Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Yay Burcu Yay Burcu Ocak Falı

Uranüs'ün sürprizleri aşk konusunda 2015 boyunca kafanızı karıştırdı. Karıştırmaya da devam edecek. Sürpriz bir şekilde hızla başlayan; fakat nihayete ermeyen aşklar, ihanetler, gözyaşı ve dram sahneleri sizin özgür ruhunuzdan beklenmeyecek bir naiflik, sadelik ve içtenlikle kalbinize nakşolundu. 2016'da da aynı etki devam edecek. Bu dönemde hayatınıza giren kişiler, özgürlük ve bağlılık arasında var olduğu gözle görülmeyen, fakat hissedilen ince çizgiyi sizlere hissettirecek. Bir de üstüne üstlük Satürn'ün 2015'teki keskin sınavları, arkanızdan iş çeviren ve sizin
bakış açınıza uymayacak ölçüde sinsi, vicdansız ve aldatıcı yapıda insanlarla yüzleşmenize sebep oldu. Dramatik bu gerçekler, Yay'ın aşırı iyimser hatta bazen saflığa varan düşüncelerini, hayatın Yeşilçam sahneleri misali, Erol Taş'ları, Aliye Rona'larıyla muhatap etmek içindi. Şimdi Satürn tüm gerçekliğiyle sizin burcunuzdan geçerken sizi hayatın tüm alanlarında sınava tabi tutacak. Olgunlaştığınız, sorumluluk aldığınız ölçüde Satürn size ödüllerini sunacak.Tüm Yaylar için, öğretici olduğu kadar, hayatın yan rolünden başrolüne çıkacakları cesur bir süreç başlamış bulunuyor. Hayırlara vesile olsun...

2016, Jüpiter'in Başak seyriyle tembelleşme, huysuzlaşma hissi yaratacak. Aşırı genişleme hissi, hayatı sorgulama sularında sizlere adil bir filozof olabilme imkanı yaratacak.Toplumsal hedefler. tanınma, takdir ve övgüyü doyasıya yaşayacağınız bir sü-reeten geçiyorsunuz. Kocaman bir fakat ise; bunu emek, gözyaşı ve azim olmadan elde etmenizin zor olduğu. Bu gerçeği unutmadan. tembelliğe meyletmeden hedefinizi hayata geçirmeniz mümkün olacak. Zira tüm gözler üzerinizde olacak, sahne sizin: ve perde!..

10 Ocak yeni ay enerjisi parasal ve maddi konularda gelişmelerin yaşanacağına işaret ediyor. Bu enerji size maddi kaynaklarınızı çoğaltacağınız alternatif bir iş olanağı sunabileceği gibi çalışma temponuzu da artıracak. Sahip olduğunuz bir malın değer kazanmasıyla kâr elde edebileceksiniz, ayrıca satışıyla zengin olma potansiyelinizin epeyce yüksek olduğuna dair etkiler var. İş arayan ya da iş değiştirmek isteyen Yay'ın "hareket berekettir" mottosuyla iş başvurusu yapmaları, bol kazanç getirecek bir işe girmelerine yardımcı olacak. Tembellik, karamsarlık ve "aman sonra yaparım" gibi cümle kalıpları ve tavırlarını hayatınızdan çıkarmanızı tavsiye ederim. Zira bu, enerjinizi aşağı çekecektir.

6-25 Ocak Merkür gerilemesi iletişim konusunda sıkıntılar ortaya çıkarabilir. Yolladığınız mailleri iki kere kontrol edin. Pazarlama, iletişim, medya, halkla ilişkiler, eğitim gibi alanlarda çalışıyorsanız müşterinizin söylediklerinizi doğru anladığından ™un olun. Hatta mümkünse yazılı olarak teyit alın. Sunum notlarını müşterinizle paylaşın.

9-23 Ocak arası yakışıklılık veya güzelliğinizle herkesin ilgi J olacağınızın garantisini verebilirim. Ertelediğiniz kuaför da güzellik salonu randevusuna gitmenizin zamanıdır. Herkes size sempatik ve hoş göründüğünüzü söyleyecek, hatta iltifat yağmuruna tutulacaksınız. Aşk, flört ve çıkma teklifleriyle kapınızda uzunca kuyruklar oluşabilir. Evlilik, ortaklık ve ticari girişimler açısından şanslı olan bu süreci mutlaka değerlendirmelisiniz.

11-27 Ocak arası gizli düşmanlar, arkanızdan iş çeviren sinsi arkadaşlar can sıkıcı olabilir. Öfkenizi bastırma çabası sizi halsiz, yorgun ve bitkin düşürebilir. Sağlığınız konusunda hassas olabilirsiniz.Yayların bünyesi kuvvetli olmasına rağmen bu dönemde vitamin ve mineral takviyesi alınması yerinde olıır. Ufak tefek parasal kayıplar yaşanabilir. Hiç canınızı sıkmayın, zira kazancınızın artış yaptığı bir dönemdesiniz.

24 Ocak dolunayında eğitim, seyahat, hukuki konularda can sıkıcı bazı gerginlikler yaşanabilir. Pazarlama, tanıtını, sunum gibi süregelen işlerinizin tamamlandığına şahit olabilirsiniz. Boşanma sürecinde olan Yayların davası nihayete erecek.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri