Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Boğa Burcu Boğa Burcu Ocak Falı

İlişkiler Ön Planda
Hayalleriniz, aklınıza gelen sürpriz fikirler ve rüyalarınızın yoğun olarak size bir şeyler anlattığı bir süreçten geçtiniz. Zira 2015, Uranüs enerjisi, negatif enerji, nazar gibi çalışmalarla sınanmış olma ihtimali yüksek etkiler altında geçti. 2016 da aynı enerjilerle kendini gösteriyor. Dua veya kendi inancınıza sığınarak bu etkileri hafifletebilirsiniz -ki bu enerjiler sizi ziyadesiyle yormuş görünüyor. Sizin dışınızda gerçekleşen pek çok değişim, hayatınızı kökten etkileyecek bir dönemi başlattı.

Satürn etkisiyle, 2016 yılında maddi imkanlarınız ve başkalarından beklediğiniz; alacak, nafaka, miras ve krediler konusunda sınavlarınız olacak. Paranın hayatınızda bir eneıji olduğu gerçeğinden yola çıkarak parayı "putlaştırmadan" bu sınavı geçebilirsiniz. Dürüstlük ve verilen sözü yerine getirmek bu dönemin en temel taşlarını oluşturacak. Jüpiter, Başak burcunda hareket edeceği bir yıl boyunca aşk konusunda size pek çok şanslar verecek. Çocuk isteyen Boğalar bu yıl anne baba olma ihtimaliniz yükseliyor. Çocukları olan Boğalar ise evlatlarının başarılarıyla mutluluktan mutluluğa uçacak.

10 Ocak'taki yeni ay, üniversiteye girmek, yurtdışına seyahat etmek ya da işini pazarlamak, tanıtmak isteyen Boğalara güzel başlangıç yapabilecekleri etkiler sunacak. Medya sektöründeyseniz ya da yazar olarak çalışıyorsanız işinizde parlamak açısından çok uygun enerjiler var.

6-25 Ocak Merkür gerilemesi, bahsettiğim konularda yarım kalan işlerinizi tamamlamanızda yardımcı olacak. Fikir ve düşüncelerini yazarak, çizerek ve arka planda ifade etmek isteyen kişiler için Merkür gerilemesi bulunmaz fırsatlar sunacak. Seyahatlerde bagajınıza ve mailleşirken yazdıklarınıza dikkat edin. Süregelen hır davanız olumlu ya da olumsuz yönde sonuçlanacak.

9-23 Ocak arası beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Yine bu tarihlerde, sponsor ya da burs başvuruları olumlu sonuçlanacak.

11-27 Ocak arası eş ya da ortağınız girişimci, hareketli, enerjik olacak. Size karşı gergin, agresif ya da sinirli davraıısa dahi bu durumu anlayışla karşılamanızı öneririm. Zira tüm suç gökyüzünün! Karşınızdaki kişi, olay ya da durumu Mars enerjisi gibi kıpkırmızı hayal etmeniz, sonrasında gülümseyerek "seni anlıyorum" diye cevap vermeniz en doğrusu. Bu evrede ortaklık, evlilik ve girişim fikirleriyle kapınızı çalan kişileri, biraz zaman isteyerek kibarca bekletmeniz yerinde olur.

24 Ocak dolunay enerjisi, aile ve evinizle alakalı konulan gündeme getirecek. Zira ev içinde huzursuz, kuşkucu, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Babanız ya da eşiniz size karşı gibi hissetmek, hatu 'dünya bana karşı1 nidalarıyla tozu dumana katmak yerine biraz sakın kalmak herkes açısından daha yararlı olacak. Bir anlık öfkeyle evi terk etmeyi, evinizi değiştirmeyi ya da evden kaçmayı düşünüyorsanız sakinleşmenizi ve konuyu yeniden gölden geçirmenizi önerinin. Zira bu geçici bir enerji patlamasından başka bir şey değil. Bu arada, taşınma, ev tadilatı, evi yenileme, ev değiştirme gibi konular günde ininizi meşgul edebilir.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri