Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Bir çok kombinasyon çalışmalarınızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız. Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Olumlu haberler ve destekleyici koşullar içindesiniz. Eğitsel uğraşlar ve ziyaretler olabilir.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm güne başlıyoruz. Parasal işlerimizi halledeceğiz. Biz, geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Riskten uzak, hakikaten mutlu olacağımız bir seçim yapmaktan yanayız.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum iç huzurumuz kıymetlidir. Bize karşı nazik ve anlayışlı davranan, bizi düşünen kişileri memnun etmek isteriz.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır.
Saat 20:40 Ay-Akrep burcu geçişinde, hedefinize varma arzunuz yoğundur. Risk almazsanız. Sağlam olana yönelirsiniz. Eğer gerçekten bir şeyden eminseniz, onun peşine düşmekten çekinmezsiniz.
Saat 21:01 Merkür-Pluto görünümünü faydalı buluyorum. Burcunuz üzerinde ilerleyen Merkür, düşüncelerinizi uygulama, dile getirme, hakkınız olana sahip çıkma anlamında destekleyicidir. Tutkularınızı yoğun hale getiren Pluto ise aşk evinizde ilerliyor. Bu iki enerji, aşkın derinliklerinde yol almanızı, sezgileriniz ve aklınız sayesinde her türlü problemi çözebilmenizi, güçlenmenizi sağlayıcıdır.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Parasal konularda strateji belirleme zamanıdır. Dengeli bir bütçe için bu şarttır. Harcamaların bir kısmı kişisel ihtiyaçlarımızın alımı ve sevdiklerimizi memnun etmek isteğimizle yapılır. Ancak hesapta olmayan giderler de görülebilir. Ek kazançlarda eş veya ortaklarınızdan destek görebilirsiniz. Bu geçişte Başaklar, hem ilişkilerinde hem de kazanç konularında bir strateji belirleme gereği duyacaktır. Çünkü huzur bulmak, hayatla uyum sağlamak, geleceği kurmak istiyorsa bu şarttır. Sadece maddi ve manevi anlamda değil, hayatımızı garanti altına almak arzumuzun da etkili olduğu bir süreçteyiz.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün keskin bir kılıç gibi etkili düşüncelere sahipsiniz. Hepsini somutlaştırıp kolayca dile dökebilirsiniz. Herkes sizden çekinir. Farklı fikirlerin mantıklı açıklamasını sizden daha iyi başka kimse yapamaz. Duygusal hayatınızdaki dalgalanmaların üzerinizde bıraktığı etkiyi derinden kavrarsınız. Artık aşka farklı gözlerle bakarsınız.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Para kazanma isteğiniz, bir şeylere sahip olma arzunuz artabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insan size fikirleriniz konusunda destek olabilir. Kreatif işlerinizde güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 
21 EYLÜL 2017 BAŞAK BURCU YORUMU
Parasal konularda duygularınızla değil, mantığınızla adım atmak işinize yarayabilir. Ortaklaşa para hanenizdeki değişimler ve olaylar sizi her tür olumsuzluktan koruyacak. Maneviyatınıza güvenin. 
20 EYLÜL 2017 BAŞAK BURCU YORUMU
Önemli bir yeniay içindesiniz. İlişkinizde yaşadığınız sorunlar size yeni kararlar aldırabilir. Önemli kararlar almaya yatkınsınız ama özel hayatınızdaki yanıltıcı durumlar kafanızı karıştırabilir. 

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Yakın akrabalardan haber beklemenden dolayı gözünün sosyal medyada olması kafanı oldukça karıştıracak.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yer değişikliği, ,taşınma ya da biriyle ev paylaşımı gibi durumlar söz konusu olabilir.Duygusal belirsizllikleriniz yüzünden sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |