Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yaşam kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için, dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Önemli konular gündeme gelecek.

Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün evle ya da yakınlarınızla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Başkalarından destek görmeniz de kolay olabilir.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyor. Kendimizi gayet güçlü ve emin şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Geleceğe dönük umutlu düşünmemizi sağlıyor.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu rahatlatıcıdır. Bu saatlerde fırsat bulursak dışarıda bir yemek, dostlarla sohbet etmek, kısa bir mola vermek, sevdiğimizle buluşmak veya hoşumuza giden bir şeyler yapmaktan zevk alacağız. Dikkatleri üzerimize çekebilecek güce sahibiz.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Tam olarak emin değilsek, yeni bir karar vermek yanlış olabilir. Her durumu artı ve eksileriyle gözden geçirmekte yarar var.
Saat 20:40 itibariyle etkili Ay-Akrep geçişinde, ailevi veya özel konularda gözden geçirmede bulunursunuz. Duygularınızı dışa karşı bir maskeyle gizlersiniz. Duruma göre, başkalarının davranışlarına göre gerektiğinde tavrınızı belli edersiniz.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, maddi ve manevi anlamda bir hayli titiz düşünmenizi sağlıyor. Ancak bu titizlik verimli bir şekilde ilerlemenizde yardımcı olacaktır. Merkür-Başak burcunda akıllıca kararlar verilmesinde yardımcınızdır. Endişeye gerek yok. Sadece kendinize güvenmeniz yeterli. İnancınızı kaybetmeyiniz.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, uyum ve denge çerçevesinde, nezaket ölçülerinde, huzurlu paylaşımlarda bulunmanın zamanıdır. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz önem kazanır. Bir problem olduğunda, can bildiğimiz kişilerin bize destek olmasını bekleriz. Bu dönemde Aslanlar, karşıt görüşte olan kişilerle çatışmadan, belli bir uyum ve denge çerçevesinde, yapılarında bulunan cömertlik, sıcak yüreklilikle ilişki kurmaya çalışırlar. Ancak her zaman bu böyle olmayabilir. Bazen arzularımız, hayata bakış açımız gereği veya geçtiğimiz süreç nedeniyle biz de insanlardan anlayış, samimiyet bekleriz. Bir problem olduğunda, tek başımıza altından kalkmaya çalışsak da, başkalarının da bize destek olmasını, anlayış göstermesini bekleriz. Çünkü bizim de arzularımız ve isteklerimiz vardır.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Paradan nasıl para elde edeceğinizi anlamak için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bu güçlü düşünce size emeğinizin karşılığını daha hızlı nakite çevirme şansı tanır. Partnerle uzun zamandan beri aklınızda olan konuyu konuşmak, tartışmak ve ifadenizi etkin kılmak için etkili bir gün. Hiç durmayın içinizde ne varsa sözcüklerle buluşturun. Görkemli ve kendinizden emin tavrınızla karşınızdakini etkilememek mümkün değil.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 "
">Kimliğinizi, yakın çevre alanında göstereceksiniz. Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim ve bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. 
21 EYLÜL 2017 ASLAN BURCU YORUMU
Yakın çevrenizin sorunlarına çare üretirken tek taraflı düşünmemeye özen gösterin. Dış ortamlardaki değişimler bu dönemde en çok sizin işinize yarayacak. Şansınız yüksek, değerini bilin! 
20 EYLÜL 2017 ASLAN BURCU YORUMU
Yeniay, maddi konularda atılacak yeni adımlar için sizi harekete geçirebilir ama yanıltıcı etkiler nedeniyle parasal konularda dikkatli olmalısınız. Bazı koşulların net olmaması sizi zorlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Açık fikirli oluşun bugün çıkmazda olan konularda kolaylık sağlıyor ve ilişkinde tutarsızlıkları görmeni kolaylaştırıyor.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Aileniz ve kariyerinizi ilgilendiren önemli konular önünüze gelebilir. Bazı durumlar sizi farklı bir sorumluluk algısına yönlendirebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |