Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Koç Burcu Koç Burcu Ocak Falı

Uranüs enerjisiyle, evlilik, ortaklık ve kişisel kararlarınız anlamında büyük değişimlere maruz kaldığınız bir yılı, 2015'i geride bıraktınız. Kişisel ayakta kalma mücadeleniz sizi yeni fikirlere, ufuklara ve anlayışlara doğru ilerletti. Öte yandan Satürn etkisiyle, alacaklarınız, borçlar ve ödemeler konusunda ciddi bir süreçten geçerek kimseye güvenmemeniz gerektiğini ağır dersler eşliğinde öğrendiniz. 2016 yılıyla birlikte yeni bir sürece gi-riyorsunuz.Yaşanacak yeni olaylar ve çıkarılacak yepyeni dersler olacak.
Zira Satürn dünyevi anlayışınızı geliştirecek, size evrensel boyutta düşünme kabiliyeti kazandıracak. Hayatı yeniden bir üst pencereden anlama, tanıma ve tecrübe etme fırsatı verecek, hakikatleri algılamanıza yarayacak olgun kişiler hayatınıza girecek.

Jüpiter, Başak burcunda hareket edeceği bir yıl boyunca, hayatınıza yeni projeler, sorumluluk alacağınız işler, gündelik uğraşılar ve işinizde başarı sağlayacağınız, teşekkür ve takdirlerin havada uçuştuğu; iş arayan Koçların güzel işlere girebileceği eneıjiler getirecek. Fiziksel sağlığınız için egzersiz, diyet yapabilir, doktor kontrolünden geçerek kronik bir rahatsızlığınıza şifa bulabilirsiniz.

10 Ocak'ta gerçekleşecek yeni ay enerjisi, toplumsal kaderinizi gerçekleştirmeniz, iş hedeflerinizi yeniden oluşturmanız açısından size yepyeni, taze ve canlı bir enerji verecek. İş arayan kişilerin hedefleri doğrultusunda bu tarihi değerlendirmelerini öneririm.

6-25 Ocak arasında vuku bulacak Merkür gerilemesi, beklenti içinde olduğunuz hedefleriniz, hayalleriniz ve projeleri, nızde gecikme yaratabilir. Bu gerileme etkilerini farkında! geçirmek için "her şeyin bir zamanı vardır" mottosunu bakn açısı edinmenizi öneririm. Maaşınızı geciktiren patrona kızmak yerine "Ben bu iş yerinde, bu davranışı neden kabul ediyorum?" sorgulamasını yapmanız daha doğru olacak.

9-23 Ocak arasında, üniversitede yüksek eğitim almak ya di kendi işini başkalarına tanıtmak açısından uygun enerjiler var; elbette "Satürn Amca"nın disiplin, azim ve emek verme, hatta yüzünüze çarpılan sunum dosyanızın, tezinizin haptın bir tokadı olduğunu algılayarak, yılmadan yeniden hazırlama gibi tatlı sert davranışlarını alttan almak kaydıyla...

11-27 Ocak arası, ortaklaşa kaynaklarınız, borçlar, ödemeler, kredi ve kriz yaratan her türlü durum, tüm can sıkıcı senaryola-rıyla yeniden gündeminize otururken; derin bir nefes, içten bir gülümseyiş ve her şeye rağmen hayatı "seni seviyorum" nidalarıyla yeniden kucaklamak ferahlatıcı bir çözüm olacak. Para enerjidir, bazen gelir, bazen gider. Buradan ders çıkarmak, bizi zora sokan ortağımız ya da eşimize kızmak yerine "Ben bu ilişkiyi neden sürdürüyorum?" sorusunu sormak daha mantıklı olacak.

24 Ocak, dolunay etkisiyle yalnız olan Koçlara tutkulu bir aşk, riskli bir sürü iş, evli olanlara ise sürpriz bir bebek haberi getirebilir. Çocuğu olanlar çocuklarıyla yaşadıkları sıkıntılı süreçlere hazırlıklı olsunlar.

Öfkeli âşıklar, küsen çocuklar, sürpriz bebekler ve aşklar ayın gelişmeleri arasında. Derin bir nefes alarak evrene "mutluyum" diyeceğiniz sebepler yakanızı bırakmasın...
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri