. Hayata esnek bakacağınız bu tutulmada değişimlerden zevk alabilirsiniz.20 AĞUSTOS 2017 BOĞA BURCU YORUMU
Aile alanlarınızda mücadele verdiğiniz bazı konuları bugün daha rahat tamamlama etkisindesiniz. İşlerinizde çabuk hareket etme eğiliminde olacaksınız. Hayatınızdaki birçok şey hızlandırılmış bir şekilde karşınıza gelebilir.
19 AĞUSTOS 2017 BOĞA BURCU YORUMU
Çevrenize karşı korumacı tavırlar içinde olacak ve ilişkilerinizi güzelleştireceksiniz. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İşteki bazı oluşumlar kafanızı kurcalayabilir. 

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün önemli olan sağlık. Rutin kontrollerin var ve bunları ihmal ettiysen gün içinde bazı aksiliklerle karşılaşabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yanlış anlaşılmaları uzlaşma ile çözümleyebilirsiniz. Ailenize parasal destek görmek isteyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |