Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Ay’ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finansla ilgili, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz..

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleyebilmek için mücadele içinde olabilirsiniz. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızdaki değişiklikler sizi etkileyebilir. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi, aileniz ve yuvanızı ilgilendiren konularda ciddi bir şekilde düşünmenizi sağlar. Sorumsuz davranılmamalı, yapıcı olunmalıdır. Evin içinde problemler varsa, bunlar ancak inançla, hoşgörüyle çözüme kavuşabilir. İnsanlarla birlikte çalışabilme, bütünleşme yolunda bize kuvvet veriyor. İşimize geleni saptadığımızda, onun iyice kritik ederek, yönümüzü kolayca belirliyoruz.
Şimdi gelelim önemli bir noktaya. Güneş, bu seyrini sürdürürken, Merkür-Yay burcunda 3 Aralık itibariyle gerileyecek. Aile hayatımız, eşimizin işi, sahip olduğumuz malımız mülkümüz, özel hayatımız, duygularımız, geçmişten bugüne dek yaşadıklarımız ve şimdiki şartlarımızla ilgili konularda gerçekçi olmamızı, hiçbir şeyi hafife almamayı, araştırmayı, öğrenmeyi, bilgilenmeyi, yeniden bakmayı gerektiriyor. Çünkü bu alandaki sorunlar işimize, mesleğimize, dış dünyaya yansıyabilir. Evimizde bir yenilik, yerleşim yerimizle alakalı bir değişim düşünüyorsak, bunun işimize etkilerini mutlaka göz önüne alalım. Satın alma-kiralama-yatırım gibi konuları uzman kişilere şimdiden sormakta, danışmakta yarar var.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aslan burcundaki Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki etkileşim, kardeş, yakın akrabalarla aranızda fikir ayrılığı yaşamanıza neden olacaktır. Herkes kendi fikrinin en iyi olduğunu düşünecektir. Ticari faaliyetlerinizde aksaklıklar ve gecikmeler meydana gelebilir. İş ortaklarınızla fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Sakinliği elden bırakmadan merkez dengenizi korumaya çalışın. Hayatta her sorununun bir çaresi vardır.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Aşk hayatınızda güvensizlikleriniz yüksek olabilir. Yakın çevrenizle olan konuşmalarınızda bazı konulara takılı kalmamaya özen gösterin. 
22 KASIM 2017 BAŞAK BURCU YORUMU
İşlerinizi evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecek.
21 KASIM 2017 BAŞAK BURCU YORUMU
Özel hayatınızda partnerinizle ve çevrenizde olan insanlarla planlar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız güzelleşebilir. Sevdiğiniz insanı düşünerek hareket edeceksiniz. 
 

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugünü evde geçirmek istemiyorsan, iletişim konusunda biraz daha sabırlı olmanı öneririm.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Korkularınıza karşı daha güçlü ve cesur durun. Eski bağımlılıklarınızı tekrar sorgulamanız size iyi gelmeyecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |