Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Balık Burcu Balık Burcu Ocak Falı
Naif, duygusal ve hassas Balık'ın parasal konularda yaşadığı değişimler 2016'da da devam edecek. Paranın elden çıkması, beklenmeyen harcamalar yanında sürpriz kazançlar, ani şekilde ele geçen yüklü miktarda maddi kazanımlar yaşadınız. Bu dönem dahiyane fikirlerinizi, yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz işlerden para kazanmanın tam zamanı. Satürn sizi iki yıldır fikir, inanç ve değerleriniz konusunda ciddi sınavlardan geçirdi. Hukuksal sorunlar, ödenmemiş borçlar can sıkıcıydı, biliyorum. Fakat insanlara gerektiği kadar güvenmeyi öğrendiniz.
Burada 'gerektiği kadar'a özellikle vurgu yapıyorum. Çünkü merhametli yapınız insanlara kendinizi çok fazla açarak sonradan hayal kırıklığına uğramanıza sebep oluyor. Şimdilerde ise Satürn, kariyeriniz, hedefleriniz ve toplumsal statünüzü yeniden yapılandırmanız için size bir dolu sorumluluk verecek. Çok çalışıp az kazanabilirsiniz. Biliyorum "bu benim kaderim mi?" diyorsunuz. Ben de diyorum ki; hayır, bu sadece gelecek otuz yıl boyunca süreceğiniz saltanat için ödeyeceğiniz ufacık bir bedel. Bence hiç fena değil. Pek çok Balık evlilik kararı alabilir. Doğru ya da yanlış karar mı sorusunun cevabını bireysel haritalarınızdaki etkiler belirleyecek. Jüpiter'in Başak seyri, evlilik, ortaklık ve ticari atılımlarda en azından 2016 boyunca büyük şansların yanınızda olacağını gösteriyor. Balık dostlarım, evlilik için çeyizlerinizi havalandırmaya başlayın, çünkü dünya evine girmeye çok yakınsınız...

10 Ocak yeni ayı sizi arkadaşlarınızla birlikte parti, davet ve eğlencelere katılmanız konusunda harekete geçirecek. Eğlenceli bir zaman diliminde olacaksınız.Yeni insanlar tanıyacak, hatta bu insanlardan ilerleyen süreçte ciddi destekler göreceksiniz. Maaş artışı, terfi haberleri sizi mutlu edecek diğer gelişmeler olacak. Evli olan Balıklar hamilelik müjdesi alabilir. İş arayanlar, bu dönem yıldızlı bir süreç, mutlaka değerlendirin!

6-25 Ocak arası Merkür gerilemesinde yazılı ya da sözlü verilen vaatler aldatıcı olacak. Dolandırılma, kandırılmaya açık etkiler altındasınız.Ticari ya da parasal anlaşmalar açısından doğru bir zaman diliminde değilsiniz. Bu evrede gelen teklifleri
Merkür gerilemesi sonrası değerlendirmenizi öneririm. Zihinsel olarak yorgun hissedeceksiniz.

9-23 Ocak arası, kariyer ve hedeflerinizi gerçekleştirmeniz açısından şanslı bir süreçte olacaksınız. Evlilik teklifi alabilir ya da uzun süredir duygularını saklayan birisi size açılmak isteyebilir. Gökyüzü, kariyerinizde ilgi odağı olacağınız, takdir ve ilgi göreceğiniz enerjiler vaat ediyor.

11-27 Ocak arası yüksek eğitime başvurmak, sunum, pazarlama ve seminer yapmak için çok uygun enerjiler var. Hukuki bir davanız varsa taraflar gerilebilir. Yabancı ülkelere seyahat etme şansı yakalayabilirsiniz. Araç kullanırken hız sınırını aşmamaya özen gösterin.

24 Ocak dolunay enerjisiyle iş ve çalışma yükünüz artacak. Çalışma arkadaşlarınızla ufak tefek gerginlikler yaşanabilir. Bitmeyen bir projenizi tamamlayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda ufak tefek sıkıntılar gündeme gelebilir. Doktor kontrolünden geçmenizi öneririm. Diyete başlamak, kilo vermek istiyorsanız muazzam güzel bir süreç, mutlaka değerlendirin.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri