Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran
Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık


Akrep Burcu Akrep Burcu Ocak Falı

Uranüs'ün etkisiyle çalışma hayatınızda anı yol ayrımları yaşadınız. Kiminiz çok üzüldünüz, kiminiz haklı nedenler öne sürerek hayatına bambaşka bir yol çizmek zorunda kaldı. Her şeşe rağmen güçlü yapınızla bu sıkıntıları aştınız, aşmaya devam ediyorsunuz. İş ortamınızda halen devam eden bu etkiler, çalışma hayatınızda sıra dışı şeylere yol açacak. 2016 ela da bu etkileri yoğun şekilde yaşamaya devam edeceksiniz. Ani şekilde işinden çıkardma ya da kendini aniden beklemediği bir kariyer planı içinde bulma durumu tam olarak sizi anlatıyor. Sağlığınız ve gündelik hayatınız da bu etkilerden payını alıyor. Satürn'ün keskin kılıcından geçen kariyer ve kimliğiniz size, "Ne olmak istiyorum?" sorusunun cevabını net şekilde verdirdi. Nasıl var olmak ya da yaşamak istiyorsunuz?
Tüm bu soruların yanıtları sırasında kiminiz evlendi, kiminiz işinde çok yoruldu, zorlandı ama markalaşn, kiminiz ise hayatın acı şerbetinden içmek suretiyle, olgunluk kıvamında "insan-ı kamil" olma derecesine bir nebze olsun yaklaştı. Zor bir sınavdı, fakat tüm Akrepler çevik zekaları ve çelik gibi sen iradeleriyle bu sınavı eksiksiz bir verdi. Satürn'ün şimdiki seyahati, size sahip olduğunuz herşeyin ne kadar değerli olduğunu sorgulatacak. "Para kazanmak için yeterince emek veriyor muyum?" sorusunu bolca soracak, hatta çok çalışmanıza rağmen az para kazanma sınavına tabi tutulacaksınız. Bu süreçte, altın işlemeli deri koltuğunuzdaki terfi kutlamanıza kadar, iki yıllık azim, alın teri ve emek gerektiren bir çalışma sizleri bekliyor. Hayırlısı olsun. Jüpiter'in Başak burcunda gerçekleşen seyahati size bir nebze olsun nefes aldıracak; zira pazarlama, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yazarlık, akademik kariyer yapma fırsatlarıyla dolu bir dizi işin üstesinden gelebilecek enerji, şans ve güzellikleri hayatınıza getirecek. Hukuki bir sıkıntınız varsa adaletin kılıcı misali Jüpiter 2016'da size zafer sarhoşluğunu yaşatacak.

10 Ocak yeni ay etkisiyle iletişim, haberleşme, medya ve eğitim konulan gündeminizde olacak. Hassasiyet, takıntı ve obsesyona karşı temkinli olmakta fayda var; zira mükemmeliyetçilik tuzağına düşerseniz yapmanız gereken işleri geciktirebilirsiniz. Akışta olun, beyninize güvenin. Eğitim almak, eğitim vermek, blog açmak, internet sitesi kurmak, kitap yazmak için uygun fırsatlar olacak.Toplantı, sunum ve pazarlama işlerine zaman ayırabilir, bu işten kârlı çıkabilirsiniz. İş arayan Akrep, bu sektörlere başvurmanızı öneririm!

6-25 Ocak arası Merkür gerilemesi sebebiyle aile içinde yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Satışı gerçekleşmemiş ev, emlak, arsa ve arazinizi uzun süredir satamıyorsanız aniden satma şansı elde edebilirsiniz.

9-23 Ocak arası parasal konularda şanslı enerjiler var. Siz paraya değil; para size gelecek. Maddi olanaklarınız iyiye doğru gidecek diyebiliriz. Sanatsal ve yaratıc ılık gerektiren işlerden para kazanabilirsiniz. 11-27 Ocak arası yerinizde duramayacağınız kadar enenık hissedeceksiniz. Fırsadarı değerlendirme kabiliyetiniz maksimum düzeyde artacak. Egzersize başlamak için çok uygun etkiler var. Yeni olan ve girişim yapmak istediğiniz her türlü işe başlamak bu süreçte yükselmenize, başarılı olmanıza yardımcı olacak.

24 Ocak dolunay etkisiyle kariyer hedeflerinizi gerçekleştirme şansını yakalayacaksınız. Beklediğiniz bir terfi gerçekleşebilir ya da evlenebilirsiniz. Gözlerin üstünüzde olacağı bir süreç sizi bekliyor. Eğer haritanız destekliyorsa bu etkileşim size şan, şöhret ve tanınma dahi getirebilir. Başarıyı mıknatıs misali çekmenizi sağlayacak eneıjileri doğru değerlendirmenizi öneririm. Tek sorun, azim yerine aşırı hırsa kapılarak, otorite figürü olan kişilerle gerginlik ya da tartışına yaşamanız. Burada geçmişten ders çıkararak geleceğin temellerini atmak önemli. Sabır ve sükûnet azminizle harmanlanırsa, adınızı altın harflerle tüm dünyaya olmasa da, çevrenize başarınızla duyurabilirsiniz.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri