Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Başak Burcu Başak Burcu Ocak Falı

Parasal olarak ortaklaşa kaynakları etkileyen durumlar, 2015'le birlikte maddi durumunuzu iyi veya kötü yönde ciddi şekilde etkiledi. Uranüs sizi aniden zengin bir kodaman yapmasının yanında, aniden her şeyinizi tepetaklak ederek mal varlığınızı kaybetmenize de sebep olmuş olabilir. Krizli bir mali durum yaşıyorsanız maalesef 2016'da da bu etki devam edecek. Uranüs sürpriz gelişmeler anlamına geldiğinden, haritanızın genel gezegen konuları, durumun olumlu mu, olumsuz mu olduğunu bizlere gösterecek. Öte yandan Satürn iletişiminizi 'sessiz mod'a alarak sizi susturmuş olabilir.
Az ve öz konuşmanın bilgeliğini öğrendiniz, sırada hayatınızı temelden değiştirecek bir olgunlaşma süreci var. Aile sorumluluğu almak, evinin sorumluluğunu almak vs gibi konular gündeminize oturacak. Aile büyüklerinden bazıları rahatsızlanabilir, bağımlı bir ebeveyn-çocuk ilişkisi geliş-tırdiyseniz kopma zamanı geldi. Sorumluluk size ait, çünkü tek olmanın dayanılmaz hafifliğini ya burnunuz sürte sürte ya da fa-tura kuyruğunda sinirden köpürerek çıkarabilirsiniz. Ders almak, büyümek ve olgunlaşmak işte Satürn'ün sizden tek isteği bu...

Bu evre; ev, emlak ve mal sahibi olmak için uygun yatırımlar yapmaya çok uygun. Jüpıter 20l1'te manevi âleminizi yeterince derinleştirdi. Takıntı ve panik atağınızı iyileştirdi. Sıra geldi size, şansı, bolluğu ve bereketi hem mesleki, hem manevi, hem de ilişkiler açısından sunmasına. Şans gezegeni size bunları sunarken aşırı mükemmeliyettik yüzünden fırsatları kaçırmayın. Pratik ve sonuç odaklı davranın.

10 Ocak yeni ayı yalnız olan Başaklanıl hayatlarına taze bir aşk tohumu atabilir. Yaratıcı motivasyonunuz çok yükselecek. Çocuk isteyenler, hayırlı bir hamilelik haberi sizi mutlu edebilir. Spora başlayabilir, size keyif verecek keyifli hobiler edinebilirsiniz. Çocuk sahibi olan Başak onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir.

6-25 Ocak Merkür gerilemesi çalışma ortamında teknik sorunlar, maillerin ulaşmaması ya da topyekûn iletişim sorunlarına sebep olabilir. Daha önce başvurduğunuz bir iş için görüşmeye çağrılabilirsiniz.

9-23 Ocak arası evinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Evinizde dostlarınızı ağırlayabilir, davetler verebilir ya da arkadaşlarınızla altın günü, beş çayı keyfi yapabilirsiniz. Ev, arsa ya da benzeri bir şey satıyorsanız malınız değer kazanabilir. Evinizi dekore etmek için daha uygun bir zaman bulunamaz. Hasta olan bir aile büyüğünüzün sağlığının iyiye doğru gitmesi sızı mutlu edecek.

11-27 Ocak arası iletişim kurduğunuz kişilerle yanlış anlaşılma. dargınlık ve kırgınlıklar yaşanabilir. Şehirlerarası seyahat edeceğiniz fırsatlar ortaya çıkabilir. Aracınızı trafikte hız sınırını aşmadan kullanın.

24 Ocak dolunay etkisi, arkanızdan iş çeviren, dedikodu yapan kişilerin çıkmasına sebep olacak. Yorgun, halsiz, sıkıntılı vc depresif hissedebilirsiniz, tkı evrede hıitüınin hayrına dualar etmek, meditasyon vc manevi çalışmalar yapmak fayda sağlayacak. Görülen rüya ve sembollerin not edilmesi, sonrasında tarkmdalık yaratabilir. Bu dönemde akışta olmak, olanı olduğu haliyle kabul etmek faydalı olacaktır.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri