Akrep Burcu Günlük Yorum


Akrep Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

22 Şubat 2017 Çarşamba - Kişisel başarınızı arttırma yolunda yapacağınız olumlu gelişmeler sizi bekliyor. İsteklerinizde ısrarcı davranmakla birçok sorunun altını çiziyor ve gündeme gelmesine neden oluyorsunuz. Tepkisel davranışlarına da hedefsiniz.

Akrep Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün bir çalışan olarak yöneticilerinizi memnun etmekte zorlanabilirsiniz. Empati duymaktan uzak, salt, akılcı ve hesapçı bir tutumla kişileri kendi şekillendirdiğiniz üzere baskı altına almaya eğilimli olabilirsiniz. Medya, reklam ve tanıtım konularda yeni bir çalışma yapmak ve fikirlerinizi geliştirmek adına kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Hizmet alanınızda çalışanlarınızla aranızda meydana gelen çatışmaların sosyal bir dönüşüm ve değişime neden olabileceği beş günlük süreç sizi bekliyor olacak.

Akrep Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Akrepler saat 01:17 Güneş-Kuzey Düğüm görünümü hedefimize yönelik şekilde işlerimizi halletmek veya sosyal yaşamda dostluklarımızı geliştirmek, dış dünyada temaslarda bulunmak yönünde olumludur.
Saat 08:08 Ay-Venüs görünüm etkisinde, bulunduğumuz ortam ve çevre bizi bazen yoruyor ve bu yüzden mesafeli davranıyoruz. Bu saatlerde keyifsiz olabiliriz.
Saat 08:35 Ay-Neptün görünümü, ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde yanlış değerlendirmede bulunmamak gerektiğini söylemektedir. İnatlaşmalardan kaçınmak şarttır. Hele hele karamsar düşünmek size bir yarar sağlamaz.
Saat 12:02 Mars ve Pluto arasındaki zorlayıcı görünümü, iş hayatınızla alakalı sorunların yüzeye çıkabileceğini söyleyebiliriz. Güç elde etmek için mücadele veren kişi, bir yandan elinde olmayan sürpriz durumlarla baş etmeye çalışırken diğer yandan çevresindeki kişilerin anlayışsız tutumları yüzünden bunalabilir. Zorlu bir yolun içinde engellerle savaşıyorsunuz. Bu yol, zaman ve sabır ister. Sorumluluklardan kaçamayız. Ne olursa olsun, sağlığınız başta olmak üzere işinize önem vermelisiniz. İş problemlerinizi, hayattan uzaklaşarak, pes ederek veya isyan ederek çözmeniz mümkün değildir. Siz güçlü bir insansınız. Bazı kişilerle aranızda veya çalıştığınız ortamdaki kişilerle olan ilişkilerinize mutlaka dikkat etmelisiniz. Özellikle bugün dengeli ve ılımlı bir şekilde hareket etmek, elden geldiğince politik davranmak iyi olacaktır.
Saat 22:34 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, bazı meseleler umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü durumda belli esneklik içinde gelişmeleri ele alabilir.
Saat 23:12 Ay-Mars görünümü, çevremizdeki insanlara belli mesafede durmayı tercih edebiliriz. Bunun nedeni belki biraz kafamızın karışıklığı, bir şeylere kızgınlığımız, sağlığımız, rutin şikayetlerimiz nedeniyle olabilir. Birileri kalkıp canımızı sıkarsa, buna anında tepki gösterebiliriz.
Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle,

Akrep Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün sorumlu olduğunuz işlerle ilgili sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilerle mücadele içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi değiştirebilir. Bazı konularda sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Karar verdiğiniz konular için mücadele etmeye hazırsınız.

Akrep Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

İş alanlarınızda iletişime geçtiğiniz insanlarla bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş yaptığınız insanların size dayatmak isteyeceği bazı şeyler, kolay tepki vermenize yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ailendeki bir kişiden çok şaşıracağın bir haber alabilirsin. Ne hissedeceğini bilemeyeceğin bir gün olabilir.

Akrep Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

• Önemli toplantılar ve ziyaretler günün tamamını meşgul edebilir.• İlişkilerde dengeyi bulmanın zor olabileceği bir gün.• Hedeflerinize odaklanmak isteyebileceğiniz önemli bir gün.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

loading...
İletişim |