Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Maddesel konularda temkinli davranacaksınız. Yaşantınıza girmek isteyen kişileri seçme konusunda oldukça titizsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanların sizi eleştirmesine izin vermediğiniz sürece problem olmayacağını bilin.

Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yön verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizin üzerine düşeceğiniz zamanlar var. Gün içinde imaj değişikliği yapabilirsiniz. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecek. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar 21 Ağustos burcunuzda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki gerileyişi nedeniyle daha dikkatli bir analizde bulunmamız lazım. Öncelikle şu görünümleri birlikte inceleyelim. Bu Tutulma, sizin özgüven duygunuzla kendinizi ifade etmenizi, bilgi ve tecrübeleriniz doğrultusunda kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Burada önemli olan sizin kendinizden eminliğinizdir. Çünkü eğer, yeterli donanıma sahip değilseniz, bu Tutulmada kendinize gerçekçi bir yön, hedef ve yol belirlemeniz gerekecek. Görünen o ki, Aslanlar için bundan sonrasında güvenli adımlar, irade, içinizdeki çocuğu keşfetmek, sahnede yer almak ve hayatınızı bilinçli şekilde kotarmak hali var. Hani güneş gibi parlamaktan söz ederiz ya, işte siz de bu Tutulmanın startıyla birlikte, aşk hayatınız, çocuklar, başka ülkeler, şehirler, yerler keşfederek kendinizi geliştireceksiniz. Becerilerinizi sergileyecek, hayata çok daha olumlu bir açıdan bakarak, ben buradayım diyeceksiniz.
Tabii ki temeliniz, bugüne dek kendinize olan yatırımınız, özgüveniniz ve bilinçli seçimlerde bulunmanız gayet önemli. Bunlar sizi ileriye taşıyacak. O gururlu duruşun ardında güçlü bir kişinin varlığını hissedeceğiz. Boşuna değil yani o duruşunuz. Bunu önce siz, sonra başkaları fark edecek. Yüksek eğitim, akademik kariyer, ihtisas yapmak, spor, sanat alanlarında yetki belgenizle söz sahibi olabilirsiniz. Sadece kendinize çok dürüstçe bakın, benim şurada eksiğim var veya hayır ben tam olarak bilgimden eminim ve ilerleyebilirim diyebilmek dürüstlüğü bu Tutulmada yolunuzda nasıl ilerleyeceğinizin işaretleri taşıyacak.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, maddi alacak-borç, kazanç, yatırım gibi konuların iyi muhasebede bulunarak gözden geçirilmesi gerekir. Kişisel anlamda girişimlerinizi de aynı şekilde ele almakta yarar var. Böylece yukarıda yorumunuzda söz ettiğim Tutulmanın gelişim yolunda doğru kararlar vererek başarıyla ilerlersiniz.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

 

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Evet burcunuzdaki Güneş tutulmasıyla Aslan tahtına oturuyor. 28 derece Regulus yıldızı üzerindeki bu etki, kral ya da kraliçeliğinizi ilan etmek için size fırsat sunacak. Yalnız hayatta her zaman elde edilen değerler karşısında br diyet ödenmesi gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Dolayısıyla fazla heyecan ve yüksek özgüven size yanlış kararlar aldırabilir. Dikkat!

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 "
">Plan ve projeler alanında yenilikçi olacaksınız. Yeni, farklı ve sürprizli her şey daha fazla ilginizi çekecek. İstediğiniz bir iş karşınıza gelebilir.20 AĞUSTOS 2017 ASLAN BURCU YORUMU
Hayatınızda önemli bazı kararlar almanız gerekiyorsa henüz bunun için şartların şekillenmemiş olmasını çok da umursamayın. Yakın çevrenizden göreceğiniz bazı güzel fırsatlarla oldukça hareketli bir pazar sizi bekliyor olabilir.
19 AĞUSTOS 2017 ASLAN BURCU YORUMU
Güne isteksiz başlayabilirsiniz. Planlarınızı ön plana aldığınız bu dönem, ilişkilerinizi sağlam kurarsanız, karşılığını etkili bir biçimde alabilirsiniz. Seyahate dayalı işlerinizde sabırsızlık öne çıkabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Yolculuklar ve yeni insanlar ile tanışma zamanı. Bugün alacağın haberler yüzünü güldürebilir. Zam alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Hayata karşı bakış açılarınız değişebilir. Kendinize yeni bir yol çizmeniz gereken bir zaman dilimi olacaktır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |