Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


İkizler Burcu İkizler Burcu Ocak Falı

2015 yılı boyunca devam eden sosyalleşme hareketiniz 2016 yılında da artarak devam edecek. Yeni insanlar, arkadaş grupları, sosyal aktivite ve partiler hayatınızın merkezinde yer alacak. Hayatınıza giren insanlar, hayallerinizi, hedeflerinizi ve ideal dünya fikrinizi şekillendirmeye devanı edecek. Öte yandan hayata bakış açınız geri dönüşsüz bir biçimde değişmekle meşgul. Hele Satürn'ün Akrep'ten Yay burcuna geçişi sizin için ziyadesiyle manidar; çünkü Güneş enerjinize; yani kimlik, irade, başarı, tanınma gibi konularda çok çalışmanız talep edilecek.
Kendinizi kısıtlı, engellenmiş ve sürekli eleştirilen bir durumda görmeniz mümkün. İlişkiler, evlilik, ortaklık, ticari anlaşmalar açısından 'tamam mı, devam mı' noktasında otuz yıllık bir süreci etkileyen kararlar alacaksınız. Hayırlısı olsun...

10 Ocak'ta gerçekleşen yeni ay, ortaklaşa parasal konularınızı yoğun şekilde etkileyecek. Hayra vesile mi? Bunun cevabını sizin daha önceden yapmış olduğunuz seçimler belirleyecek. Kriz yaratan konular, kredi, ödeme, borç, vergi, ölüm teması hayatınızın on beş günlük sürecinde ön planda olacak. Bırakmaya niyet ettiğiniz kötü alışkanlıklarınızı geri dönüşü olmayacak biçimde terk edebilirsiniz. Metafizik konulara eğilim, bilinmeyeni bilme ve kısıtladığınız cinsel enerjileri hareketlendirmek suretiyle bolluk, bereket ve şifa kanallarınızı açabilirsiniz.

6-25 Ocak Merkür gerilemesi fikirlerinizin içselleşeceği bir sürece işaret ediyor. Kitap yazmak için dört dörtlük bir zaman dilimi. Sunum, tanıtım, pazarlama konusunda çalışıyorsanız aldığınız verdiğiniz sözleri yazılı ve sözlü olarak teyit etmeniz önemli.
Bunun yanında, yüksek eğitim başvurunuz engele takılabilir, hukuki bir konuda temyize gitmek durumunda kalabilirsiniz. Bu noktada yazılı iletişimi önemsemekte fayda var. Her şey yazılı olarak, kanıtlı delilli elinizde olsun, seyahatlerinizde de temkini elden bırakmayın.

9-23 Ocak arası, evlilik, ortaklı ticari girişimde şanslı enerjiler var. Her türlü teklifi gerileme sonrasında değerlendirmenizi öneririm. Evlenmek isteyenler evlenebilir ya da düğün tarihlerini bu aralığa alabilirler. Aşk kapınızı çaldı çalacak bir enerji görünüyor. Hayırlısı olsun.

11-27 Ocak arası soğuk algınlığına karşı dikkat! Iş yükünüz artacak, birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızdan bir şey isterken kibar ve nazik davranmanızı öneririm. Gülümseyin, çünkü hayat da size her daim gülümseyerek yanıt verecektir. İş ortamınızda ufak tefek sürtüşmeler yaşanabilir. Burada sizin tutum ve davranışınız önemli. Eınpati kurmak, anlamaya çalışmak ve sorunun ne olduğunu, bir bardak çay ya da acı bir kahve eşliğinde sormak konuyu toparlamanıza yardımcı olacaktır.

24 Ocak dolunayı zihinsel olarak aşırı şüpheci, takıntılı ve alıngan bir süreçten geçtiğinize işaret ediyor. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizin sıkıntılarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Toplantı, sunum, pazarlama, tanıtım, iletişim ve medya konularında zorluklar yaşanabilir. Bahsettiğimiz konularda uzun süredir devam eden bir projeniz varsa sonuçlanacak. Ayrıca, blog, internet sitesi açmak ya da e-ticaretle ilgili işlerinizi tamamlamak için uygun zaman dilimleri.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri