Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Başak Burcu Özellik Başak Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını Başak Burcu Fal
Başak Burcu Aşk Başak Burcu Cinsellik Başak Burcu Sağlık Başak Burcu Karakter
Google aramalarında burcunuza özel sonuçlar görmek için +1'leyin
Başak Burcu

Başak Burcu

Yıldızınız: Merkür. Zekâ ve canlılık temsilcisi.
Grubunuz: Toprak. Negatif.
Burcunuzun Türü: Canlılık.
Üstün Yeteneğiniz: Disiplinli ve metodlu bir hayat.
Özelliğiniz: Dikkatli ve her şeyle ilgili olmak.
Emeliniz: Toplum içinde beğenilmek. Amacınız Başarı yolunda daima yükselmek.
Yenmeniz gereken huyunuz: Çekingenlik, cesaretsizlik.
Uğurlu gününüz: Çarşamba.
Uğurlu sayınız: 0, 5,16, 888, 6848.
Uğurlu taşınız: Koyu mavi, safir ve zebercet.
Uğurlu renkleriniz: Açık sarı, açık mavi ve kobalt mavisi.
Uğurlu çiçekleriniz: Açelya, sarı menekşe, lavanta çiçeği.
Uğurlu kokularınız: Leylâk, limon ve sardunya.
Uğurlu Müziğiniz: Eski şarkılar.
Uygun olan eş: Boğa, Oğlak.
Muhtemel hastalıklarınız: Karın bölgesi hastalıkları, karaciğer, pankreas, bağırsaklar, peritonit, apandisit, sinir sistemi hastalıktan, ayak hastalıkları.
Başarılı olacağınız meslekler: Çeşitli ilim alanlan, özellikle eczacılık ve teknik alanlar, edebiyatçı, yazar, gazeteci, yayıncı, kitapçı, matbaacı, sekreter, araştırmacı, postacı, muhasebeci.

Başak burcunda doğanlar mantıklıdırlar. Duygusallıktan ziyade entellektüel ve pratiktirler. Kendini ve ilişkide bulunduğu kimseleri analiz ederler. Dünyayı aynen bir çocuk gibi görürler. Herşeyi olması gereken yere oturtmaya çalışırlar. Değerlendirmelerde adildirler. Değerleri görür ve hakları neyse verirler. Pek az över ve aşkı da aşırı methetmezler. Yardımcı ve yapıcı olmayı isterler. Başak burcunda doğanlar için zor bir iş yoktur. Çok fazla çalışırlar; bunun sonucu olarak da başarı kazanırlar. Çevresindekilere yardımı severlerler. Yaptıkları iş hakkında alacakları sonuçtan daha fazla kafa yorarlar. Görevlerinin esiri, detaylarının da kurbanıdırlar. Başak Burcu Ne kendilerini, ne de başkalarını aldatmazlar Çok çabuk hiddetlenmezler. Üstlendikleri işi başarıyla yaparlar. Kadınlar iyi bir ev Kadını, erkekler de iyi bir baba olurlar Evlilikleri, genellikle başarılı olur; ancak çok genç yaşta evlenir.t leri daha iyi olur. Evlilik hayatında ise, kendi fikirlerini sevdikleri kışnr empoze etmekten kaçınmalıdırlar. Genellikle sıhhatlidirler. Güçlerini topraktan alırlar. Onlar için en büyük tehlike aşırı çalışmaktır.
Başak BURCU
Başak Burcu Erkeği Başak Burcu Erkeği
Başak burcu erkeği için kadın, klasik bir arkadaş ve düşüncelerini söylemekten çekinmeyen biri olmalıdır. Peki onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Mesela birlikte su kayağı yapabilirsiniz.
Başak Burcu Kadını Başak Burcu Kadını
Başak burcu kadını için her erkek, çözülmesi gereken bir vakadır. Onunla bir ilişki düşünüyorsanız şayet, kendinizi hemen ele vermeyin.
Başak Burcu Aşk Hayatı Başak Burcu Aşk Hayatı
Başak burcu insanları iyi ve etkili konuşma yeteneğine sahip insanları sever. Başaklar iletişim kurmayı seven tiplerdir. Etrafında zeki, entellektüel ve sakin insanların olmasını tercih ederler.
Başak Burcu Cinsellik Başak Burcu Cinsellik
Başak burcu insanları ulaşılması kolay bir mutluluğun özlemini çekerler. Aşırı tutku ve maceralı aşklardan korkarlar. Onlar için aşk demek evlilik ve güvenli bir yaşantı demektir.
Başak Burcu İş Hayatı Başak Burcu İş Hayatı
Güvenilir başak burcu insanları aynı zamanda çalışkan bir ortak olurlar. Biraz çekingendirler, kendilerine ait vazgeçilmez belirli kuralları vardır ve işlerini ön planda tutarlar.
Başak Burcu Sağlık Başak Burcu Sağlık
Başak burcu insanı vücutta sinir sistemini ve barsakları yönetir. Başak insanları da yengeçler gibi mide hastalıklarına yatkın olduklarından, yediklerine özen göstermeli ve dengeli beslenmelidirler.
Başak Burcu Günlük Fal - Türk.net
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri