Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Görüştüğünüz kişilerle kazançlar konusunda iş birliği içinde olacak ve kendi fikirlerinizin benimsendiği şartları sunacaksınız. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranarak kendi sisteminizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Hayatınızın keyifli alanları bilhassa çalışma dürtüsüyle beslendiği için öncelikli olarak iş ve yapı kurma üzerine odaklı bir keyif kaynağı bulmanız olasıdır.Tatlı gıdalara düşkünlüğünüz bugünde artabilir. Ancak sindirim sisteminize dikkat etmeniz gerekmektedir. Kuşak çatışması üzerine ve deneyimsizlikler nedeniyle çocuklarınıza sözünüzü geçirmek ve tavsiyelerinizi aktarmak söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ve evliliğinizle ilgili kriz yaşayabileceğiniz agresif davranışların ve öfkenin mevcut olabileceği durumlar meydana gelebilir.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, ilişkimize gerçekçi bakmalıyız. Fedakarlık beraberlikte bazen gereklidir. Ancak kendimizden taviz vermek yanlış olur. Sorunlar mutlaka çözülmeli, her iki tarafın da bu ilişkiye katkıları artı ve eksi yanlarıyla ele alınmalıdır.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünümü, aşkta cinsel paylaşımın önemini vurguluyor. İlişkideki problemler doğal olarak bu paylaşımları zorlaştırıyor. Dokunmak, hissetmek, paylaşmak yönünde bugün biraz endişeli olabiliriz. Bir şeyler eksik ve biz bundan dolayı sıkılabiliriz.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, karşı cinse olan ilginizi yükselticidir. Beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnancınıza uygun bir şekilde yaşamak istersiniz. Partnerinizin de aynı şekilde size destek çıkması, takdir etmesi, doğru ve güvenilir bir şekilde davranması sizin açınızdan son derece kıymetlidir.
Saat 12:02 Mars-Pluto arasındaki zorlayıcı görünümü, aşk hayatınız başta olmak üzere finansal konular üzerinde güçlü olma arzunuzu belirleyici ve sizi hırslandırıcıdır. Maddi veya manevi sorunlar yaşanabilir. Gerginliklerin temelinde, çıkarların zedelenmesi, karşı tarafın baskınlığı veya sizin kendinizi güvende hissetmeyişiniz en önemli sebeptir. Parasal konular bilhassa önem taşır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeye, ayaklarınızın üzerinde durmaya gayret ederken, birileri kendini daha fazla önde tutmaya çalıştığı için öfkelenebilirsiniz. Yapılan haksızlıklar, üzerinize böyle gelinmesi hoşunuza gitmeyecektir.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşumu, güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayabilirsiniz.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, aşk hayatımız, varsa çocuklarımızla ilgili konularda duygularımızın bir hayli ciddi olduğunu işaret ediyor. Sorumluluk duyuyoruz, görevlerimizin farkındayız, saygınlığa önem veriyoruz ve güven olgusunu ön planda tutuyoruz. Bütün bunlar sevdiklerimize verdiğimiz kıymet dolayısıyla. Bu yüzden özellikle bu saatlerde bir miktar gergin olursak bunu doğal karşılayacağız. Çünkü en ufak bir tersliğe tahammülümüz yok.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade etmeye çalışmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Stres yaratan konular gündeme gelebilir. İlişkilerinizde güç savaşları olabilir.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Ortaklaşa para alanlarınızda bazı hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insan da maddiyata dair bazı zorlanma ve sıkıntılar yaşayabilir.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Samimiyetin ve sıcakkanlı davranışların ön planda olacak. Arkandan konuşulanlar,
gururunu okşayacak.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Ofis arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.• Yanlış anlaşılmalar ve dedikodular can sıkıcı bir hale gelebilir.• Aşk ve ilişkilerde güven zedeleyici davranışlardan kaçının.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |