Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu
Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Aslan Burcu Özellik Aslan Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını Aslan Burcu Fal
Aslan Burcu Aşk Aslan Burcu Cinsellik Aslan Burcu Sağlık Aslan Burcu Karakter
Google aramalarında burcunuza özel sonuçlar görmek için +1'leyin
Aslan Burcu

Aslan Burcu

Yıldızınız: Güneş. En üstün güç temsilcisi.
Grubunuz: Ateş. Pozitif.
Üstün Yeteneğiniz: Plân kurma.
Özelliğiniz: Cömertlik.
Emeliniz: Yükseğe ulaşmak.
Amacınız: Çok şeye kavuşmak.
Yenmeniz gereken huyunuz: Kendini beğenmek.
Uğurlu gününüz: Pazar.
Uğurlu sayınız: 1,4, 34, 653, 6743.
Uğurlu taşınız: Sarı safir, sarı pırlanta.
Uğurlu renkleriniz: Koyu sarı, allın şansı, turuncu, kehribar.
Uğurlu çiçekleriniz: Kırmızı gül, san krizantem ve orkide.
Uğurlu kokularınız: Misk, portakal çiçeği ve gül.
Uğurlu Müziğiniz: Neşeli ve oynak parçalar.
Uygun olan eş: Koç, Yay.
Muhtemel hastalıklarınız: Kalp ve kan dolaşımı hastalıkları.
Başarılı olacağınız meslekler: Askerlik, doktorluk, kimyacı, dişçi, güzellik uzmanı, demir-çelik alanları, hava, kara ve denizle ilgili işler.

Asil bir yanınız, idareci, yönetici yetenekleriniz vardır. Bu yeteneğinizi ticaret veya toplum hayatında kullanabilirseniz, başarılı olursunuz Fakat otorite konusundaki isteklerini belli bir sınır dahilinde tur rekir. Aksi takdirde, kendini beğenir ve tahakküme başlarlar.
Aslan burcunda doğanlann mıknatıslı kişilikleri vardır. Etkilemeleri insanları görmeleri yeterlidir. Önemsiz ve küçük şeylere lırlar. İstekli, azimli, üretici, yorgunluk nedir bilmezler, ama adî işlerden de nefret ederler.
Hastalıklan organiktir; bayılma, görme bozuklukları gibi durumlan ciddiye almalan gerekir. Zekâları parlaktır; aynı zamanda çok cömerttirler. Aslan Burcu Her zaman için hâkim güç olmaya çalışmamalıdırlar. Bu burçta doğanlann hoş olmayan tarafları gösterişi sevmeleridir.
Kızdıkları veya kızdınldıklan zaman, buna açık açık karşılık verirler. Kıskançlığı, arkadaşları veya hayranları vasıtasıyla davet ederler. Tez canlıdırlar.

Aslan BURCU
Aslan Burcu Erkeği Aslan Burcu Erkeği
Aslan burcu erkeği, kendinden emin, sosyal kadınlardan hoşlanır. Bir aslan'la yaşamak onunla sahne ışıklarını paylaşmak demektir. Peki onun için hoş bir sürpriz ne olabilir?
Aslan Burcu Kadını Aslan Burcu Kadını
Aslan burcu kadını bir erkekten öncelikle saygı bekler. Kendileri bir kraliçedir. Eleştirilmekten nefret eder ve bunun aksine İltifatlara ise bayılırlar, hele ki bu iltifatlar özellikle başkalarının yanında olursa!
Aslan Burcu Aşk Hayatı Aslan Burcu Aşk Hayatı
Aslan burcu insanı ufak komplimanları, beğenilmeyi ve takdir edilmeyi sever. Bir Aslan'ı kazanmak için en uygun yöntem O'nun üstün taraflarını yine O'na anlatmaktır.
Aslan Burcu Cinsellik Aslan Burcu Cinsellik
Kendilerine çok fazla güvenen aslan burçu insanları kendi değerinden ve kendi güzelliğinden o denli emin kimselerdir ki, alelade bir kişi olmakla yetinemezler.
Aslan Burcu İş Hayatı Aslan Burcu İş Hayatı
Aslan burcu insanı ortaklıklarında hiçbir zaman ikinci planda kalmaya yanaşmayacaktır. Ortağıyla birlikte tüm gücüyle çalışarak ortaklığının ve işlerinin yolunda gitmesi için elinden geleni yapar.
Aslan Burcu Sağlık Aslan Burcu Sağlık
Aslan burcu vücutta kalp, omurga ve sırtı yönetir. Aslan burcu insanı heyecanı ve dolu dolu yaşamayı sevdiğinden, ilerleyen yaşlarda dingin bir yaşama dönmezse kalp yetmezliği gibi hastalıklara yakalanabilir.
Aslan Burcu Günlük Fal - Türk.net
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri