Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Sosyal kariyerinizin iş durumunuz etkilemesi sizi yukarılara taşıyacak. Yeni çevrelere girecek ve yeni dostlarınız sayesinde önemli kapıların açıldığını göreceksiniz. Sosyal bağlantılarınız ve becerileriniz hareket kazanacak.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün kendinizi güvende hissedersiniz ya da bu güven arayışıyla vakit geçirirsiniz. Ay Başak burcunda seyahat edeceği için pratik çözümleriniz ve hızlı düşünce tarzınız çevrenizin dikkatini çeker. Kişisel bakımınızı yaptırabilir, detoks yaparak sindirim sisteminizi dinlendirebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümünde insan hedefleri konusunda hassas ancak bir o kadar da hırslıdır. Bu çelişkili duygusal hallere rağmen insan yine de vizyon sahibi olmak için çabalar. Ailevi konulardan tutun da, arkadaşlıklara kadar her alanda geçmişin izleri üzerinizde hakimdir. Bir yanınız kendin için savaş, elindekini koru ve geleceğin için mücadele etmelisin der, diğer yanınız deyim yerindeyse beyaz atlı prens veya prensesin özlemindedir. Hisler mantığın iki adım ötesindedir bugün. Sezgiler oldukça güçlüdür. Gerçekler ise pusuda durmaktadır. Kişisel tecrübelerinizi bir alanda sergileme(eğitim, sanat, şiir, müzik, astroloji) arzunuz yoğundur. Size cesaret verecek ve tümüyle sahiplenip koruyacak bir ilişkinin özlemi yüreğinizin tam merkezinde durur. Yaratıcılık gücünüz yüksektir. Benim tavsiyem, hem kendi değerlerinizi koruyucu tarzda konuşmanız hem de ilişki konusundaki kıstaslarınızı bir daha gözden geçirmenizdir.
Saat 03:41 Ay, burcunuzda ilerleyecek. Sorunların tespiti ve araştırılması, her konuda detayların farkında olunması yönünde önem taşıyor. Her işinizde mantığınızın sesini dinleyerek ve iyice gözlemde bulunarak doğru şekilde ilerleyebilirsiniz.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, güvendiğiniz insanlara, ortamlara çekilirsiniz. Durumları inceleyip belli bir yargıda bulunabilirsiniz. Genelde her şeyin düzgün olmasını istersiniz. Arkadaşlık, ilişki, iş hayatı ve ailevi konular üzerinde hem geçmişi hem de bugünü karşılaştırırsınız. Tespitlerde bulunurken duyarlılık yüksektir. Ancak gereken yerde mantığınızı da gayet iyi kullanırsınız.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, rahat bir yaşam sürmek adına öncelikle idealist olmamız, kendimizi engellemememiz gerektiğini işaret ediyor. Güvence son derece önemli. Bir işi yaparken, birileriyle bağlantı kurarken duygularımız bizi yanıltmamalı. Geçmişin etkisinde kalarak ilerlemek zordur. Biz, geçmiş tecrübelerden yararlanacağız ama yarınlarımızı önemseyeceğiz.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Kişisel hassasiyetiniz olduğu konular gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Duyusal konularda yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Bazı konuları değiştirmeniz gerekebilir. Finansal konularda genişleme olabilir. İletişim aksaklıklarına dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Arkadaş ortamlarınızda keskin konuşmalar yapabilirsiniz. Sinirli ve biraz da tepkisel olacaksı- nız. Sevdiğiniz insana karşıysa anlayışlı davranabilirsiniz.27 HAZİRAN  2017 BAŞAK BURCU YORUMUManeviyatınızı yüksek tutabilirsiniz. Ziyaretler, anlamlı etkinlikler ve sakin ortamlar size huzurlu gelecek. Kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz.
26 HAZİRAN  2017 BAŞAK BURCU YORUMU
Sevdiğiniz insanın hayatındaki sorunlar, iyi bir iletişimle çözüme ulaşabilir. Bugün, yakın çevrenizdeki herkesin size yardım ettiğini göreceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün ailenle bir araya gelmek isteyebilir ya da arkadaşlarınla görüşebilirsin. Güne gayet enerjik başlayacaksın.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Dirençli ve azimli yapınızla karşınızdaki kişiyi etkileyebileceksiniz.• Yakın çevre iletişimlerinin gün içerisinde yoğunlaştığı bir gün.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |