Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Ay burcunuzda ilerliyor. Düşüncelerinizin sizi olumlu yönlendireceğinden emin olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlamak üzere ve sevdiğiniz işi yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Çalışmayı seviyorsunuz..

 Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte planlar yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Duygusal konular sizi biraz yorabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Değiştirmek istediğiniz durumlar hız kazanabilir. Eğitsel konularda zorlanabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu süreç genel olarak, bilgi ve tecrübemizi hedefimize varmak amacıyla kullanabildiğimiz zaman dilimidir. Fikirlerimizi dile getiririz veya iletişim alanında meslek sahibi olabiliriz. Sık sık işimiz için seyahatlere çıkabiliriz veya böyle bir görev üstleniriz. Bir müddet için bir iş yerinde çalışır, tecrübe ediniriz. Dayanıklı ve sabırlı olmayı öğreniriz. Hayatın önünde olandan ziyade arka planındaki ruhu keşfederiz.
Şimdi gelelim önemli bir hatırlatmaya. Güneş-Yay burcunda seyrini sürdürürken, Merkür 3 Aralık itibariyle Yay burcunda gerileyecek. İş hayatımız ve ailevi yaşantımızla ilgili kararlarımızı 27 Kasım itibariyle gözden geçirmeye başlayalım. Karşımıza çıkan teklifi hemen kabul etmek, patron konumundaki kişilerle ilişkimize dikkat etmemek, sorumluluklar ve görevlerimizi ihmal etmek yanlış olur. İşleri zamanında bitirmek, yerine yetiştirmek pek kolay olmayabilir. Tekrarlanan toplantılar, görüşmeler canımızı sıkabilir. İşlerimiz yavaşlayabilir. Aklımızda başımızda olsun derim.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim bugün sizi, güncel temponuzda tartışmalara maruz bırakabilir. Pozitif enerjinizle herkesle iyi geçinmeye çalışın. Kalp hastalıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Her olumsuz koşul sizi mutsuz ve kötümser bir ruh haline sokmasın. Meditasyon, masaj gibi desteklerle rahatlayın.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

"
">Kendinizi iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, farklı yöntemlere yönelebilirsiniz. Hırsınızı işinize kaydıracaksınız. 
21 KASIM  2017 BALIK BURCU YORUMU
Güzel planlarınızı, güçlü insanlardan alacağınız güzel tekliflerle ortaya koyacaksınız. Gelecek planlarınıza karşı tutkularınız önem kazanıyor. Kafanız karışık olabilir. 
20 KASIM  2017 BALIK BURCU YORUMU
Hayattan keyif alacaksınız. Yeni sorumluluklar üstlenmekten vazgeçmiyorsunuz ama önce eski şlerinizi tamamlamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sabah saatlerinde kendini koştururken bulabilirsin. Kişisel önem verdiğin konuları ön plana çıkartıyorsun.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Kariyerinizde üst otorite ile bazı sorunlar oluşabilir. Sizleri yanlış yorumlayacak davranış şekillerinden kaçınmalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |