Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Neptün bir çok güzellikleri ortaya çıkarırken nostaljik duyguları da körükler. Yaşantınızda, duygusal takıntılarınızın ve kişisel isteklerinizin bileşkesini yaşama geçirme biçimi belirleyecek ve kesin çözüm getireceksiniz.

 Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızla ilgili koşullar sizi biraz yorabilir. İşlerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Hayatınızdaki engelleri aşmak için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz işlerde bürokratik konular gündeme gelebilir. Bazı olaylar nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırmaya çalışın.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle ilişkili olduğundan tabii ki dikkatli bir incelemeyi gerektiriyor. En altta size ufak bir not hazırladım. Onu mutlaka önemseyiniz. Şimdi gelelim bu Tutulmanın görünümlerini incelemeye. Öncelikle, çalışma hayatında, maddi konularda, kariyer planlamanızda, ilişkilerinizde kısaca kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istediğiniz her meselede inceleyici, gözlemci olmalısınız. Bir şey sizde kuşku, endişe uyandırdığında bunun üstünü örtmemeli, araştırmalısınız. Üretime dönük ve yeteneklerinize göre bir iş tercihinde bulunmalısınız. Riskli yatırım, borçlanma, kredi, mal-mülk paylaşımı gibi konularda sağlam, güvenilir ve uzun vadeli olanına yöneliniz. Zaten bu Tutulmada kendinizi güçlü hissetmediğiniz hiçbir olgunun içinde yer almazsınız. Sağlığınız son derece önemli. Güzellik, estetik, bakım, hijyen, beslenmeye önem vereceksiniz.
Hiçbir şeyi hafife almayacaksınız. Almamalısınız da. Bilmem ifade edebildim mi? bunlar çok önemli. Siz kendi bedeninize, ruhunuza değer verirseniz, verimli işler çıkarırsınız. Kendinizi gözlemleyin daima. Bugün nasılım, bugünler de kendimi iyi hissediyor muyum, ne gibi şikayetlerim var diyerek kendinizle hep bağlantıda kalın. İşinizde yükselmek için dil öğrenin, kültürel faaliyetlere açık olun, akıllı ilişkiler kurun, yarar-zarar hesabı yapın. Bu bana faydalıdır, bundan zarar görebilirim diyerek muhasebede bulunun. Proje üretin, başkalarını eğitin, o konuda yetkin birey olun. Dünyanın bin bir türlü hali var diyerek, başka alanlarda beceri geliştirin. Son olarak tekrar söyleyeyim. Hayata katılın, duygusallığı bir yana bırakın. Başkalarının sizi desteklemesini beklemeyin. Siz kendinize güvenin. Hiçbir şeyi gözden kaçırmayın. Hayalci olmayın. Bir yanlış, bir hata varsa yüzleşin. Bu sizi geliştirir. Zararlı alışkanlıklarınızdan sağlık anlamında uzak durun.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, özel ilişki veya iş ortaklığı, evlilik, boşanma, sağlık, çalışma hayatınızla ilgili konularda lütfen incelemede bulunun, hemen karar vermeyin. Her bir detaya dikkat edin. Bekleyin, gelişsin, netleşsin ondan sonra tercihte bulunursunuz.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Aslan burcundaki Güneş tutulması sizin gündelik hayatınızda radikal değişikliklere gitmenize neden olacak. Hayatınıza yeni bir evcil hayvan dahil edebilirsiniz. Çalıştığınız ortamda yeni bir düzene geçmek, çalışanları organize etmek, taşınmak ya da dekorasyon değişikliğine gitmek için aktif bir süreç. Kalp ve damar sağlığınıza özen gösterin. Kendinizi çok fazla yormayın.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Güneş tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yeni konuları karşınıza getirebilir. Günlük hayatınızın ritminde önemli değişiklikler oluşabilir.20 AĞUSTOS 2017 BALIK BURCU YORUMU
Yapmanız gereken günlük işlerinizi kolay şekilde toparlayacak ve bu pazar ortak parasal fırsatlarınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu birkaç gün boyunca iş alanlarınızda birtakım önemli adımlar ve sonuçlar ortaya çıkabilir.
19 AĞUSTOS 2017 BALIK BURCU YORUMU 
Kafanız meşgul olacak ama aşk hayatınızda güzel duygular içindesiniz. İşlerinizde sorumluluklarınız devrede olabilir. Parasal konularda kolay tepki vermeye açıksınız, riskli işlerden kaçının.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Para ve maddi kaynaklar için önemli bir gün. Bugün özellikle kredi, kişisel borçları olan Balıklar için olumlu.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Kararsız kaldığınız bazı durumlara karşı netliğinizi korumalısınız. Aşkta ve sosyal yaşamda bazı iyi niyetlerin de yanlış anlaşılması mevcut.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |