Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Oğlak Burcu Oğlak Burcu Ocak Falı

Ev ve ailenizle ilgili uzun yıllardır süregelen travmatik değişimler aynı hızla devam ediyor. Pek çok Oğlak ruhsal sağlığını yeniden kazanmaya çalışıyor. Çünkü Uranüs onları tam olarak köklerinden sarstı. Anne babasını kaybedenler, kariyeri düşüşe geçenler, evlerini değiştirmek zorunda kalanlar, hatta evini, vatanını değiştirenler... Oğlak,genel olarak Oğlak enerjisinin Plüton ve Uranüs eııeıjisiyle etkileşiminden bunları yaşıyorlar. Zaten ancak Oğlak gibi güçlü bir karakter bu kadar dramatik olayın üstesinden gelebilirdi. Ödülü mü?
Bunların sonucunda, bilgelik ve yaşam tecrübesini sizler kadar kazanmış başka bir burç olduğunu zannetmiyorum. Hayatınızın altı üstüne geldi, biliyorum, sız de şaşkınsınız; fakat ilerleyen süreçte hayatın sizin için çok güzel planları var. Bekarlığa yemin etmiş birçok Oğlak evlendi, bağımlılıklarına düşkün olanlar özgürlüğünü ilan etti. Hatta Oğlak burcunun meşhur inadına sonsuza kadar elveda diyenler oldu, 2016 boyunca Oğlak'ın "elveda" nidaları evreni dolduracak. Satürn uzun süredir sosyal çevrenizi, hayallerinizi ve ideallerinizi şekle şemale soktu. Sizden yepyeni bir insan yarattı. Çevreniz çok değişmiş olmalı, hatta pek çok arkadaşınız hayatınızdan çıkacak.

Sonsuzluğun yörüngesinde kaybolup gittiler. Sağlam, kalıcı ve değcrli olanlar halen yaşamınızda. Hep de olacaklar! Şimdilerde Satürn sessiz, derinden bir tavırla iç âleminizi şekillendirecek. Ufak çapta depresif, büyük çapta isyankâr tutumlara meyledebilirsiniz. Zira bu dönemde parasal konularda verilen sözlerin tutulmaması, arkanızdan ış çeviren kişiler, dedikodular sizi yorabilir. Nazar ve negatif enerjilere açık bir dönemde olduğunuzdan, dua, meditas-yon, ibadet vs gibi manevi çalışmalara yönelmenizi önerebilirim. Size yol gösterecek, akıl verecek yaşça sizden büyük bilge insanlar tanıyabilirsiniz. Sözleri altın değerinde olacaktır, kıymetini bilin.

10 Ocak yeni ayı, sağlıklı beslenme, diyet ve egzersize başlamanız için çok uygun etkiler sunuyor. Yanlış beslenme sebebiyle kocaman olan göbeğinizi eritmek için, sağlıklı bir diyet programına girmek, hatta en yakın spor merkezine koşar adım yazılmak yerinde olacak.

6-25 Ocak Merkür gerilemesi sebebiyle ticari girişimlerinizde gecikmeler yaşanabilir. Yanlış anlaşılma, verilen sözlerden cayma ya da pişmanlık duyma gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Gökyüzü parasal konularda karar almak, evlenmek ya da ortaklığa girmemeniz konusunda uyarı veriyor.

9-23 Ocak arasında gönül ilişkileri hüsran olabilir. Devam eden bir aşk ilişkisinin aslında aşk görünümlü bir yalan olduğu gerçeği kalbinizi derinden yaralayabilir. Parasal konularda ortağınız, sevgiliniz ya da eşiniz sebebiyle kayıplara uğrayabilirsiniz. Öze dönmek, manevi çalışmalar yapmak, hatta terapiye başlamak için çok uygun zamanlar. "Dışarısıyla uğraşmak yerine ruhunuzla uğraşmak" ocak ayııun mottosu olsun.

11-27 Ocak arası, davet, Organizasyon, arkadaş toplantılarına çağrılabilirsiniz. Sosyal çevreniz ciddi şekilde hareketlenecek. İnsanlar sürekli sizinle birlikte olmak isteyecek. Popülerlik yakalayacağınız partilerin aranan ismi olabilirsiniz.

24 Ocak dolunayı krizlere işaret ediyor. Sizi başkalarının kaynaklarından gelecek para, nafaka, ödemeler ve borçlar noktasında sınayacak. Yakın çevrenizden bir kayıp ya da ölüm haberi üzüntü yaratabilir. Eş ya da ortağınızın yaşayacağı mali bir kriz sebebiyle yaşanacak parasal kayıplar can sıkabilir. Ödeme ve borçlarınıza karşı temkinli yaklaşın. Kredi çekmemeniz ve borçlanmamanız konusunda gökyüzü ciddi uyarılarda bulunuyor. Sponsorluk ya da burs beklentiniz varsa bu konularda gelişmeler yaşanabilir.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri