Burçlar, Günlük Burçlar  
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey.
Günlük Burç Yorumları
Burç Uyumu
Yükselen Burç Hesaplama
Burçların Özellikleri
Akrep Burcu Günlük Fal
Akrep Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi
Yakın çevre iletişiminizde güçlü yönleriniz ön planda olacak. İletişimle ilgili konularda çevrenizi etkilemeyi başaracaksınız. Maddi konularda kendinizi güvene almak isteyebilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük Fal - Milliyet Gazetesi
Bugün başarılı olmak için mücadele gösterebilirsiniz. Bazı işlerinizde fazla hırs yapabilirsiniz. Ailevi konularda yeni olaylar gündeminizi renklendirebilir. Beklediğiniz anlaşmalar yapılabilir. Mücadele ettiğiniz konularda yakınlarınızdaki insanlardan destek alabilirsiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük Fal - Mahmure
Sabit fikirli kişilerle tartışmanın kimseye bir faydası olmayacaktır. Bırakın herkes bildiği gibi ilerlesin. Kısa bir seyahat, bir ziyaret ya da fiziksel veya mental rekabet içeren aktiviteler keyfinizi yerine getirebilir. Evinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren kararlar almaktan kaçınmalısınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Karşımızdaki kişiler ilgi göstermese bile kendi fikirlerimizi savunmaya, planlarımızı yürütmeye veya hedeflerimize ulaşmaya gayret etmeyi sürdürmemiz gerekiyor. Zira, şu an farkında olmasak da, önümüzdeki haftadan itibaren fark edeceğiz ki, karşımızdaki kişiler bizi anlamış, anlıyor ve belki de işleri halletme biçimimize hayranlık duyuyorlar. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi
Maddi başlıklı konularda zamanla yarışmanız gerekebilir. Bazı alanlarda hızlı hareket etmemenin zararını görebilirsiniz. Bitirme ya da tamamlama tarihlerine dikkat etmeniz stresi azaltabilir.
Akrep Burcu Günlük Fal - Vatan Gazetesi
18 Ocak 2017 Çarşamba - Akrep Burcu Yorumu
Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Çevrenizde birçok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz.
Burçlar hakkında bilmek istediğiniz herşey. Günlük Burç Yorumları, Burç Uyumu, Yükselen Burç Hesaplama, Burçların Özellikleri