Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Bugün, uğraş verdiğiniz alanda kendi kendinize sabrı empoze edin. Ya da; yakın çalışma arkadaşınızın yardımını isteyin veya kısa süreli olarak faaliyet konunuzu ona devredin. Ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Yorucu iş temposu arasında yurt dışından beklediğiniz bir haber sizi mutlu edebilir ve kendinizi huzurlu hissedersiniz. Yabancılarla ilgili yürüttüğünüz projelerin finalize olması yüzünüzü güldürecek. Evdeki sıkıntılar için zamanınızı harcamak zorunda kalabilirsiniz. Sizin ruhunuz ne kadar dingin olursa sorunların o kadar çabuk çözüleceği gerçeğini sakın unutmayın.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu size kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde destek veriyor.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında boşlukta olacak Ay etkisinde, şartlara göre hareket etmenizde fayda var. Yeni tanışacağınız insanlar konusunda dikkatli olmanız, hemen güvenmemeniz, kim olursa olsun hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Karşınıza çıkabilecek fırsatları hemen değerlendirmek, daha sonra problemlere neden olabilir.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün medya ve uluslararası konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde eğitsel konularda tamamlanmalar olabilir. Birçok konuya birden odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için yakın çevrenizdeki kişilerle planlar yapmak size iyi gelebilir.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Hayata umutla ve istekle bakacaksınız. Üzerinizdeki umutsuzluk dalgaları yerini iyi ilişkilere ve yaşanacak güzel olaylara bırakacak. Bugün, kariyeriniz adına çok sevindirici fırsatlar sizi bekliyor.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İsteklerine uzaktan bakmak seni daha farklı olayların içerisine dahil edebilir. Eski bir dostunla karşılaşabilirsin

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Pozitif bir gün olsa da bazı beklentiler karşısında öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.• Partnerinizle olan ilişkilerde iletişim ve üslup sorunları oluşabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |