Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Hayatınızın; zıtlıkların bir bütünü olduğunu unutmayın. Bu anlamda düşünmeye çalışırsanız, kayıplarınızla ilgili olarak girdiğiniz streslerin etkisini azaltabilir ve tamamen yok edebilirsiniz. Kazançlara yelken açacaksınız.

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Yöneticinizin çıkaracağı zorluklara göğüs germeli asla istifa etmeyi düşünmemelisiniz. Zira aranızdaki diyalog gerginliği bir süre sonra halledilecektir. Evdeki hızlı trafik de sizin zihninizi zorluyor. Dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Fedakarlıklarınızın sınırını çizmeli, sahip olduğunuz değerlerin altına, mütevaziliği bir kenara bırakarak, imzanızı atmalısınız.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu, çevresel ilişkilerde, eğitim ve iş hayatınızla ilgili konularda sağlam kararlar vermenizde yardımcı olacağını söylüyor.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, dinginleştirici, huzur verici olup, hayata olan direncimizi yükseltici, şifalandırıcı ve sizi manevi yönde destekleyicidir.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Parasal açıdan dikkatli olmak gerekiyor. İhtiyaçların giderilmesi maksadıyla yapılacak harcamaları denetim altına almak gayet yararlıdır. Eeldekinin korunması ve risk alınmaması şarttır.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yazışmalarınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken gündesiniz. İletişim bugün sizin için önemli olabilir. Kendinizi doğru ifade etmeniz önem kazanabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler olabilir. Gün içinde yaratıcılığınızı arttıracağınız işlerle ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

İletişime dayalı işlerinizde tuttuğunuzu koparacaksınız. Diğer konularda da keyifli bir gün olacak. Özel hayatınızda didişmeyi bir kenara bırakacak, yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Hırsın seni hiç olmadığı kadar mücadeleci yapıyor. Bir süre önce haksızlığa uğradıysan bugün sonuç alman mümkün.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Yeni fikirleri ile hayatınıza yeni bir oluşum katmak isteyebilirler.• Farklı fikirlere kulak verin.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |