Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Yengeç Burcu Yengeç Burcu Ocak Falı

Toplumsal hedefleriniz, kariyer ve sosyal statünüz değişmeye devam ediyor. 2015 yılına geri dönüp baktığınızda bu değişimin nasıl sarsıcı ve ani bir şekilde gerçekleştiğini göreceksiniz. Pek çok Yengeç iş değişikliği yaşadı, evlendi ya da ünlü oldıı, bu süreç devam edecek. Uranüs geniş kitleleri etkileyen enerjisiyle herYengeç'i bir star yapmasa da kendi çevresinde tanınır hale getirecek. Satürn uzun süredir aşk konusunda canınızı yaktı, sorumluluk yüklenmenize sebep oldu.

Artık aşk konusunda olgun, dingin bir bilge olarak yaşamınıza devam ediyorsunuz. 2016'yla birlikte çalışma koşullarınız, iş ve gündelik hayatınıza dair sorumluluklarınız ağırlaşacak. Mottonuz "Çalış çalış çalış!" ekseninde dönmelidir. Size önerim: Bu yoğun çalışma temposunda takdir, ilgi ve şefkat beklememeniz; çünkü Satürn soğuk, mesafeli ve ciddidir. Gözyaşlarınız, duygu seliniz onun daha ağır sınavlarına maruz kalmanıza sebep olacaktır. İşten ayrılmak, iş değiştirmek için hiç uygun bir zaman diliminde değilsiniz.

Hayatınızı her konuda programlı, disiplinli geçirmeniz çok önemli. Sağlığınıza çok önem verin, kontrollerinizi yaptırın. D vitamini eksikliği bu evrelerde sıkça rastlanan bir durum. Jüpiter Başak burcunda hareket ederken size çok sayıda proje ve eğitim alma şansı sunacak. Kısa süreli seyahatler, pazarlama, tanıtım ve görüşmeler açısından şans. bolluk, bereket yağacak.Yakın çevreniz ve kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Bu dönemde blog açmak, ınternet işine girmek ve yazarlığa soyunmak yanında iletişim yeteneklerinizi ortaya koyacağınız çalışmalara imza atabilirsiniz.

10 Ocak'ta oluşan yeni ay eneıjisi, evlilik, ortaklık ve ticari girişimler açısından yeni başlangıçlara uygun etkiler sunacak. Yalnız samz evlenebilirsiniz. Bu etkileşim eş ya da ortağınızın hayatında yeni bir sürece girdiğine işaret eder. Yurtdışına yerleşmek ya da şehir değiştirmek, bu eneğinin etkisinde gerçekleşen sıkça gördüğümüz durumlar.

6-25 Ocak Merkür gerilemesi, geçmişten gelen bir borcun ödenmesine sebep olabilir. Kredi, ödeme, borç, alacak verecek, vergi gibi konularda ödeme yapmanıza rağmen "borç ödenmedi" şeklinde durumlara maruz kalabilirsiniz. Ödemelerinizi kontrol ederek, ödeme evraklarınızı saklayarak kontrol altında tutun Yalan, iftira, dolandırılma, kandırılma gibi konularda temkinli olun.

9-23 Ocak arası ış arayan Yengeçler için şanslı bir zaman dilimi olacak
Zira iş görüşmeleri, kariyer fırsatları hayatlarında gelinim ağlayacak, bolluk bereket fırsatı sunacak. İş ortamınızda size içten içe aşık olan bir ış arkadaşınız duygularını açarak şaşkınlık yaratabilir. Aşırı tatlı tüketimine dikkat edin, kilo alabilirsiniz.

11-27 Ocak arası aşk ve ilişkilerde hareketli, enerjik ve girişimci olacaksınız. İnsanlar enerjinize hayran kalacak. Bu dönemde ilişkiler tensel ve cinsel tema üzerine kurulu olacağından hayatınıza giren kişilerin size tutku mu, sevgi mi beslediğini iyi analiz etmenizi öneririm. Bu evrede cinsel enerjiniz çok yükselecek. Evli olanlar çocuk sahibi olabilir, evli olmayanlar planlanmayan bir hamilelikle karşı karşıya kalabilirler. Hamile olan Yengeçler düşük riskine karşılık doktor kontrolüne gitsinler.

24 Ocak dolunay enerjisinde, parasal ve maddi konularda gerginlik yaşanabilir. Beklediğiniz bir para gecikebilir. Bu durum üzerinizde ciddi bir baskıya neden olabilir. Yengeç burcu insanı bilinçaltı düzlemde 'para ve güvenlik' duygusunu eşitlediğinden bolluk bereket açısından kendini ciddi şekilde kısıdar. Güven ihtiyacını yeniden yapılandırmak için gün içinde "güvendeyim" olumlaması, bolluk ve bereket akışının yeniden canlanmasına yardımcı olacak.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri