Akrep Burcu Günlük Yorum


Akrep Burcu Günlük Yorum - Vatan Gazetesi

28 Haziran 2017 Çarşamba - Bugün, düşüncelerinizle baş başa kalacak ve geçmişi düşüneceksiniz. Eski olayların artık sizi yıpratmasına izin vermeyeceksiniz. Güçlü motivasyonunuzun sizi olumlu etkileyeceği bir gerçek. Damar sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bir arkadaşınız yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Herkesi olduğu gibi kabul etmek en doğru çözüm olur. Herkes sizin kadar üretken ve çalışkan olmayabilir. Eleştirilere açık olun. Kimseyi yargılamadan kendi fikirlerinizi güçlendirin.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hem hayata bakış açınızı moral anlamında destekliyor hem de geçmişle gelecek arasındaki köprüde ne yöne gitmeniz gerektiğini size fısıldıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda romantizmi, sanatsal alanlarda yaratıcılığı, insani anlamda yardımseverliği getirici olan bugünkü oluşum sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceğinizi düşünüyorum. Anıları tazelendiren, problemleri sezgileriniz yoluyla çözebilmenizi sağlayan bu enerji içgüdüsel ve sempatik tavırlar sergilemenizde de etkilidir. Düşünceler çoğu zaman hayalci niteliktedir. İlgi duyduğunuz şeylerin, ki bunların başında aşk ilk sırada yer aldığı için, aşkın üzerine bağımsız ve hırslı bir şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz.
Saat 03:41 Ay-Başak seyri planlarımızın ve işlerimizin bu saat sonrası bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesini gerektiriyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum.
Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, sevdiğimiz, güvendiğimiz, yanlarında rahat olduğumuz insanlarla temasta kalırız. Bir yabancıya, bilmediğimiz bir ortama kolayca uyum sağlamayız. Kimseyi kırmayız. Anlamaya çalışırız, dinleriz. Fakat ne olursa olsun ılımlı, nazik ve sevgi dolu davranılmasını bekleriz.
Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, harekete geçirici ancak bir o kadar da hassasiyet yaratıcıdır. İsteklerimizi kabul ettirmek, amacımıza ulaşmak için, önümüze çıkan duvarları aşabilmenin yolu, soğukkanlı ve bilinçli düşünmekle mümkün olacaktır.
Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte planlar yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Duygusal konular sizi biraz yorabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Değiştirmek istediğiniz durumlar hız kazanabilir. Eğitsel konularda zorlanabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

"
">Az tanıdığınız insanlarla olan iletişiminizde tepkili, sert ve sinirli davranışlar içinde olabilirsiniz. Gün boyunca olaylara şüpheyle ve kuşkuyla yaklaşabilirsiniz.
27 HAZİRAN 2017 AKREP BURCU YORUMU
Göz önünde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Bolca gezecek, dolaşacak ve yaşadığınız sıkıntıları geride bırakma arzusuyla davranacaksınız.
26 HAZİRAN 2017 AKREP BURCU YORUMU
Kafanızda idealize ettiğiniz konuları açıklığa kavuşturabilirsiniz. Yaratıcılığınız göz dolduracak. Atacağınız adımlarda üretkenlikle yol alabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Çalışma alanında seninle rekabete giren insanlar olabilir. Ama senin hazırcevaplılığınla baş etmek çok zor.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Aşkta şüpheler ve bilinmeyenler sizi rahatsız edici bir noktaya taşıyabilir. Sevgide olgunluğun değerini anladığınız zamanlar.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |