Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Terazi Burcu Terazi Burcu Ocak Falı

Evlilik, ortaklık ve ticari girişimlerde Uranüs eneıjisi anı gelişmelere sebep oldu. Anı bir şekilde evlendiniz ya da ayrıldınız. Ortağınız size beklemediğiniz bir mali kriz yaşattı veya eşiniz sizi aldattı. Tüm bunlar, başkasını kırmak istemeyen Terazi'nin karar alma mekanizmalarını harekete geçirerek yol ayrımı yaşamalarına sebep oldu. 2016 da aynen bu enerjiyle devam edecek. Yılın mottosu "ilişkilerde sürpriz gelişmeler" olacak. Şaşırdınız, üzüldünüz ama değiştiniz. Nihayet 'ben' demeyi öğrendiniz. Satürn'ün keskin kılıcı uzun süredir maddi konularda kısıtlama ve engellenme yarattı. Önümüzdeki süreçteyse iletişim biçiminizde daha içe dönük davranmanıza sebep olacak.Yakın çevrenizin sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşler sıkıntı yaratacak.
Okumak, öğrenmek hayatınıza çok değerli bilgiler kaucak. Kütüphaneler dolusu kitap okuyabilirsiniz. Bu evrede konuşmaktan ziyade düşünceleri derinleştirmek, bilgeleşmek ve hayatın anlamını kavramak söz konusu alacak. Fikirleriniz olgunlaşacak, hayatı ciddiye almaya başlayacaksınız. Jüpiter'in Başak bun undaki seyriyle 2016 boyunca ilahı bir korunu altında olacaksınız. Dua, dilek, ve isteklerinize yanıt gelecek. Uzun süren bir rahatsızlığınız ya da engeliniz varsa şifa bulacak, özgürlüğe kavuşacaksınız.

10 Ocak yeni ay enerjisi, ev ve ailenizle ilgili yeni gelişmele-vesile olacak. Evinizi yenileyebilir, değiştirebilir, ev, emlak ya da arsa satın alabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkileri geliştirmenin um zamanı. Kariyerinizle ilgili planlar yaparak, "İleriye dönük nasıl bir hedef belirtiyorum, bu hedefe ulaşmak için neler yapmalıyım?" sorularını kendinize sorabilirsiniz. Aile terapisi ya da kökenlerinizle ilgili çalışma yapmanızı öneririm.

6-25 Ocak arası Merkür gerilemesi sebebiyle geçmişte yaşanmış hüzünlü bir aşk yeniden hayatınıza girmek isteyebilir. Riskli yatırım ve borsa gibi işlerden uzak durmanızı öneririm. Altın yatırımı yapmak için de hiç uygun bir zaman dilimi değil. Yaratıcı yazarlık kursu, kitap yazmak ya da kendinizi ifade edeceğiniz hobi mahiyetinde bir işe başlayabilirsiniz.
Çocuğunuzla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

9-23 Ocak arası çevrenizle uyumlu ilişkiler kurmanız mümkün. Yaratıcılığınız, ifade ve düşünme becerinizle takdir toplayabilirsiniz. Sunum, pazarlama ve iletişim gibi konuları içeren işlerde çalışıyorsanız şans sizden yana olacak. Kendinizi geliştireceğiniz bir eğitime başlamanın zamanıdır. Blog açmak, web sitesi kurmak ve e-ticaret yapmak gibi internet temelli işler para kazandırabilir, tanınma sağlayabilir.

11-27 Ocak arası, parasal ve maddi konularda girişimde bulunmak, iş kurmak ve alternatif kabiliyetlerinizi ortaya koyacağınız çalışmalara imza atmak için uygun. Gelirinizi artırmanın yollarını bulabilirsiniz.

24 ocak dolunay etkisiyle sosyal çevreniz hareketlenecek. Yeni tanıştığınız kişilerden proje bazlı teklifler alabilirsiniz.Yakın bir arkadaşınızla tartışma, gerginlik ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hedeflediğiniz işlerde başarı sağlayacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz. Maddi konularda bazı gecikmeler yaşanabilir. Bebek isteyen Terazi, hamilelik haberi alabilirsiniz.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri