Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Beklediğiniz sonuçlara yaklaşmanız mümkün. Size destek verecek olayların altını çiziyor ve kısa sürede sabırlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu dönemde ilişkilerinizi irdelemek yerine sukunetle yaklaşmalısınız.

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Partneriniz bugün sizden ilgi bekler. Sizden bu ilgiyi kendisine fazlasıyla verecek empati ve sevgi mevcut olacak. Onun eleştirel tutumu karşısında akışta kalın. Birbirinize verdiğiniz fayda paha biçilemez boyutta olur.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, aşk konusunda düşünceleri ve hissedişleri yoğunlaşan kişi, tecrübelerinin ışığı altında hareket etmeyi tercih ediyor. Sezgiler o denli yükselişe geçiyor ki, kararlı olmanız halinde, her türlü alanda doğru olan seçeneği bulabilirsiniz. Burada önemli bir başka husus, gelecek vaat edene yönelmektir. Hangi konuda olursa olsun, uzun vadeli düşünmekte fayda var.
Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde partneriniz, iş ortağınız veya diğer kişilerle iletişiminize önem vermeniz gerektiğini işaret ediyor. Bağlanmak, huzur bulmak, mutluluğu yakalamak, anlaşılmak istersiniz. Bu hassasiyetiniz nedeniyle en ufak bir problemi dahi, gözünüzde büyütebilirsiniz.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz yükseliyor. Bir sorunumuz olsa dahi, eğer karşımızdaki kişi bizim için kıymetliyse ona laf söyletmeyiz. Sevilme isteğimiz bir hayli yüksek. Partnerimizin bu hassasiyetlerimize dikkat etmesi gerekecek.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, zihnimizin tümüyle isteklerimizin kabulü yönünde odaklandığını işaret ediyor. Yeni bir ilişkiye adım atabiliriz. İlişkimizde sorunlar varsa, mücadele ederek bunları geride bırakabiliriz. Çocuklarımız varsa, onların üzerine titreriz. Aşkta ılımlı olduğumuz gibi gayet sahiplenici davranırız. Duygularımız ve hedefimiz aynı doğrultudadır.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinize denge ve uyum içinde kalmaya çalışın. Sizi uğraştıran koşullarla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konuları sizden daha yetkin gördüğünüz kişilerle paylaşabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Ön göremediğiniz koşullar sizi biraz zorlayabilir.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Sevdiğiniz kişiye veya çocuğunuza karşı sert söylemlerde bulunmayın. Bugün, hayatı yumuşak algılamaya ve empati kurmaya özen göstermelisiniz.
27 HAZİRAN 2017 BALIK BURCU YORUMU
Bugün, ziyaretlerinize odaklanabilirsiniz. Yeme-içmeye olan düşkünlüğünüz kilo sorunlarınızı tetikleyebilir. Midenize çok yüklenmemeye özen gösterin.
26 HAZİRAN 2017 BALIK BURCU YORUMU
Hayatınızdaki kafa karışıklıklarını gerçekçi bir platforma oturtabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları tatil zamanı bile çok iyi değerlendirmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün etrafındaki olaylara odaklanma problemi yaşayabilirsin. Sorumluluklarını ikinci plana atabilirsin, dikkat!

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İletişiminizde hasass duygular içerisinde olabileceğiniz bir gün.Sevdiklerinie zaman ayırmak için güzel bir gün.Alınganlık yapmayın.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |