Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Kova Burcu Kova Burcu Ocak Falı

Uranüs enerjisi düşünce yapınızı köklii bir şekilde değiştirmeye devam ediyor. İletişim kurma ve kendinizi ifade etme şekliniz geçmişe göre oldukça farklılaşmış olmalı. Yakın çevrenize, bilgiye önem veren, sizi ileriye taşıyan ve modernize eden insanlar gelmeye başlamışlardır. 2016 boyunca fikirleriniz ve yaratıcılığınızla herkes tarafından beğenilmeye devam edeceksiniz. Pazarlama, iletişim, medya ve internet üzerinden olan her türlü konuda Uranüs sizi destekleyecek. Satürn iki yıldır kariyer, toplumsal statünüz ve hedeflerinize ulaşmanız için sizi çok yordu, biliyorum.
Ama geriye dönüp baktığınızda buna değdiğini görüyorsunuz eminim. Sağlam temeller üzerine inşa edilen kalıcı başarılar elde ettiniz. Satürn'ün yeni seyahati çevrenizde size sıkıntı veren, gerileten ve engelleyen kişilerin temizlenmesinde yardımcı olacak. Bilge, yaşça sizden büyük ve olgun kişiler hayatınıza girebilir. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için, ideallerinizin havada kalan kısımlarını topraklamanız açısından gerçekçi stratejiler üretmeniz gerekecek. İnternet ve sosyal mecralar size kalıcılık sağlayacak projeler sunabilir. Jüpiter'in Başak burcundaki seyahati 2016 boyunca parasal konularda fayda sağlayacak. Nafaka, kredi, borç. ödeme, vergiler, devletle ilgili konularda şans sizden yana olacak. Hukuksal hır sorununuz varsa şanslı bir süreçte olduğunuzu söyleyebiliriniz.

10 Ocak'takı yem ay maneviyatınızı derinleştireceğiniz bir sürece girdiğinizi gösteriyor. Fiziksel dünyanın karmaşasında kaybolmuş ruhlarımızı zaman zaman tamire almaya, dinleme-w ve tedavi etmeye ihtiyacımız oluyor. Kova için, yeni ayda. ruhsal ve psikolojik olarak meditasyon, yoga, maneviyat, dua, ibadet gibi çalışmalara yönelip içe dönerek ruhunu şifalandır-maya olanak tanıyacak enerjiler var. Buda, Mevlaııa misali, anlayış. tefekkür ve teslimiyet temelinde farkındalık kazanmak iyi gelecektır. Gökyüzü psikolojik terapilere başlamak, kronikleşen bir rahatsızlığınızdan dolayı doktora başvurmak için çok uygun görünüyor. Kişiliğinizle ilgili bilmediğiniz özellikleri keşfetmek ve rüyaları takip etmek bu evrenin doğru değerlendirilmesine yardımcı olacak.

6-23 Ocak Merkür gerilemesinde ticari ya da hayati anlamda önem taşıyan kararları bekletmenizi öneririm. Zira "Ben ne yaptım Allahım" nidalarıyla dizlerinizi dövebilirsiniz.

9-23 Ocak arası çevrenizde aşk çanları sizin için çalacak. Sosyalleşmeğiniz, arkadaşlarınızla keyifli davet ve organizasyonlara katılacağınız enerjiler var. İçsel rahatlamayla birlikte arkadaş çevreniz genişleyecek. Parasal anlamda hedeflediğiniz bir terfi ya da yükseliş haberinin eli kulağında olabilir. İnsanlar size tavda sağlayacak, yeni tanıştığınız kişilerden yardım göreceksiniz.

11-27 0cak arası, kariyerinizde çok çalışacağınız, emek vereceğiniz bir zaman dilimine işaret ediyor. Azım duygusunun yerini hırs, öfke ve çekememezlik alırsa arkadaşlarınızla aranız bozulabilir ! Anlayışla, "elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak" yeterli olarak."Öfke baldan tatlıdır" misali yöneticinizle ağız dalaşına girmek, tersleşmek size zarar getirebilir.

24 Ocak dolunayı, evlilik, ilişkiler, ortaklıklar alanında gerilim yaratacak. Eş ya da ortağınız sinirli, agresif ve gergin tavırlarıyla sızı üzebilir. Bu dönemler bitiş ya da başlangıç gibi keskin kararlar almak açısından doğru zamanlar değil. Derin bir nefes alarak empatı kurmaya çalışmak önemli. Ticari konularda ortağınızın yaratacağı krizli bir durum can sıkıcı olabilir.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri