Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Bugünlerde iş çevreniz genişleyerek, yoğunluğunuz hızlanacak.. Gelirleriniz artarken, bu çabalarınız sizi de yoracak. Ortaklıklar iş ve kariyer yaşamınızda önemli bir yer alırken, ekip çalışmalarına önem vereceksiniz.

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Kendinizi yaptıklarınızla ve verimli çalışmalarınızla takdir edebilirsiniz. Fayda prensibini pratiğe dökerek sonuç elde etmek size iyi gelir. Eleştirilere kulaklarınızı tıkayıp doğru bildiğiniz yolda ilerleyin. Sağlık koşulları konusunda kontrol gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü, olumlu görünümünde, insan bir yandan kendi değerlerine sahip çıkmak, onları korumak ve kollamak için iç dünyasında dengeleri yerine oturtmaya çalışırken, diğer yandan bazı nedenler yüzünden anlayışlı olmak zorundadır. Her iki durum da bir Aslan için kısıtlayıcı ve endişe doğurucu bir durum yaratabilir. Kendini ifade etmekten bu denli hoşlanan bir burcun insanı için, duyarlılığın bu saatlerde yükselişi, tabii ki zordur. Ancak içinde bulunduğu durum, insani anlamda anlayışlı olmasını gerektirir. O yüzden de merhamet duygusunu öne alır ve karşısındaki kişi veya durumu bu olgu çerçevesinde ele almaya çalışır. Benim tavsiyem yine de kendinizi çok fazla harap etmeyecek şekilde düşünmeniz ve hareket etmenizdir. Çünkü geçmişte yaşanılanları tekrar hatırlatıcı olan bugünkü görünüm mantığınızı devre dışı bırakmanıza neden olacağından, kendinizden çok fazla vermenize de neden olabilir. Tedbirli ve akılcı olmakta fayda var kanaatindeyim.
Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde maddi ve manevi değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, sizin için önem taşıyan her ne varsa onu korumanız altına alırsınız. Aileniz, sevgiliniz, evladınız, işiniz, gücünüz ve geçmişiniz tümüyle önemlidir. Sakince dinlenmeyi, kendinizle temasta kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu arada maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Kafanıza uyan, sizinle aynı yönde düşünen kişilerle konuşmaktan zevk alırsınız.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu bizi tedirgin edici durumları akıllıca disiplinli bir şekilde mücadele ederek geride bırakabileceğimizi işaret ediyor. Öfkemizi, hüznümüzü içimize atmak kendimizi engellememize neden olabilir. Yapmamız gereken, öncelikle ailemiz, yuvamız, ilişkimizle alakalı meseleleri gerçekçi bir şekilde gözden geçirip, toparlanmak olmalı. Kendimize gelmeliyiz.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün işlerinizde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Ticari konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yeni finansal kaynak arayışı içine girebilirsiniz. Değişen konularda gelişmeler olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Farklı ortamlarda bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 "
">Duyacağınız bazı şeyler sert söylemleri tetikleyebilir. Bunu yaparken çok abartmamaya ve başka insanların eline koz vermemeye çalışmalısınız.
27 HAZİRAN  2017 ASLAN BURCU YORUMU
Kendi isteklerinize göre davranmak isteyeceksiniz. Gezmeyi, dolaşmayı, ziyaretleri abartabilir, yemek ve içmekten fazla keyif alabilirsiniz.
26 HAZİRAN  2017 ASLAN BURCU YORUMU
Ortaklaşa para alanlarınızdaki idealist yaklaşımlarınız, gerçek bilgiyle birleşirse, şansınız açık olacak. Maneviyatınızı geliştiren olaylar yaşayacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Olayları objektif değerlendirmekten uzak olduğun bir gün. Bu, iş yerinde birtakım gerginliklere sebep olabilir.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 • Sağlığınızla ilgili dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir.• Çalışma hayatınızda oluşan aksaklıklara dikkat!• Ticari projeler, eğitim ve seyahatler ile ilgili gelişmeler detay ve tamamlanma gerektirebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |