Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Aslan Burcu Aslan Burcu Ocak Falı

Hayata bakışınız, inancınız ve görüşleriniz Uranüs'ün devrimci ellerinde 2016'da da kökten değişmeye devam ediyor. Bugüne kadar dar çerçeveden baktığınız, kabullenemediğiniz pek çok konu, durum ve olaya ait algılarınız tamamen değişiyor. Hayat sizden yeni bir mucize yaratıyor; çünkü siz bir 'mucize siniz. Satürn Yay burcuna geçerek size, kariyer ve hedefleriniz doğrultusunda gelişiminize, olgunlaşmanıza destek verecek çok önemli etkiler sunuyor. Bu önemli süreci çok iyi değerlendirin! Önümüzdeki otuz yıl boyunca, şimdi neler yaptıysanız ekmeğini yiyeceksiniz.
Şans sizden yana, hem de kalıcı bir şansı ellerinizde tutuyorsunuz. Jüpiter size 2015'te kilo aldırmış, tembelliğe itmiş olabilir. Şimdi Jüpiter'in Başak burcu seyrinde parasal ve maddi konularda şansınız epey yükselecek. Sahibi olduğunuz maddi ve manevi değerleriniz çoğalacak. Yılın en önemli cümlesi "şanslıyım" olacak.

10 Ocak yeni ay etkisiyle, günlük sorumluluk ve işlerinizde yeni başlangıçlar gündeme gelecek. Çok koşturacağınız, çalışacağınız ve dinlenmeye vakit bulamayacağınız bir dönemdesiniz. Sağlığınızla ilgili kontroller yaptırabilir, diyet ve egzersize başlayabilirsiniz. Bu evrede 'yoruluyorum öyleyse varım", "çalışmak, çalışmak, çalışmak" gibi tabirleri motto edinebilirsiniz. İş arayan Aslan'a müjdeler olsun, işe kabul ediliyorsunuz. İş başvurusu için çok güzel bir süreçtesiniz.

6-25 Ocak Merkiir gerilemesi eş ya da ortağınızın yanlış kararlarına zemin hazırlayacak. Bu noktada evlilik, ortaklık ya da ticari teklifleri rafa kaldırmanızı, hatta rafı, görünmesin diye camdan dışarı atmanızı öneririm... Şaka bir yana, bir başkasıyla kalkışacağınız yakınlaşmayı her ne olursa olsun erteleyin, inceleyin ve 25 Ocak sonrası kararınızı verin.

9-23 Ocak arası aşk açısından şanslı bir sürece girebilirsiniz. Burada kocaman bir fakat demem lazım; "yanlış zaman, yanlış insan" tercihine doğru bir adım atmanız, hayal kırıklığı, gözyaşı ve dramatik bir çöküşün zeminini hazırlayabilir. Başlamayın, başlatmayın... Bu evrede riskli yatırımlar olan borsa, kredi, döviz gibi konularda yanlış yatırımlara sakın ola balıklama dalmayın; zira zarar eder, pişman olursunuz. Bunun dışında keyif verecek, yüzeysel ve eğlenceli işlere yönelebilir, hatta sizi mutlu edecek bir hobi edinebilirsiniz.
Çocuk sahibi olmak isteyen Aslan bu yıldızlı ve doğurgan zaman dilimini doyasıya kullanabilir. Çocuğu olanlarsa çocuklarının sevimli ve başarılı halleriyle mutlu olabilirler. İçinizdeki çocuğa selam verin, halini hatırını torun, tam zamanı...

11-27 Oçak arası aile içinde can sıkıcı hadiseler yaşanabilir. Can sıkılır yen içinde kalır desek dahi, bu evrede aile büyükleri tüm gazap ve öfkelerini üzerinize boca edebilir. Sizse "ben ne yaptım" diyerek, iki damla gözyaşı, azıcık duygusal bir sahne ardından yaşanan tatlı kriziyle hayatınıza geri dönebilirsiniz... Şöyle düşünün sizin anne babanız... Her ne olursa olsun, bu dünyada sizi onlardan başka, saf, çıkarsız ve koşulsuz seven -istisnalar kaideyi bozmaz- başka bir insanoğluna rastlamanız mümkün değil. İşleri ters gidiyor, canı sıkkın ya da şekeri, tansiyonu yükselmiş olabilir, çok anlayış ve güler yüz her şeyi mutlu sonla bitirecektir. Evle ilgili sıkıntılar, tadilat gerektiren reknik detaylar canınızı sıkmasın... Her şey olması gerektiği gibi oluyor. Belki ev alma, yeni eve taşınma ya da evinizi elden geçirme zamanı gelmiştir.

24 Ocak dolunay enerjisi hiddet, öfke ve asabiyet verecek. Biraz sakin olun! Zira enerjinizi spor, egzersiz, diyet ve beslenme için harcayarak, hayatınızı fiziksel ve ruhsal anlamda şekillendirme şansını elde edebilirsiniz. Ortaklık ve evliliğiniz can sıkıcı bir hal aldıysa bitirmek, sonlaııdırınak da en doğal hakkınız. Biliyorum "Ormanlar Kralı" olmak böyle bir şey... Düşüncenize de saygı duyuyorum; fakat gökyüzü azıcık gergin ve etkiler, geçici yani, 15 gün kadar beklesen, bir nefes alsan ve ralıatlasan... Mutlu olmak zor değil sadece doğru karar ve seçim meselesi...
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri