Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Bugün ani öfkelerden kaçınmalısınız. Sakin yapınıza yakışmayan davranışlar, sizi bile şaşırtıyor. Olayları yerinde değerlendirmesini öğrenmeniz gerekir. Mantıksal olaylara duygu karıştırdığınız zaman çok zorlanıyorsunuz.

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay/Plüton kavuşum etkisinin devam etmesi nedeniyle birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız ve kişilere karşı duygusal baskı kurmamaya, esnek olmaya özen göstermelisiniz. Arkadaş ortamında daha çok takdir ve ilgi görmek isteyebilirsiniz. Üyesi olduğunuz dernek ve kulüplerde akılcı projeler yönetebilirsiniz. Her türlü sosyal kurum ve etkinlikte boy gösterme ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirme üzerine kurgulu bir günde bulunuyorsunuz. Arkadaş ortamlarınızdaki dönüşüm ve değişimin kaynağı maddi ve manevi savaşımlarınızdır.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, ilişkimizde bağlılık son derece önemlidir. Eğer sizin bu anlamda sorununuz varsa, her iki taraf da birbirine gereken anlayışı göstermez. Tabii ki bu bir problemdir. Yapılması gereken, gerçekçi bir analizdir. Artı ve eksileriyle ilişkimizi gözden geçirmeliyiz.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde, para kazanmak amaçlı işlerimize ağırlık veririz. Fakat hayat şartları bazen istemediğimiz insanlara bizi mecbur bıraktığı için, zorluklar gözümüzden daha fazla büyüyebilir. Sabah saatlerinde biraz sakin olmakta yarar var.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır. Ders verici acı tecrübeleri yaşadığınıza üzülmeyiniz. Çünkü bu yaşanılanlar sayesinde eğri ile doğruyu birbirinden ayırmayı öğrendiniz. Canınız yandı belki ama kendinizi korumayı sonunda başardıysanız o zaman sorun yok demektir.
Saat 12:02 Mars-Pluto mücadeleci görünümü, sizi finansal kazanç yönünde mücadeleci kılıyor. Gücünüzü kanıtlamak istersiniz. Özellikle hedefinize varmak için ne olursa olsun her türlü engelin üzerinden atlamaktan yanasınız. Bunlar olumlu tabii ki. Ancak risk almadan, insanlarla karşı karşıya gelmeden, çıkarlarınızın farkında olarak bu dar patikadan geçmeniz gerekiyor. Kolay değil. Ancak zor da değil. Dikkat edilecek nokta, sosyal hayatınıza önem vermek, güçlü ilişkiler kurmak ve yetenekli olduğunuz alanlara yönelerek sıkı çalışmaktır. Pluto etkisi sizleri güçlendiricidir. İşini bilen kaptan demişler. Biz de bilelim.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşumu etkisi altında, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini işaret eder. Güvende olmak için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, toplumsal ilişkilerimizde güven, ciddiyet, sorumluluk olgularını ön planda tuttuğumuzun işaretçisidir. İşimize, dostluklarımıza önem veririz. Herkesle öyle fazla samimi olmayız. Parasal konularda ise, aktif bir harcama meyli görülebilir. Ancak kazanmaya dönük işlerde hırsımızın yükseldiğini fark ederiz.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınıza da zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hobilerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için planlar yapabilirsiniz. Değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Mücadele içinde olmak sizi daha zor durumlara sokabilir.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parasal konularda gerginliklere açık olabilirsiniz. İş yapacağınız arkadaşlarınızla veya çevrenizle parasal anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Bu etkiye karşı çok dikkatli olun.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Haksızlık yaptığını düşündüğün kişiden af dileyebilirsin. Ancak işler yolunda gitmeyebilir ve bundan pişman olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Duyacağınız haberlerle geleceğinizi yönlendirmemelisiniz.• Aşk’ta sürpriz adımlar alma zamanı.• Ani gelişen fırsatları araştırmanızı öneririm.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |