Akrep Burcu Günlük Yorum


Akrep Burcu Günlük Yorum - Vatan Gazetesi

21 Ağustos 2017 Pazartesi - Bugün aile içi konular yeniden gündeme gelecek. Yıllarca görüşmediğiniz bir akrabanızdan haber alabilirsiniz. Uzun zamandır süregelen bir kırgınlığınız varsa, hepsine son vermek adına yapılan çalışmalar gündeme gelecek.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili konularda öngörülü davranmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. İşlerinize yenilik katabilirsiniz. Bazı konuların netlik kazanması gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda harcama yapabilirsiniz. Değişik fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, iki ayrı burçta etkili olacak Merkür geri hareket dönemine denk geldiği için aceleyle karar verilmemesi gerektiğini işaret ediyor. Önce görünümlerini inceleyelim ve ardından küçük bir notum olacak sizlere. Bu Tutulma, iş hayatımızda önde olma, beğenilme, alkışlanma arzumuzu yükseltiyor. Ne yapıp edip, kendimizi ispat etmek, ifade etmek, yükselmekten yanayız. Diğerlerini geçme, tanınma isteğimiz de bir o kadar fazla. Eğer, şu anki mesleğimiz veya ortamdan memnun değilsek, yeni bir iş tercihinde bulunabiliriz. Önümüzde bir yıllık süreçte iş hayatımızda gelişimi fazlasıyla önemseyeceğiz.
Sıkı çalışacağız, cesur olacağız, kendimizi yetiştireceğiz ve yükselmeyi hedefleyeceğiz. Paramıza sahip çıkacağız ve olur olmaz harcamalar yapmayacağız. Bize zaman kaybettirici ilişkilerden uzak duracağız. Geçmiş tecrübelerimizi unutmayacağız. Şimdi seçici olma zamanı. Gözlerden uzak aşklar yerine, saygı uyandıran, parasına, işine ve ilişkisine önem veren kişileri tercih edeceğiz. Mevcut ilişkimizde bu anlamda bir bakacağız. Sizler için bu Tutulma, sorumluluk, disiplinli çalışma sayesinde, başarı grafiğinizin gün geçtikçe yükselişi anlamı taşıyor. Tabii ki iş ortamında ilişkilerinize, sağlıklı bir yaşam için bedeninize, mutlu ve doyumlu beraberlik için kararlarınıza dikkat etmelisiniz. İlerlemek için sizi birilerinin illaki teşvik etmesini, alkışlamasını beklemeyin. Siz kendinize bakın, yeteneklerinizi göz önüne alın ve çabalayın. Başarırsınız.
Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, öncelikle hedeflerinizi, ulaşmak istediğiniz zirveyi, hangi çevre ve meslekte yükselmek istediğinizi bir daha tüm detaylarıyla gözden geçiriniz. Bunu yapınız ki, bu Tutulma sizi arzu ettiğiniz yere ulaştırsın. Şansınız, sizin mücadeleniz ve çok çalışmanızla yanınıza olacaktır.
Bu Tutulmanın sizler için en olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Aslan burcundaki Güneş tutulması bir yıl içinde kariyer hayatınızda köklü değişimlere neden olacak. Yeni bir işe geçebilir, işinizin patronu olmaya karar verebilir, evlenebilir, çocuk yapmak isteyebilirsiniz. Kısacası hayatınızı değiştirecek ani kararlar almaya hazır olun. Her şey bir anda olup bitebilir. Temkinli olmak için sakın fırsatları kaçırmayın.

 

 

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

"
">Güneş tutulması kariyerinizde önemli adımları karşınıza getirecek. İş hayatınızdaki değişimlere kolay ayak uydurabilir ve sürpriz bir terfi alabilirsiniz.20 AĞUSTOS 2017 AKREP BURCU YORUMU
İş alanlarınızın yoğun hareketliliği, gelecek dönemde karşınıza çıkacak birtakım yeni fırsatların da müjdecisi aynı zamanda. Göz önünde, hareketli, fırsatlı ve şanslı olacaksınız. Çevrenizdeki kadın ve erkek ilişkilerine bakış açınız değişebilir.
19 AĞUSTOS 2017 AKREP BURCU YORUMU
Sorumluluklarınızla hareket etmeniz önemli. Enerjiniz yüksek olabilir. Dış ortamlar ve farklı yerlerde bulunmak ve ilişkiler içinde olmak sizi mutlu edecek, iş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklara dikkat.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Bugün elinden geldiği gibi davranmak niyetindesin. Çünkü yakın çevrende fikrine ihtiyacı olan insanlar var.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

İçsel güvenlik anlayışınız tamamen değişecek. Güven sorunu yaşayabileceğiniz bir dönem olabilir


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |