Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Geçmiş deneyimlerinize güvenmelisiniz. Bugün Merkür geri giderken huzursuz yönlerinizi ortaya çıkarıyor. İddiacı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz.

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Bilemediğiniz konularla ilgili gizli kalan şeyler ortaya çıkabilir. Kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Bazı konulara yenilik getirmelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlere yön verebilirsiniz. Somutlaştırmak istediğiniz konularla ilgili ani değişikliklere gidebilirsiniz.

 

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, yöneticiniz Merkürün iki ayrı burçtaki gerilemesi nedeniyle, bir çok konu üzerinde detaylı düşünmeyi ve analiz yapmayı gerektiriyor. Şimdi beraberce görünümlerine bir göz atalım. Ben bu Tutulma serisinin sizin kendinizi yeniden keşif süreciniz olarak görüyorum. Yeteneklerinizi, bedeninizi, ruhunuzu yenilemek için, geçmişte yaşadıklarınıza saplanıp kalmak yerine, bugüne odaklanmak ve yarınları düşünmek gerekiyor. Çünkü hala aynı yerde, aynı durumlara takılıp kalırsanız ailevi, maddi, girişim anlamında gelişmeniz mümkün olmaz. Tabii ki insanız, bir dünyamız var, duygularımızı, aklımız var. Bize göre haklı veya haksız durumlar da var. Bunları subjektif ele almamız doğaldır. Ancak bu doğallık dış dünya ile uyuşmazlığa neden oluyorsa yanlış bir şeyler var demektir.
Ben bu Tutulmada kendinizi onarmak için hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelen ve sizi güçlendirecek sanat, spor, sağlıklı yaşam, meditasyon gibi aktivitelere yönelmenizi tavsiye ediyorum. Bir işi en iyi şekilde yapabilmek için kendinizi yetiştirmenizi, tecrübeli ve bilgili olduğunuz alanlarda çalışmalar yapmanızı, insanlara yol gösterici bir rehber olmanızı öneriyorum. Bu Tutulma, farklı kültürleri araştırma, ofis açma, kitap yazma, çocuklarınızla ilgilenme, onların kişisel gelişimlerine yardımcı olma gibi farklı işlerin de işaretçisi oluyor. Evet gizli bir dünyanız var ancak bu dünyada gayet başarılı çalışmalarda bulunabilmeniz mümkün gözüküyor. Sizin pasif mi yoksa aktif mi değerlendireceğiniz size bağlı. Ben olumlu yönüyle ele alacağınızı düşünüyorum. Üretin, çalışın, mükemmel şekilde kendinizi geliştirin.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, yukarıda sözünü ettiğim konular üzerinde kendinizi bir gözden geçiriniz. Gizli yetenekleriniz nedir, ne gibi çalışmalar sizi üretime dönük bir kişi yapar bunlar üzerinde durunuz. Bunlar sizin kendinize olan güveninizi yükselttiği gibi ileride bir çok insanın yararlanacağı projeler olur.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Topluluklarla bütünleştiğiniz, kolektife açıldığınız alanda Güneş Tutulması meydana geliyor. Lider olmak, çalışma düzeninizi değiştirmek, arka planda tuttuğunuz bir ilişkiyi daha somut, kalıcı ve dayanıklı bir hale getirmek için istek duyabilirsiniz. Bilinçaltınızda olan biteni sorgulamak da öne çıkar. İçinizde kor alev gibi yanan baskıladığınız isteklerin açığa çıkması mümkün. Kalp ve damar sağlığınıza özen gösterin.

 

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Tutulma kontrolünüz dışında gelişecek olaylarla dolu olabilir. Riskli girişimler istenmeyen olayları karşınıza getirebilir ve bazı kayıplar oluşabilir.20 AĞUSTOS 2017 BAŞAK BURCU YORUMU
Maddi konularda sizi harekete geçirecek gelişmeler ve olaylar hayatı farklı yönlerden algılamanıza neden olabilir. Ruhunuzdaki baskıyı hafifletmenin çarelerini bulmalı, bu konuda sosyal çevrenizden ve ailenizden destek almalısınız.
19 AĞUSTOS 2017 BAŞAK BURCU YORUMU
Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle keyifli organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Aile hayatınızda duygusal olarak kendinizi ifade etmekte zorlansanız bile sorumluluklarınızı bilerek yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ortak mallar ve miras konulu bir gündem var. Bu tarz meselelerde tıkanmalar varsa çözüme gitmek kolay olabilir.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Hayatınızda yön vermek isteyip de veremediğiniz konularda bitişler ve yeni başlangıçlar oluşabilir. 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |