Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Bugün düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki akılcı bir yaklaşımı seçin.. Farklı konuları savunarak, onunla birbirinize ters düşebilirsiniz. Yollarla ilgili yeni fırsatlar söz konusu..

 Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi daha özgür ve hareketli hissedebileceğiniz olanaklar içindesiniz. Yenilikler ve yolculuklar açısından olumlu bir gündesiniz.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne uyanıyoruz. Parasal güvence bizim için önemi büyük. Sağlıklı, doyumlu ve kendimizi güçlü şekilde ifade edeceğimiz bir yaşam istiyoruz. Tercihlerimizi bu doğrultuda yapmaktan yanayız. Bizi hiçbir şeyin üzmesine, kimsenin hafife almasına izin vermeyeceğiz.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde paylaşımdan yanayız. Kimsenin hakkı kimseye geçmesin, kimse kimseyi üzmesin, güzellik, tatlılık, huzur olsun istiyoruz.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süreçte, her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir. İlişkilerinizde dengeyi muhafaza ediniz. Hatta gerektiğinde politik tarzda hareket etmenin yararı büyüktür.
Saat 20:40 itibariyle etkili Ay-Akrep geçişinde genel olarak durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Eğer bir probleminiz varsa bir dostunuzla, sevdiğinizle dertleşmek iyi gelebilir.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, partnerinizle görüş birliğine varmanızı, birbirinizi anlamanızı, duygularınızı ifade etmenizi sağlar. Sizi kuvvetlendirir şüphelerinizden, endişelerinizden kurtulmanızda yardımcı olur. İnsanların desteğini görürünüz. Sosyal ilişkileriniz bir hayli yoğunlaşır.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönemde maddi açıdan bizi destekleyecek ortaklıklara, ilişkiye önem veririz. Belki de bir sıkıntımız vardır. Bunu aşabilmek için mecburen çıkarlarımızı düşünürüz. Ona göre iletişimde bulunuruz. Bu yanlış değildir. Evli Balıklar bu dönemde, eşlerinin parasal durumuyla yakından ilgilenirler. Bir sıkıntı varsa, ortaklaşa göğüs gerilir. Boşanma arifesinde olan Balıklar, nafaka davasıyla uğraşırlar. İş ortaklığı yapacak Balıklar, öncelikle ortağın güvenilirliği üzerinde durmalı, mutlaka yasal bir sözleşme yapmalılar. Cinsel yaşam bu süreçte pek önemsenmez. Burada önemli olan iki kişinin nezaketli, uyumlu, paylaşıma dönük şekilde hareket etmesidir. Yeni evlenecek Balıklar bu dönemde kredi çekerek eksiklerini görebilirler. Tabii ki bütçenizin şartlarını mutlaka gözden geçiriniz. Güneş-Terazi sürecinde Balıklar ilişkide titizlenebilir, öyle her şeyi beğenmeyebilirler. Bu durumda partnerin sevgisi, ilgisi ve empatide bulunması gayet kıymetlidir. Eğer partner, düşündüğünüz kriterlere uygun değilse ilişkiyi sürdürmek yerine ayrılabilirsiniz.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Rasyonel zekadan maksimum faydalanın. Keskin enerjili fikirler partnerden size akar. Üzerinizde baskı kurmak isteyen otorite figürleri olabilir. Onları kendinize kol mesafeniz kadar yaklaştırmayı becermelisiniz. Ne de olsa kendinize ait özel alana siz izin vermedikçe kimse dahil olamaz. Sanatsal faaliyetlerde ilham periniz üzerindedir.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Banka, kredi, borç, vergi, stopaj ve prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacaksınız. Gizemli ve ruhani konulara ilgi duyacaksınız. 
21 EYLÜL 2017 BALIK BURCU YORUMU
Ortaklaşa para konusunda mantıkla ilerleyecek ve işlerinizi kolay halledeceksiniz. İş hayatınızdaki güzel etkileşimler, parasal değişimlerinizi dengeleyecek ve size yeni şanslar yaratacak. 
20 EYLÜL 2017 BALIK BURCU YORUMU
Yeniay, ilişki adımlarınızı ve kararlarınızı hızlandırabilir. Bu kararları alırken kafanızın netliğinden emin olun. Aynı durum ortaklaşa işleriniz veya taşınma kararlarınız için de geçerli olacak. 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Eğer kültürel etkinliklere zaman ayırdıysan, programını erteleme. Bugün sorumluluklarına sahip çıkıyorsun.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Özgürlük temalı bazı konular ilişkinize yeni bir soluk getirebilir. Davranış şekillerinizde daha modern tavırlar üzerinden yaklaşım sergileme kararı alabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |