Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Çevrenizle duygusal işbirliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Bugün Çevresel sorumluluğunuzun farkındasınız. Yaptığınız bir takım işlerde, kişisel girişimciliğiniz size aktivite kazandıracaktır.

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Dış etkenlerle ilgili cilt sorunları veya ufak tefek ortopedik kazalara karşı dikkatli ve tetikte olmalısınız. Herhangi bir konuda sağlık probleminiz mevcutsa bugün buna şifa bulmanız olasıdır. İş ve hizmet alanınızda öne süreceğiniz bir fikir takdir toplayabilir. Kemik, dişler ve cilt ile ilgili oluşabilecek sorunlardan dolayı kendinizi duygusal baskı altında hissetmeniz doğaldır. Bu konularda operasyon ve tedavi süreci de başlayabilir. Çalışanlarınızla ilgili güç savaşları ve zihinsel çatışmalar yaşayabileceğiniz beş günlük süreçte bulunuyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar, saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünüm etkisinde, finansal alacak-borç meselelerin mutlaka gerçekçi şekilde analiz edilmesinde yarar var. Kararsızlık, hedefsizlik, kendimizi çaresiz hissetmek çözüm değildir. Bilakis bütçemizi, ilişkilerimizi daha dikkatli şekilde ele alırsak doğru tespitlerde bulunabilir, ilerleyebiliriz.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde, işlerimizi düzgün bir şekilde halletmeye, planlı hareket etmeye çalışmamız gerekiyor. Bu bizi biraz sıkabilir. Ancak başarılı olmamız için bu dikkat şart gözüküyor.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, bilinmeyen konulara, soyut kavramlara olan ilginizi yükseltir. Hissedişleriniz oldukça derinleşir. Yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır. Burada dikkat edeceğiniz husus, arzularınızla inancınız arasında bir çatışmaya izin vermemenizdir. Bunun yolu, kendinizle gerçekçi bir şekilde yüzleşmenizle mümkün olur.
Saat 12:02 Mars-Pluto arasındaki mücadeleci görünümü, hangi konuda olursa olsun, bir şeylere zorlanmak, her şey yerli yerine otursun diye mücadele etmenin kolay olmadığını işaret ediyor. Siz yenilenmek, kendinizi ifade etmek, özgür bir şekilde hayatınızı yönlendirmek, amacınıza ulaşmak istiyorsunuz. Bunları yapabilmek için, çalışma ortamınızdaki uyum, huzur ve şartların düzgün olması lazım. Ayrıca sağlığınıza da önem vermeniz şart. Eğer bu konularda arzu etmediğiniz durumlar yaşanıyorsa, gün boyu çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta, bağlantı kurmakta çalışmakta, sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, büyümek, gelişmek, dönüşmek isteğimizi yükseltiyor. Bizi derinliklerimizle temasa geçiriyor. Elimize batanları, yüreğimizi acıtanları temizleyip yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ancak bunun kolay olmayacağının da farkındayız.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, bir yanıyla baktığımızda yenilikleri gayet cesur bir şekilde karşılama arzumuzun, harekete geçme isteğimizin ve değişik bir şeyler yaşama ihtiyacımızın göstergesidir. Ancak sağlığımız, çalışma şartlarımız ve sorumluluklarımız nedeniyle bunları gerçekleştirmek pek kolay olmaz. Bizi bir şeyler durdurur, bekletir veya engeller. Ancak uzun süreli bir etki olmadığı için, bu saat sonrası biraz sakin olmamızda yarar görüyorum.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınız sizi mücadeleye itebilir. Kabullenmek sizin için zor olabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde görüşmelerde artış yaşanabilir. Kardeşlerinizle ilişkiniz test altında olabilir.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Seyahat, eğitim veya iş alanlarınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Olaylar karşısında anlayışla davranmayı ihmal etmeyin zira çabuk tepki verip öfkelenmeye meyilli olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Bazılarının seni eleştirmesinden rahatsız olabilirsin. Hoşlandığın kişiye güzel bir buluşma teklif edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 • Maddi kazanımlarınızı dengeye koyma zamanı.• Gelirlerinizi tanzim ederek borçlarınızla ilgili sıkıntılı süreci atlatabileceksiniz.• Derin tutkuyla bağlı olduğunuz kişilere romantik adımlar atmanın zamanı geldi.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |