Akrep Burcu Günlük Yorum


Akrep Burcu Günlük Yorum - Vatan Gazetesi

23 Eylül 2017 Cumartesi - Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde biliyorsunuz..

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken şanslısınız ve niyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal açıdan önemli konular var.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü günün ilk etkili enerjisi olup, iş hayatında ve ilişkimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Her şeyin düzeleceğine inancımızı yükselten bu görünüm, başarılı olma arzumuzu perçinliyor.
Saat 13:27 Ay-Jüpiter ruhen ve bedenen huzura duyulan ihtiyacımızı işaret ediyor. Sohbetinden zevk aldığınız biriyle konuşmak veya sevdiğiniz bir şeyleri yapmak arzusu gün içinde etkili olacak.
Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa, sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut isyan edebilirsiniz. Ancak sakin olmamızda yarar var.
Saat 20:40 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay etkisinde insanları kolaylıkla etkileme gücünüz yüksek. Düşüncelerinize fazlasıyla değer verebilir, birilerinin ne söylediğini pek umursamazsınız. İhtiyacınız ne ise, ona göre bir planlamada bulunarak günü değerlendirebilirsiniz. Kuvvetli sahip olma güdünüz ve sezgilerinizle her durumun, her insanın iç yüzünü kolayca hissedebilirsiniz.
Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü olumlu bir etkidir. Merkür-Başak burcunda ilerlediğinden bir işin, bir projenin, bir planlamanın veya kafanızın içinde tasarladığınız bir durumun gayet faydalı bir şekilde yürürlüğe konulmasında yardımcıdır. Pluto sizin yöneticiniz olarak, insanlar üzerinde etkili olmanızda destekçiniz. Demek oluyor ki, harekete geçip güvenle ilerlemeye karar verirseniz gayet başarılı olabilirsiniz.
22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Fiziksel ve ruhsal anlamda sağlıklı olmak, huzur, uyum, kendimizle ve dünya ile barışık olmak mutlaka önemsenmelidir. Yoksa yorgun düşersiniz. Sorunlar canımızı sıkar. Sosyal yaşam yerine, kendi içimize döneriz. Onu idare et, bunu gözet, şuna nazik davran derken yorulmayalım. Aslında bu süreç kendimizi gözden geçirmek, duruma bakmaktır. Vicdanınızın sesini daha fazla hissederiz. Oysaki bir yanlışımız yoktur. İlla alttan alalım diye düşünürüz. Taviz vermeye kalkışırız. Sorunlu bir ilişkiyi sürdürürüz. Bu yanlıştır. Gizli bir ilişki yaşıyorsak kararsızlıklar, bir şeyleri yerli yerine oturtma çabaları derken bir hayli yorgunsunuz. Bir yanınız adil olmalısın, gerçekçi düşünmelisin derken diğer yanınız birçok şeye tahammül etmekte zorunda kalıyor. Ortalamayı bulayım derken, aslında aynı kısır döngü içinde sürüklendiğinizi fark edebilirsiniz.
Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bugün yer altından akan enerjiyi hissetme ve dönüşümü başlatma zamanı. Üst yöneticiniz Plüton’un zihin ve iletişim gezegeni Merkür ile yaptığı güçlü birliktelik, toplumdaki yerinizi destekler. Dernek ve örgüt etkinliklerinde yaptığınız konuşmayla herkesi ikna edersiniz. Gücün abartısız şekilde sizde olduğunu çevrenizdekiler hisseder.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

"
">Kişisel girişimleriniz adına hareket etmemeye özen gösterin. Sağlığınıza dikkat edin. Arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Güçlü iletişimle istediğiniz şartlara sahip olabilirsiniz. 
21 EYLÜL 2017 AKREP BURCU YORUMU
Bugün geçmiş konu ve olaylar yeniden karşınıza gelebilir. Konulara çözümcül yaklaşacak ve geçmişin sizi çok da incitmediğine şahit olacaksınız. İş değişimleriniz, kariyerinizi destekliyor. 
20 EYLÜL 2017 AKREP BURCU YORUMU
Yeniay, sosyal ortamlarınızı hareketlendirecek. Bu alanda önemli adımlar atabilirsiniz ama beklentiniz çok büyük olmamalı. Bu dönemde özel hayatınızdaki insandan kolay etkileneceksiniz. 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Eğer işlerinle alakalı kaygılı davranmak yerine üzerinde durursan, sana çok daha faydalı olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Aşk ve ilişkilerde beklentilerinizi yüksek tutmayın.Kariyer hayatınızı şifalandıracak önemli girişimler planlayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |