Akrep Burcu Günlük Yorum


Akrep Burcu Günlük Yorum - Vatan Gazetesi

23 Kasım 2017 Perşembe - Şansınızı istediğiniz koşullara uygulayabilecek, ve beklediğiniz ortamın gelişmesini sağlayabileceksiniz. Güvenli ilişkilerden yanasınız. Herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Siz, ne istediğiniz bilen ender kişilerden birisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminiz hareketli olabilir. İşlerinize yön vermek için acele edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Finansal konularda genişlemeler olabilir. Ortaklıklarınıza özen gösterin. Harcamalarınızı düzenlemeye çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler 22 Kasım saat 06:05-21 Aralık saat 19:28 tarihleri arasında Güneş-Yay burcu geçişi, parasal konularda iyice düşünmemiz ve bütçemizi aşan masraflara dikkat etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Harcama meyli genel olarak yükselir. Kazancımız yerindeyse, bol keseden harcarız tabii ki. Ancak ya, sıkıntımız varsa ne olacak? İşte böyle hallerde kredi kartlarına yüklenmek, har vurup harman savurmak tabii ki yanlıştır. Hayatın güzelliklerini yaşamak istediğimiz için, bize mutluluk veren her şeyin peşinden koşarız da, aklımızın ucundan geçmez, sonrası ne olacak. Satürn-Yay burcunda ilerlediğini unutmayalım. Bu nedenle mecburen hesabımızı bilmekte yarar var.
Ayrıca bir başka önemli husus, Güneş-Yayda seyrini sürdürürken, Merkür, 3 Aralık itibariyle gerileyecek. Parasal kazanç, bağlantılar, girişimler ve işlerle alakalı konular, yatırım, ticaret ve hukukla alakalı konular, sözleşme, kira kontratları, veraset davaları, para kazanmak amaçlı yapılan yolculuklar, eşinizin veya sizin bir akrabanızla alakalı maddi konular üzerinde şimdiden iyi düşünmekte yarar var. Şartların, durumun farkında olarak hareket edelim. Elimize geçeni har vurup harman savurmayalım.
Mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Burcunuzda seyahat eden Venüs ile Kuzey Ay düğümü arasındaki zorlu etkileşim kariyerdeki fırsatları soğukkanlılıkla yönetmenizi öngörüyor. Aksi takdirde bir çuval inciri berbat edebilirsiniz. Zira bugün hiçbir fikir ayrılığını inatlaşmaya dönüştürmeyin. Karşınızdaki sözü geçen üst düzey kişilerle yıldızınızı barıştırın. Politik davranış içinde olmanız size fayda sağlar.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

"
">Para konuları sizin için önemli olacak. Başlattığınız işlerin meyvelerini toplayacaksınız. Gayrimenkulle ilgili işler, ticaret ve muhasebeye dayalı konular gündeminizde olabilir. 
21 KASIM 2017 AKREP BURCU YORUMU
Sizinle iyi anlaşan insanlara karşı krediniz sonsuz. Bugün, yakın çevrenizle paylaşımlarınızı artıracaksınız. Sevdiğiniz insanlara içtenlikle aşk hayatınızdan bahsedeceksiniz. 
20 KASIM 2017 AKREP BURCU YORUMU
Bugün, maddi konularda kafa patlatabilirsiniz. Sevdikleriniz size yol gösterebilir. Harcamalarınızda abartıdan kaçınmaya gayret edin. 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Önceliğin kariyer konularınla ilgilenmek olabilir. İç sesini dinleyerek olayları kontrol etmen gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Bugün öğrenmeyi deneyin. Bu yüzden geçmişteki sorunlarınızdan sadece ders çıkarmaya bakın.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |