Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Yılların kazandırdığı deneyimlerin verdiği birikimleri ile; bir çok konuda fevri davranışlarınız nedeniyle uyaran kişilerin sözlerini yabana atmayın. Gerçi, siz bu maddi konunuzla ilgili çok yönlü düşünmeyi sevmiyorsunuz.

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kariyeriniz için konsolide edeceğiniz kararlara imza atabilirsiniz. Grup, dernek veya örgütlere yönelik bir konuşma yaparak takdir göreceksiniz. Ev ve iş hayatınız arasında denge kurmak sizin için önemli olacak. Herkesi koruyup kollamak ve mutlu etmek en büyük misyonunuz olacak. Ortak harcamalardaki iyimserliğiniz sonradan pişmanlığa dönüşmesin.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu iş hayatınızla ilgili konularda tüm olasılıkları bir daha gözden geçirmenin önemli olduğunu vurguluyor.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümünde, yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. İnsanları oldukları gibi kabul etmek, fikir alışverişlerinde çıkabilecek sorunların üstesinden gelmenizde faydalı olabilir. Algılama gücünüzün her zamankinden daha fazla olduğu bu etki altında, dağıldığınız konularda, kafanızın içindekileri toparlamak kolay olabilir.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün iş hayatınızda bazı sıkışık durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Kabullenir olmak ve olayları biraz daha geniş çerçevede görmenizi sağlayabilir. Üstlerinizden alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. İşlerinizde dikkatsizlikten kaynaklanan hatalar yapmamaya özen göstermelisiniz. Sosyal olaylara yönelebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 İnatçısınız ve konulara iyi hazırlandığınız halde hayata karşı duyduğunuz güvensizlik zaman zaman sizi aşağı çekiyor. Bugün göz önünde olacağınız işlerinizde kendinizi daha etkili hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Borçlar, alacaklar gibi maddi detaylarla uğraşacağın bir gün. Gelen ek para biraz olsun rahatlamana yardımcı olacak.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 • Uluslararası çalışmalarınız var ise bunlarla ilgili gelişmeler söz konusu.• Partnerinizin desteği ile kariyer hayatınızda yeni farkındalıklar yaşayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |