Akrep Burcu Günlük Yorum


Akrep Burcu Günlük Yorum - Vatan Gazetesi

24 Mayıs 2017 Çarşamba - Ailenizle ilgili gerekli harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalabilir ve bunun yarattığı stress ile boğuşabilirsiniz. Kızmayın ama,sizde her şeyinizin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Bugün kendinizi dinlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Karşınızdakilerin aldığı karara göre ilerlemek pek size göre olmasa da gün içinde mecburen rakip kaleye sahip çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca iş ortamından bir tanıdığınız size gönlünü açabilir. Hızlı bir aşka yelken açmak üzeresiniz. Sürdürdüğünüz ilişkiyle ilgili kalıcı kararlar almanız mümkün. Hızlı harcamalara dur demek şart!

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu ilişkinizle ilgili meseleleri mantıklı şekilde ele almanın önemini vurguluyor. İlişkisi olmayanlar da son yıllardaki tecrübelerine göre seçimlerini akıllıca yapmayı bilmeliler.
Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü gerçekleşecek. Kişi bu durumda, bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan uzun vadeli olanı arzular. Güvende olmak, sevilmek arzusu yoğundur.
Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Problemleri kulak arkası yapmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü mücadele etmeniz halinde bir çıkış yolu bulamayacağını hissedersiniz. Zaten boşluktaki Ay etkisi altında bir şeyleri yoluna koymak, hele bu duygusal bir mesele ise oldukça zordur. Parasal konularda ise dikkatli olmakta fayda vardır.
Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün eşinizle ilgili konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Karşınızdakine kendinizi ifade etmek için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda sözleşmeler imzalanabilir. Gün içinde sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Tamamladığınız işleri tekrar kontrol etmenizde fayda var. Karar almak için acele etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Yakın çevrenizden özel hayatınızla ilgili konularda harekete geçmek için destek alacaksınız. İnsanların gözü bu dönem sizin üzerinizde. Özel hayatınızda sahiplenici ve kıskanç tavırlar öne çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Etrafında sürekli sürtüşme yaşadığın birileri varsa, onlarla aranda daha olumlu bir hava hakim olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

• Kariyerinizde mücadele etmeniz gereken konulara ve kişilere dikkat etmenizde fayda var.• Her zamanki uzlaşmacı kimliğinizi ortaya koyun.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |