Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Birlikteliğinizde kişiliğinizi ortaya koyacak davranış biçimlerini benimsemeniz yüzünden, sevdiğiniz kişinin tepkisini alabilirsiniz. Onun duyarlı yapısı karşısında bazı hareketlerinize kısıtlama getirmek zorunda kalacaksınız..

Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürüttüğünüz projelere yön vermek isteyebilirsiniz. İşlerinizi belirginleştirmek için destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz önem kazanabilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili değişiklikler olabilir. İkili ilişkilerinizde çatışmalar gündeme gelebilir. Olaylara sakin yaklaşmanızda fayda var.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar, 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi, aşkta daha ciddi hareket etmeyi ve düşünmeyi sağlıyor. Bunun nedeni, Satürnün buradaki etkisidir. Öyle kolay kolay ilişkilerde her şeyin emrimize amade olduğunu söyleyemeyiz. Aşkta fikren anlaşmak kadar sorumluluk ve hoşgörünün de yeri ve önemi büyüktür. Kaldı ki, Satürn burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, yaşça olgun kişilere daha fazla çekilirsiniz. Birbirinize verdiğiniz önem, farklı görüşlerinize saygı göstermenize bağlı olarak gelişecektir.
Şimdi önemli bir noktaya daha değinmek isterim. Güneş-Yay burcunda ilerlerken Merkür, 3 Aralık itibariyle Yay burcunda gerileyecek. Aşk hayatımız, zevklerimiz, çocuklarımızla ilgili konular, becerilerimiz, zevkli yolculuklar, kurulan iletişimler, alınan haberler, gelir-geçer ilişkiler ve çocuk sahibi olma yönündeki kararlarımızın tekrar geleceğe yönelik şekilde ele alınması gerekir. Şimdiden gerçekçi düşünmemizde fayda var.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Burcunuzdaki Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim sizi bir anda inatçı, dediğim dedik bir lider haline getirebilir.İnsanların bu yanlış algıya kapılmasını önlemek için özellikle ev ortamında sessiz kalıp iyi bir dinleyici olmayı seçin. Bu uzun vadede size çok yardım edecektir. Zira insanların inatçı tavırlarıyla bu şekilde daha kolay başa çıkabilirsiniz. Neşenizi bozan ortamlarda bulunmamaya özen gösterin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 "
">İş, hizmet ve sağlık alanlarınız yoğun olacak. Parasal konularda çabuk tepki verebilirsiniz. Aile hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. 
22 KASIM 2017 ASLAN BURCU YORUMU
Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili oluşumlar öne çıkmaya başlıyor. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilirsiniz. Aktivite ve sportif faaliyetlerde özgürce kendinizi göstereceksiniz. 
21 KASIM 2017 ASLAN BURCU YORUMU
Aile hayatınız için atacağınız adımlar sizi daha da güçlü kılabilir. Parasal konuları gözden geçirerek adım atacaksınız. Ödemelerinizde dikkatli olun, dalgınlıklar sizi etkileyebilir. 
 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 İkili ilişkilerinde gündem yön değiştiriyor. Hakim olmakta zorlandığın konular yüzünden gerilebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Sözsel ifadelerimize dikkat etmemiz gereken bir zaman dilimindeyiz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |